Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III ponownie opóźnione!

63 postów w tym temacie

To w sumie było niemal oczywiste, biorąc pod uwagę że mamy już prawie połowę lutego a nie było nawet wzmianki o dokładnej dacie premiery. No cóż pozostaje czekać i mieć nadzieję że to już ostateczne przesunięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Diablo III... ziew...
Tak już odruchowo kwituję każdy news o tej grze.
Blizzard potrafi podtrzymać zainteresowanie, nie ma co... ziew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do przewidzenia przy obecnych przebudowach wszystkiego w grze. Cieszy mnie sam fakt że cały czas starają się wszystko zrobić tak jak powinno to wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem czy kogokolwiek to dziwi. Po tym jak zapowiedzieli zmiany w grze ciężko było dalej przypuszczać, że gra mimo wszystko ukaże się w tym kwartale.

Fakt, że przez tę przedłużającą się produkcję ciśnienie u oczekujących ludzi zaczyna spadać i zaczyna pojawiać się znużenie tym tematem, ale jak tylko ogłoszą dokładną datę premiery to momentalnie wszyscy na powrót będą czekać na nowego diabła z wywieszonymi jęzorami :) Ze mną włącznie.

Szkoda tylko, że zaraz zacznie się hejtowanie, że diablo forever i w ogóle blizzard to nieroby.

@Harpen
"terminem wydania był początek roku, a wcześnie gra miała ujrzeć światło dzienne" - literówka, zjadło Ci się j :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to brak poszanowania dla graczy. Doskonale rozumiem, że prace wciąż trwają i chcą dopieścić swój produkt. Ok. Tylko niech w takim wypadku nie podają daty premiery wg kwartału (skoro się i w nim nie potrafią zmieścić) tylko np rok, wtedy mają więcej czasu, a gracze nie narzekają na wiecznie przekładającą premierę. Z drugiej strony robiąc grę tyle czasu czują się zobowiązani do podawania już konkretnych informacji, tyle że zaczyna już to irytować. Tak naprawdę, gdyby nie fakt, że Diablo III robione jest przez niemal legendarne studio Blizzard, prawdopodobnie śmiali by się z "Diabełka" jak było w przypadku Duke Nukem Forever.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2012 o 08:11, Phobos_s napisał:

"terminem wydania był początek roku, a wcześnie gra miała ujrzeć światło dzienne"
- literówka, zjadło Ci się j :)


Zjadłem na śniadanie. Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2012 o 08:17, Mureet napisał:

Dla mnie to brak poszanowania dla graczy. Doskonale rozumiem, że prace wciąż trwają i
chcą dopieścić swój produkt. Ok. Tylko niech w takim wypadku nie podają daty premiery
wg kwartału (skoro się i w nim nie potrafią zmieścić) tylko np rok, wtedy mają więcej
czasu, a gracze nie narzekają na wiecznie przekładającą premierę. Z drugiej strony robiąc
grę tyle czasu czują się zobowiązani do podawania już konkretnych informacji, tyle że
zaczyna już to irytować. Tak naprawdę, gdyby nie fakt, że Diablo III robione jest przez
niemal legendarne studio Blizzard, prawdopodobnie śmiali by się z "Diabełka" jak było
w przypadku Duke Nukem Forever.


A dla mnie brakiem poszanowania dla graczy jest wydanie gry która ma tyle błędów, że czasami wydaje mi się, że gram w betę, a nie grę za którą zapłaciłem. Natomiast data premiery nie jest oficjalna to tylko plan dla akcjonarjuszy jeszcze wszystko może się zmienić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne to trochę. Pamiętam jak po raz pierwszy ogłosili grę w 2008 roku i na jakim etapie wtedy były pracę ( przynajmniej wiem tyle, ile pokazywał gameplay ). Ja rozumiem, że chcą mieć dopieszczony każdy elemnt, ale 4 lata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tego rzeczywiście można było się spodziewać. Na szczęście ja jestem jednym z niewielu, którzy nie czekają na tą grę, chociaż napewno jak już wyjdzie to z chęcia pogram. Ale szczerze współczuję fanom Blizzarda, bo ja osobiście nie wyobrażam sobie czekania na ulubioną grę tyle lat i jeszcze te ciągłe opóźnienia ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm jak zwykle, data wydania: Soon˜™
;P
W sumie to w pełni spodziewana, zwłaszcza po ogłoszonych ostatnio dość dużych zmianach w interfejsie jak i statystykach i mechanice gry. Cóż Blizzard, jak zwykle terminowy ;P
Dobrze, że dzięki WoW-owi mam D3 za darmo w dniu premiery, więc generalnie spokojnie sobie czekam, aż ją wydadzą :) Będzie więcej czasu na zakup procka i płyty głównej.. I ramów.. I karty graficznej... Daaaamn znów wydatki xD

*Dla niezorientowanych:
http://www.wowpedia.org/Soon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie, błędem było ujawnienie gry w 2008 roku.
Można było to zrobić później, nie wiem, druga połowa 2011?

Ja tam już przestaje na to czekać, mam inne H''n''S-y w planach:
- Torchlight II
- Grim Dawn
- Path of Exile
- R.A.W.

Które z nich przewyższy jakością produkt Blizzarda? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystawianie fanów na taką cierpliwość to niezła akcja. "gre wydamy w pierwszym kwartale", "nie przeprowadzimy zmiany w rozgrywce", "jednak gra ujrzy światło dzienne w drugim kwartale" i tak w kółko przez 10 lat. No cóż są firmy które mogą sobie na to pozwolić, ja będę zdziwiony jak gra wyjdzie w tym roku, będzie to mega niespodzianka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

słaba ta firma, jakby kazdy tak robil to bysmy w ogole w gry nie grali, gra raz na 10 lat. Oni dostali nagrode Boga Gier? ahah, dobre sobie, za te przekaldanie nie powinni byc brani w ogole pod uwage, to jest wkurzajace i ten ich cytat "będzie gotowe, gdy je skończymy", smieszni sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dziwi mnie ta wiadomość. Myślę, że ten tytuł "żyje" już właściwie tylko swoją legendą i wybujałymi nadziejami gierczanej braci, która czeka na Super Grę Wymiatającą Wszystkie Pozostałe? Oby efekt końcowy nie sprowadził ich z powrotem na ziemię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi to stwierdzić, ale ten news jest BEZ SENSU.

Diablo III nigdy nie miało wyjść w Q1 2012, tylko "EARLY" 2012. W krajach anglojęzycznych oznacza to pierwsze 4-5 miesięcy danego roku. Jak widać ciężko mówić o opóźnieniu, skoro wszystko idzie zgodnie z planem.

Btw, na konferencji zapowiedziano też więcej informacji na temat premiery w ciągu najbliższych tygodni. Osobiście obstawiam maj właśnie. Szkoda, bo w czerwcu sesja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2012 o 08:45, Cygi napisał:

Ja tam już przestaje na to czekać, mam inne H''n''S-y w planach:
- Torchlight II
- Grim Dawn
- Path of Exile
- R.A.W.

Które z nich przewyższy jakością produkt Blizzarda? ;P


Path of Exile tu straciłem nadzieje ze dostane się do bety.
Torchlight II ma już datę premiery czy nadal jest soon bo zagrał bym w jakiegoś H''n''S ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować