Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III ponownie opóźnione!

63 postów w tym temacie

Dnia 10.02.2012 o 13:49, Szymon666 napisał:

> Path of Exile tu straciłem nadzieje ze dostane się do bety.
> Torchlight II ma już datę premiery czy nadal jest soon bo zagrał bym w jakiegoś
H''n''S
> ?

A próbowałeś może Drakensang online ? Jak dla mnie świetna "poczekalnia" na diabełka.


Spróbuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem,że chcą grę dopieścić i w ogóle.. ale hm... żeby tyle czasu? No bez przesady :) Trochę mnie męczą te ciągle zmiany, zapewnienia, znowu zmiany, nowe oświadczenia itp. Ech, niech chociaż na gwiazdkę wyjdzie tego roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale co wy sie wszyscy z ksiezycow pourywaliscie? Przeciez zawsze bylo tak ze Blizz przesuwal daty premier. Potem przesuwal ponownie i znowu.
A porownania do DNF troche nie na miejscu, bo co jak co ale blizzowi slabych gier sie nie zdarza wydawac. Ponadto caly czas wszyscy na prawo i lewo narzekaja jak to producenci spiesza sie z wydawaniem zeby jak najwiecej kasy zarobic i jacy to niby zli bo zaraz takie wielkie patche itp. A jak ktos chce dopiescic gre to placzecie jak beksy. Niektorym to naprawde ciezko dogodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzanych filmikach z rozgrywki muszę przyznać, że tytuł mnie zainteresował, ale że jest w fazie bety, to poczekam cierpliwie do pełnej wersji. :)

Wystarczy mi, że biorę udział w nieskończonej becie NFS World.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No proszę, Blizzard (według niektórych) rzeczywiście dokonuje rzeczy niemożliwych - tym razem udało im się opóźnić premierę gry, która nie ma konkretnej daty wydania. No chyba że teraz wygląda ona tak: "when it''s done" + 1 miesiąc albo coś w tym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2012 o 08:35, Dark_elves napisał:

Dziwne to trochę. Pamiętam jak po raz pierwszy ogłosili grę w 2008 roku i na jakim etapie
wtedy były pracę ( przynajmniej wiem tyle, ile pokazywał gameplay ). Ja rozumiem, że
chcą mieć dopieszczony każdy elemnt, ale 4 lata?

4 lata to i tak nic. Oni jako wszech wielcy Władcy i bogowie tej gry mogą z nią zrobić co im się żywnie podoba w danym momencie. Po prostu odpalili ją na ten czas by zrobić gameplaya i tyle. A jaki procent gra miała wtedy.... też się mocno zastanawiałem i przypuszczam, [teraz] że był to mały skrawek/procent i uznali, że mogą odpalić na tyle aby właśnie puścić gameplay. Coś czuję, że gra jest ogółem skończona tyle, że dopracowują ją i sprawdzają najmniejsze detale bugi i inne bzdury tudzież modyfikacje bo coś tam stwierdzają że musi być inaczej bo to i tamto. Proste :)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2012 o 20:40, SerwusX napisał:

Phi, cóż za niespodzianka. Ja nawet już na to nie czekam, bo za bardzo to przypomina
pordróbę torchlighta.


Nie to Torchlight przypomina podróbę Diablo III :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech wyjdzie i w 2013, byleby tak doszlifowane, jak każda gra Blizzard''a. Szacunek dla tych panów, nie dają się poganiać datom i terminom, a siedzą i pracują nad kontynuacją legendarnej gry, i o to chodzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2012 o 00:25, Bodzio-gracz napisał:

No nic, trzeba będzie jeszcze przez moment uzbroić się w cierpliwość.


Przy grach Blizzarda trzeba mieć cierpliwość, ale warto czekać bo gry wydają dobre ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2012 o 20:40, SerwusX napisał:

Phi, cóż za niespodzianka. Ja nawet już na to nie czekam, bo za bardzo to przypomina
pordróbę torchlighta.

"Torczalajt" O czym ty gadasz..... chyba prędzej na odwrót. Ja na grafę nie patrzę w grach ale ta bajkowa Trochlightowa to mi tak kaleczy oczy że nie mam pytań. Gameplayów naoglądałem się sporo by jakoś tą grę postarać się ogarnąć i... walka z mobami pozostawia wiele do życzenia. Tam życia nawet nie ma a jak jest to mało.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2012 o 13:54, bratak123321 napisał:

Czekam i nie wiem, czy się doczekam, ale spodziewałem się kolejnego przesunięcia.

Witaj

Ale zobacz na to z innej strony! :D.... ta gra kiedyś wyjdzie i to jest najlepsze. To kiedyś będzie jednego pięknego dnia. To wręcz chyba będzie najbardziej oczekiwany dzień roku.. jak nie ostatniej dekady. [Zależy dla kogo] W tym życiu zdążymy w nią zagrać, nie przejmuj się. ^^.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować