Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III ponownie opóźnione!

63 postów w tym temacie

Szkoda :( Mam wrażenie, że ta gra skończy jak DNF. Oni oczywiście chcą jak najlepiej, ale to może wyglądać tak, że co jeden zrobi i mu się będzie podobało, to innemu się nie spodoba i to zmieni, a jeszcze inny zmieni po nim, potem to trafi do tego pierwszego i jeszcze raz to zmieni... i tak można do usr**ej śmierci. Chcą gry idealnej, a ponieważ ideał nie istnieje, ta gra może nigdy nie wyjść. Już prędzej Torchlight II ujrzymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tego narzekania. Grę wydaje Blizzard, a jak wiadomo, Blizzard gry robi długo. A ja tam osobiście wolałbym dopracowaną grę później niż zabugowany szit kilka miesięcy wcześniej. Ale wiadomo... BLIZZARDY GUPIE DIABOLO NIE CHCO WYDAĆ, MATKO BOSKO KOCHANO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uf na szczęscie !!!! możę zdążę upgradować kompa bo narazie i tak nie odpalę tego DIII
i mam nadzieje że na gwiazdkę ''12 bedzie gotowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2012 o 09:08, Henrar napisał:

Lulz, ale narzekacie. W końcu lepiej jest dostawać gry wydawane co rok, co nie?

Nie, lepiej popadać ze skrajności w skrajność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Diablo 3 nie zostało opóźnione! :P Oficjalny termin to wciąż - od dwóch miesięcy! - "EARLY 2012". Maj i kwiecień to też "early".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ktoś wątpil? :D
Ciągle coś zmieniają, więc nic dziwnego, że się opóźnia. Osobiście mam nadzieję, że przywrócą zwoje identyfikacji i enchantment do przerabiania crapu na złoto, bo nie uśniecha mi się znowu bieganie co chwilę do miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2012 o 08:55, davis87 napisał:

słaba ta firma, jakby kazdy tak robil to bysmy w ogole w gry nie grali, gra raz na 10
lat. Oni dostali nagrode Boga Gier? ahah, dobre sobie, za te przekaldanie nie powinni
byc brani w ogole pod uwage, to jest wkurzajace i ten ich cytat "będzie gotowe, gdy je
skończymy", smieszni sa


Smieszni czy nie, to w ich gry graja miliony ludzi, to oni kosza na tym wielkie pieniadze i to oni nadal sa jedyna firma, ktorej WSZYSTKIE gry maja status kultowych, i ktora nigdy nic nie zrypala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To było oczywiste ale nie robią tego bo produkt musi być dopieszczony, a robią to bo dali ciała z systemem umiejętności. Uprościli wszystko totalnie to im się oberwało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mogę czekać, przynajmniej będzie gra normalnie dzialala. Teraz większość gier się kupuje i czeka na patcha bo się grać nie da, i zazwyczaj patch który ma coś naprawić, coś innego psuje, i tak w kólko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z biznesowego punktu widzenia DIII powinien wyjść raczej w IV kwartale, przecież trzeba wycisnąć jeszcze co się da z WOWa i StarCrafta:-).
A pozatym odnoszę wrażenie ze Blizz przekombinował trochę z Diablo i są w punkcie że mają za duzo pomysłów na tę gre i musieli się cofnąć z produkcją do punktu z przed roku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do bety Titana mamy jakieś 2-5 lat. Osobiście stawiałbym na dodatek do WoW czy SC2 :P Oczkolwiek Dota ma również spore szanse, bo prace są na dość zaawansowanym stopniu. A tak poza tym przełożenie premiery jest całkiem dobrą rzeczą gdyż zdąże dozbierać pieniędze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie Blizzard mówił "early 2012", raz Bashiok powiedział Q1 i szybko się poprawił i powiedział, że to była pomyłka.

Niezmienia to faktu, że cały proces deweloperski diablo 3, który trwa ponad 5 lat to jedna wielka farsa i kompromitacja. Gra ma grafikę, która 3 lata temu była by może znośna w czasach dx9.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2012 o 11:50, shrekinator napisał:

/ciach/

Z biznesowego punktu widzenia D III powinno wyjść jak najszybciej - dlaczego? Gro ludzi - w tym ja - skorzystało z Annual Pass, który daje darmowy dostęp do D III po jego premierze. Większość takich osób zacznie grać w D III olewając WoWa/grając w niego znacznie mniej, ale... abonament zapłacony i Blizz ma kasę, więc ten odpływ niewiele zmieni. Jeśli natomiast wydadzą D III pod koniec Annual Pass to te osoby, które odpłyną z WoW mogą już do niego nie wrócić i Blizz za kolejne abonamenty kasy nie dostanie. Ergo: im późniejsza premiera D III tym większa będzie strata dla Blizza - a nie sądzę, aby to było ich zamiarem - owszem: MoP coś tam dorzuci do ich kieszeni, ale nie mają pewności czy przyciągnie z powrotem graczy, którzy od pewnego czasu mają zamrożone konta, bo WoW ich po prostu znudził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm ciekawe czy Blizzard rozważa nadanie podtytułu... Diablo III - Forever :) (w sumie powtarza się sporo elementów z nazwy pewnej gry...) hryhry ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2012 o 09:32, ZubenPL napisał:

Path of Exile tu straciłem nadzieje ze dostane się do bety.
Torchlight II ma już datę premiery czy nadal jest soon bo zagrał bym w jakiegoś H''n''S
?


A próbowałeś może Drakensang online ? Jak dla mnie świetna "poczekalnia" na diabełka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować