Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

TES V: Skyrim dominuje na gali Interactive Achievement Awards

31 postów w tym temacie

Dnia 10.02.2012 o 09:45, Sanders-sama napisał:

Nagroda dla Skyrim w kategorii RPG/MMO? WTF?
Skyrim nie jest grą MMO

To jest kategoria dla najlepszego MMO ALBO RPG, więc Skyrim się do niej zalicza.
Ja się zastanawiam, czemu Skyrim dostał nagrodę na opowieść, bo fabuły w TESV raczej nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2012 o 09:54, Henrar napisał:

Ja się zastanawiam, czemu Skyrim dostał nagrodę na opowieść, bo fabuły w TESV raczej
nie ma.


Jest i to całkiem ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, że się powtórzę, ale Ci ludzie totalnie nie znają się na grach. Już nawet nie chodzi o gust, ale do cholery - Skyrim wygrywa "Wybitne osiągnięcie w reżyserii gry"? Przecież to otwarty RPG, w którym reżyseria ma minimalne znaczenie, albo nominacja do innowacji... Porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Wiesiek Drugi zasłużył bardziej na większość nagród Skyrim''a. Nie mówię, że jest lepszy, bo to gry innego typu, ale np. w reżyserii chyba nie ma porównania?
Wygląda na to, że polska produkcja na świecie jest niedoceniana. Lub wyidealizowana u nas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2012 o 10:03, Prince97 napisał:

Jest i to całkiem ciekawa.

Tak jak w Oblivionie? Mam też rozumieć, że ta "całkiem ciekawa" fabuła jest lepsza od fabuły Portala 2, Bastionu czy Deus Eksa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2012 o 10:05, hu9in napisał:

Moim zdaniem Wiesiek Drugi zasłużył bardziej na większość nagród Skyrim''a. Nie mówię,
że jest lepszy, bo to gry innego typu, ale np. w reżyserii chyba nie ma porównania?
Wygląda na to, że polska produkcja na świecie jest niedoceniana. Lub wyidealizowana u
nas?


Wyidealizowana z pewnością. Ale gram w gry od 14 lat. I ja po prostu widzę, że te wyniki są śmieszne. Skyrim to dla mnie gra roku, ale pod względem scenariusza i reżyserii nie ma doskoku, m.in właśnie do Wieśka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej zadziwilo, ze Orcs Must Die! (jakkolwiek sympatyczna gra) wygrywajaca np. z Total War w kategorii strategia/symulacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2012 o 09:45, Sanders-sama napisał:

a Batman nie jest przygodówką.

Jest, a konkretniej action-adventure, tak jak Zelda czy U3. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybitne osiągnięcia w projektowaniu rozgrywki: The Elder Scrolls V: Skyrim

Co? Przecież rozgrywka Skyrima to praktycznie to samo, co w Oblivionie. Co tu było do projektowania? Całe te nagrody powinny mieć 15 razy nagrodę "wybitne osiągnięcia w hype''owaniu". Przynajmniej by nie musieli udawać, że są rzetelni albo coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2012 o 10:19, Kadaj napisał:

> a Batman nie jest przygodówką.
Jest, a konkretniej action-adventure, tak jak Zelda czy U3. ;p


Nie oszukujmy się. Do wora przygodówek wrzucono wszystkie tytuły, które nie pasowały nigdzie indziej. A zupełnie olano prawdziwe przygodówki. Od razu widać, że ludzie, którzy to ustalali - w ogóle nie grają na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skyrim w opowieści? Jak skończyłem główny wątek to czułem się strollowany. Może i zasłużył sobie na RPG roku, ale wybitnej opowieści tam po prostu nie nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mogli Skyrimowi dac do kompletu nagrodę za najlepszą grę dla okazjonalnego gracza, byłaby bliższa prawdy niż ta za reżyserię czy fabułę. No ale coz.. hypehypehype..
a, dla odmiany nie czepialbym sie az tak tej innowacyjnosci u skyrima - ok, gameplay stary jak swiat i do tego splycony, silnik tez pamieta czasy obka, ale sposob przedstawienia smokow to faktycznie mala rewolucja w gatunku. Gdzie tam temu z wieśka do tych starć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SirYarpen od kiedy seria Elder Scroll stawia na wątek główny? Od ZAWSZE kwinsetencją były zadania gildii a nie wątek główny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyniki są na tyle śmieszne, że aż szkoda komentować. Widać, że po prostu są one ustawione tak, że wygrywają tytuły najbardziej hypowane i o największych możliwościach marketingowych.
Ręka rękę myje. Nic innego, a pieniążki lecą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2012 o 10:36, TobiAlex napisał:

SirYarpen od kiedy seria Elder Scroll stawia na wątek główny? Od ZAWSZE kwinsetencją
były zadania gildii a nie wątek główny.

wątki gildii nie mają go tym bardziej, bo najlepszy quest to podobno magowie. Cóż, ukończyłem go.. i jeśli przegonienie gracza przez pięć lochów o momentami absurdalnym poziomie trudnosci (lvl scalling) z bylejaką historyjką w tle to najlepsze co ta gra ma do zaoferowania (a nagrody są/były zabugowane) to ja dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2012 o 10:22, Sad_Statue napisał:

Nie oszukujmy się. Do wora przygodówek wrzucono wszystkie tytuły, które nie pasowały
nigdzie indziej. A zupełnie olano prawdziwe przygodówki. Od razu widać, że ludzie, którzy
to ustalali - w ogóle nie grają na PC.

Do definicji z Wikipedii akurat wszystkie wymienione tytuły pasują ( http://en.wikipedia.org/wiki/Action-adventure_game), w drugim akapicie nawet masz co mainstream myśli na ten temat. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2012 o 10:51, Kadaj napisał:

Do definicji z Wikipedii akurat wszystkie wymienione tytuły pasują ( http://en.wikipedia.org/wiki/Action-adventure_game),
w drugim akapicie nawet masz co mainstream myśli na ten temat. ;p


Więc nagroda powinna się nazywać action adventure. Bo w ten sposób zupełnie, totalnie olano gatunek jakim są przygodówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2012 o 10:53, Sad_Statue napisał:

Bo w ten sposób zupełnie, totalnie
olano gatunek jakim są przygodówki.

Bo są niszowe i mainstream olewa je od dawna?
A że ludzie są z natury leniwi i wolą krótsze słowa, to "action-adventure"->"adventure". ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować