Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Autorzy Księgi Rekordów Guinnesa stworzyli listę 50. najlepszych zakończeń gier wideo - na pierwszym miejscu... Call of Duty: Black Ops!

66 postów w tym temacie

Ja @%#@#@%#$@ ta lista jest tak debilna, że aż nie mam siły komentować... Naprawdę chciałbym wiedzieć, kto jest twórcą tej listy. Cieszę się, że Super Mario Bros są na 11 miejscu ze WSZYSTKICH gier jakie powstały, to naprawdę musiało być genialne zakończenie.

Najpierw oceny 100 dla Amalura, a teraz Black Ops na pierwszym miejscu... Ręce mi opadają i głowa mnie boli, kiedy widzę jak poziom całego rynku gier i ludzi sięga dna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2012 o 11:47, kotlecik5 napisał:

Ja @%#@#@%#$@ ta lista jest tak debilna, że aż nie mam siły komentować... Naprawdę chciałbym
wiedzieć, kto jest twórcą tej listy.

Przeczytaj newsa to się dowiesz.

BTW Co ma wspólnego rynek opiniami graczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2012 o 11:52, Cierpik182 napisał:

Brakuje mi w zestawieniu Prince of Persia (2008). Moim zdaniem miało super zakończenie
i powinno być ono wysoko.


Gdyby tylko nie było płatne,a na PCtach w ogóle nie dostępne...

Aha,i ja się pytam,czy Oblivion miał w ogóle jakieś zakończenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2012 o 11:47, kotlecik5 napisał:

Ja @%#@#@%#$@ ta lista jest tak debilna, że aż nie mam siły komentować... Naprawdę chciałbym
wiedzieć, kto jest twórcą tej listy. Cieszę się, że Super Mario Bros są na 11 miejscu
ze WSZYSTKICH gier jakie powstały, to naprawdę musiało być genialne zakończenie.

Najpierw oceny 100 dla Amalura, a teraz Black Ops na pierwszym miejscu... Ręce mi opadają
i głowa mnie boli, kiedy widzę jak poziom całego rynku gier i ludzi sięga dna...

13 tys. graczy, najlepiej w***ol wszystkim. Ale może najpierw naucz się czytać, przydatna umiejętność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2012 o 11:52, Cierpik182 napisał:

Brakuje mi w zestawieniu Prince of Persia (2008). Moim zdaniem miało super zakończenie
i powinno być ono wysoko.


Też tak uważam, zakończenie tej gry po prostu wgniatało w fotel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

13 tysięcy graczy to za mało. Tu potrzeba większej próby, z różnych krajów, w różnym wieku. Bo wybory których jesteśmy tu świadkami są może i nie do końca najgorsze ale stanowczo zbyt świeże. No i za dużo hamburgerozy. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śmieszna ta lista.Co robi BO na pierwszym miejscu???

Laid_back@ Zgodzę się z tobą.Kampania była koszmarnie nudna, ale dotrwałem na siłę do końca i jak dla mnie zakończenie takie nijakie.Znacznie lepsze zakończenie miał MW2,WAW czy Crysis 2.Starcraft 2 miał w miarę, w miarę to zakończenie ale też bez szału.4 gry które naprawdę zasługują na ten ranking to:WAW,MW1,Crysis 2 i GTAIV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2012 o 11:47, kotlecik5 napisał:

Ja @%#@#@%#$@ ta lista jest tak debilna, że aż nie mam siły komentować... Naprawdę chciałbym
wiedzieć, kto jest twórcą tej listy. Cieszę się, że Super Mario Bros są na 11 miejscu
ze WSZYSTKICH gier jakie powstały, to naprawdę musiało być genialne zakończenie.

Najpierw oceny 100 dla Amalura, a teraz Black Ops na pierwszym miejscu... Ręce mi opadają
i głowa mnie boli, kiedy widzę jak poziom całego rynku gier i ludzi sięga dna...


Jak tak w łapę dostają to się dziwisz, że pózniej takie debilne rankingi powstają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tego potworka stworzyli jacyś gracze? Banda amerykańskich dzieciaków którzy znają tylko takie gry a kilka starszych pozycji padło dla popisania się "wiedzą"?
Gusta gustami i takie tam, ale to już jest NIEnormalne. Mocne zakończenie w Black Ops? ACB? ME2, do tego wyżej niż ME1? MW2? Crysis 2 z jednym z najżałośniejszych i najbardziej prostackich zakończeń ever? A gdzie ICO, FFX, Dead Space czy wspomniane Crisis Core (@1t4chi +1, zakończenie rewelacja)? MW2? MW3 już jest mocniejsze od tego prymitywnego "twistu" z MW2.

Co z tą branżą, Panie? Co z ta branżą kiedy takie gry jak Black Ops są uważane za posiadające najlepsze zakończenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No naprawde niewiem kto jak i kiedy na te gry głosował ale wg mnie jest to totalna pomyłka.
Btw. bedąc patriotom ja wlepiłbym gdzies do tego rankingu Wiedźmina 2 ponieważ jego zakończenie było dlamnie
dużym zaskoczeniem i bardzo mi się podobało ze względu na sposób w jaki do niego dochodziliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tytuły z ostatnich ~5lat. Praktycznie same głosne, mainstream''owe tytuły. Czego innego sie spodziewac ;)
Patrzac na YT, zakonczenie BO fajne jest, ale spodziewalem sie czegos ciekawszego... dobrze, ze nie gralem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tytuły z ostatnich ~5lat. Praktycznie same głosne, mainstream''owe tytuły. Czego innego sie spodziewac ;)
Patrzac na YT, zakonczenie BO fajne jest, ale spodziewalem sie czegos ciekawszego... dobrze, ze nie gralem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować