Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów na Xboksa 360 - zobacz drugi dziennik deweloperski

10 postów w tym temacie

Adam Berlik

Tym razem producenci gry Wiedźmin 2: Zabójcy Królów – Edycja Rozszerzona na konsolę Xbox 360 omawiają szczegółowo rozbudowany system konsekwencji sprawiający, że warto przejść grę co najmniej dwa razy.

Przeczytaj cały tekst "Wiedźmin 2: Zabójcy Królów na Xboksa 360 - zobacz drugi dziennik deweloperski " na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2012 o 13:04, Reffanov napisał:

Tak już od dłuższego czasu ukazują się te dev diary i tak w sumie to zastanawiam się..
kto to do diabła ogląda?


Ja na przykład. Dev Diary Wiedźmina 2 są bardzo dobrze i ciekawie zrobione...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2012 o 13:06, Paul_Luszyn napisał:

Zaciekawił mnie ten screen. Radowid na statku. Czy to będzie dodatkowy quest ?


Na koniec gry mają pojawić się filmiki podsumowujące nasze wybory, które wpływały na politykę (lepiej późno niż w cale) to jest screen z takiego podsumowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Leciutką hipokryzją jest zachwycanie się nad własnymi questami, skoro jest ich tyle, co kot napłakał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troszeczkę walą spoilerami w tych devach. Niby robią je dla tych co nie grali i czekają na wersję konsolową a wygląda to trochę tak jakby zakładali że wszyscy co mieli już zagrać zagrali na PC.
Jestem trochę confused, ponieważ wczoraj w temacie na forum czytałem że ten dodatkowy quest ma się kręcić wokół królewskich dzieci, które zostały bodaj porwane przez jakieś elfy... WTF?

Spoiler

Przecież Bussy został zabity a jego siostra porwana przez Detmolda. Czyżby zmienili coś i chłopak przeżyje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- Sam jestem zapalonym graczem. Preferuję konsolę jako platformę do grania, dlatego czułem się zawiedziony tym, że nie było na niej dotąd gry, która dawałby takie poczucie swobody działań. Gry w której wszystkie decyzje mają wpływ na kształt całej rozgrywki - na relacje z postaciami, wygląd świata, czy też zachowania społeczności

Tylko zachodnie cRPG (i rolplejopodobne) i tylko z ostatnich lat:

-Fallout 3

-Fallout: New Vegas

- Alpha Protocol

- Mass Effect (1&2)

- Dragon Age (1&2)

- Deus Ex: Human Revolution


Rozumiem - "reklama dzwignią handlu", "każda sójka swój ogonek chwali", etc. Che się sprzedac swój produkt, to się opowiada o nim w superlatywach i tak dalej i niech będzie - ok. Ale są pewnie granice, więc powiem krótko: Panie Szczepanowski, weź pan przestań ssać z palucha, bo będziesz pan miał zaraz nos jak Pinokio. Jasne ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin II trafi do mnie niebawem - zastanawiam się nad Edycją Kolekcjonerską.
Fakt, że jest ich coraz mniej, więc muszę się spieszyć , a i ceny lekko poszły w górę :).
Co do wersji na konsolę Xbox 360 nie mam zdania, gdyż nie planuję zakupić jej na Xbox 360, lecz na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2012 o 23:51, Bodzio-gracz napisał:

nie planuję zakupić jej na Xbox 360, lecz na PC.


Kolekcjonerkę? No na PC to nie dostaniesz, chyba że używaną. Ale mało kto pozbędzie sie takiego skarbu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować