Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tylko u nas: Risen 2 - pierwsze próbki dubbingu!

50 postów w tym temacie

Wiedziałem, wiedziałem że bezimiennym będzie Kopczyński xD
Nawet z bratem na ten temat dyskutowaliśmy i obaj doszliśmy do wniosku że zostaje tylko Kopczyński.
Mikołajczak nie pasuję do tej roli, zawsze jego głos będzie mi się kojarzył zbrodatym facetem takim jak Rhobar 3 czy Azar Javed z Wiedźmina pierwszego xP
Mały błąd się wkradł:
Miles w Risen 2 przemówi głosem Roberta Tondery, który zagrał Wrzoda w pierwszej odsłonie Risena
W Risenie nie było dubbingu ani żadnego Wrzoda. Wrzód był w pierwszym Gothicu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby tylko nie skończyło się to tak jak w przypadku Skyrima, gdzie wielkie, sławne nazwiska miały w całej grze tylko kilkanaście linijek tekstu. Dobrzy aktorzy głosowi, zręcznie manipulując głosem, spokojnie mogą podkładać głos kilku-kilkunastu postaciom w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tragicznie wypada głos kopczyńskiego w roli beziego, no ale to moje zdanie, zero klimatu.
Wolałbym w tej roli Piotra Bąka(albo Pan Mikołajczyk :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera, liczyłem po cichu, że Bezimiennym będzie Banaszyk... Kopczyński będzie mi się kojarzył z Pasterzem z Feshyr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem. Mam mieszane uczucia :/ Jakoś tak mimo wszytko jest to trochę sztuczne. tylko zastanawiam się czy to kwestia aktorów czy reżyserii i masteringu. Jakoś typowo u nas, wszystko brzmi po prostu bardzo sterylnie i nienaturalnie.
Poza tym mam wrażenie, że nasi dubbingowi aktorzy mają trochę za dużo nadęcia i aż za mocno grają. W głosach jest mało naturalności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kopczyński, jako Bezimienny? Cały czas będę miał przed oczami tego cholernego pastucha. Co więcej, Kopczyński nie nadaje się do odgrywania tak ważnych i długich ról. Nie mogli mu przydzielić jakiejś postaci drugoplanowej?! No i gdzie jest kolekcjonerka na PeCety?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na tego typu grę, poziom dubbingu jest dobry (choć mam wrażenie, że miejscami postacie mówią zbyt wolno i robią zbyt duże pauzy). No i pan Mikołajczak jako Carlos - ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2012 o 10:47, Headbangerr napisał:

Jak na tego typu grę, poziom dubbingu jest dobry (choć mam wrażenie, że miejscami postacie
mówią zbyt wolno i robią zbyt duże pauzy). No i pan Mikołajczak jako Carlos - ech...


Te przerwy to po prostu odstępy pomiędzy wyciętymi z różnych miejsc kwestiami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2012 o 10:30, Driftwood napisał:

No i gdzie jest kolekcjonerka na PeCety?!


Będzie, cierpliwości. Wydawana przez Deep Silver została już ujawniona, na polską jeszcze chwilę trzeba poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2012 o 10:55, sebogothic napisał:

Te przerwy to po prostu odstępy pomiędzy wyciętymi z różnych miejsc kwestiami.

Ech, jakby to Tobie powiedzieć... dzięki stary, ale ja nie o tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle, najlepiej brzmi pijak. Nie wiem z czego to się bierze, ale pijaka polski aktor zagra najlepiej na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ci sami? ZNOWU? Dajcie no spokój, chyba trzeba będzie się wybrać do Urzędu Antymonopolowego. Jak można w każdej grze dawać tych samych aktorów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, jest dobrze, ale jednakże i dziwnie. Nie do końca przekonują mnie ich głosy, zwłaszcza J. Kopczyński, który będzie mi się kojarzył z koleżką z Arcanii, no ale cóż... Rozumiem, że chce się zachować klimat Gothica, no ale widzę, że nie ma innych aktorów... Mimo wszystko, mam nadzieję, że się nie zawiodę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować