Zaloguj się, aby obserwować  
Sheleila

ZJAZD forumowiczów ! [m]

10075 postów w tym temacie

Dnia 23.01.2007 o 00:02, walgierz napisał:

Jako wyżywienie proponuję zupki chińskie z Radomia. Z doświadczenia wiem, że tanie i do..., no dobra, po prostu tanie :D

-> Ech, alez nam ten Ani Mru Mru opinie zrobil, z tymi zupkami. Ale skoro mozna mowic "dobre zupki, bo radomskie..." to czemu nie ;D A poza tym, ja jakos na zupkach jade - 7zl i jest zarcia na tydzien ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2007 o 23:58, Furrbacca napisał:

> ej wy z tym maxymalnym zakazem picia alko to na serio??:D:D

Jeśli chodzi o niepełnoletnich - tak, jak najbardziej. Pomijając to, że jest to niezgodne z
prawem, to jeszcze w pewien sposób rodzice osób niepełnoletnich zaufają mi, jeśli pozwolą jechać
im na zjazd. Wybaczcie, ale na miejscu rodziców wolałbym by moje dziecko w jakiś sposób było
odcięte od alkoholu na takiej imprezie...

no taaak a może jeszcze sami mamy dać wam nie letnim piwo... a może odrazu karton flaszek? :P:P:P
tak dobrze to tu nie ma, furr racje ma Alku i innych nie dozwolonych rzeczy być nie może bo nam panowie w niebieskich mundurkach ( nam DOROSŁYM :P) zarekwirują ten cały majdan włącznie z pędzonym bimbrem i spirytem z ukrainy :P:P:P

a tak na serio, czyście powariowali? ja wiem że na feriach/koloniach to dało rade, sam byłem ( taa byłeś, ciekawe kiedy :P:P) młody i wiem jak to działa ale na serio, nie róbcie takich akcji bo potem to nam starszym i CDP pujdzie po grzbiecie...

acha i małe pytanko, może byś się dowiedział jak by to było z tym Paintballowym CS-em ? bo jeśli nie było by to tragicznie drogie a samo pole było by w pobliżu naszego obozowiska ( nazwijmy je Camp Gram :P) to można by sobie taki meczyk w plan zjazdu wliczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym dolozyl jakis meczyk pilkarski, tylko Furr musialby sie zorientowac czy jest tam jakies wieksze pole :P Bo o boisku pewnie mozna zapomniec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2007 o 23:58, Furrbacca napisał:

Jeśli chodzi o niepełnoletnich - tak, jak najbardziej. Pomijając to, że jest to niezgodne z
prawem, to jeszcze w pewien sposób rodzice osób niepełnoletnich zaufają mi, jeśli pozwolą jechać
im na zjazd. Wybaczcie, ale na miejscu rodziców wolałbym by moje dziecko w jakiś sposób było
odcięte od alkoholu na takiej imprezie...



a jak rodzice wyrażą zgode na picie alkoholu?;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Furrbacca
2. PolishWerewolf vel Wilku :P
3. Marrbacca
4. gaax
5. cinus`
6. Piotrbov
7. Vilmar
8. Glizda
9. Abi Dalzim
10. nathanadler
11. Bumber
12. LifaR
13. RX-8
14. mtobi
15. syriusz.b
16. Loombago
17. PsychoMan
18. matiz123
19. Rados-kapcrew
20. MonkOfWar
21. Boogie
22. Dark SMG
23. walgierz (???)
24. Kamil i...
25...Maciek <w tym roku pojadę, nie ma to tamto!>
26. RobeN - już raz mnie minęło!!!
27. Tiger_XP-jestem tu od niedawna ale się pisze
28. DemonCleaner (???)
29. Krzaczek 1 (???)
30.(och, jak się złożyło xD) Lfdracon
31.Ada.k. (na 50% pojade)
32.Dead-pl
33. Keroth i...
34. ...Sylwia
35. Yarr
36. Shelion
37. Ulcia-KapCrew
38. Pyton01
39. DevilFish
40. Varras (walę na to, why not? :D)
41. szerszeń45 (mocno niepewnie, zależne od finasów w najblizyszych miesiącach, ale pojechać
bardzo chciałbym ... zobaczymy czy wyjdzie :))
42. lurynowicz ;) (Stwór, gdzie jesteś?)
43. Fataem(teraz zczaiłem, jak wszystko będzie dobrze to jadę wszędzie
44.Alexei Kaumanavardze. Jade na pewno. 18 już będe miał;P... Byle z Woodstockiem nie kolidowało:p
45. Deih ( nie jestem pewien gdzieś tak w 50% pojade ... )
46. Bigjack7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe o j przecież żartuje.
Pisałem wcześniej, że z chęcią bym przyjechał, ale nie mogę robić tak dalekich planów, bo nie wiem jak będą wyglądały moje wakacje i czy w ogóle będzie coś takiego jak wakacje. Poczekam, popatrzę, i dopiero dam znac jakby co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2007 o 23:24, Furrbacca napisał:

Bartuc - super pomysł, tylko kto za nie wszystkie zapłaci? :D


Jak to kto za nie zapłaci? :P Będą miały okazję spędzić 3 dni w gronie najprzystojniejszych forumowiczów i mamy im jeszcze za to płacić? :P A tak serio to jakby ktoś miał sympatyczną koleżankę, która chciałaby miło spędzić 3 dni, to zawsze może ją zaprosić, nie? Bo banda 50 chłopa w lesie nad jeziorkiem, prawie bez dziewczyn, to może podejrzanie wyglądać :P

Nie wiem, czy dobrze pamiętam, ale w którymś poście wyczytałem coś o meczu siatkówki... To byłby super pomysł :D Może mają tam boisko do plażówki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No prosze jakiś zjaździk :) czy ktoś mógłby mi bardziej przybliżyć bo nie chce mi się za bardzo ogladać wcześniejszych 89 stron ;) dziękuję z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 10:20, Bartuc napisał:

> Bartuc - super pomysł, tylko kto za nie wszystkie zapłaci? :D

Jak to kto za nie zapłaci? :P Będą miały okazję spędzić 3 dni w gronie najprzystojniejszych
forumowiczów i mamy im jeszcze za to płacić? :P A tak serio to jakby ktoś miał sympatyczną
koleżankę, która chciałaby miło spędzić 3 dni, to zawsze może ją zaprosić, nie? Bo banda 50
chłopa w lesie nad jeziorkiem, prawie bez dziewczyn, to może podejrzanie wyglądać :P

Nie wiem, czy dobrze pamiętam, ale w którymś poście wyczytałem coś o meczu siatkówki... To
byłby super pomysł :D Może mają tam boisko do plażówki?


Podejrzanie? Toż to będzie gej-party! Wszyscy bierzcie koleżanki, siostry, koleżanki sióstr, kogo tylko się da!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 10:37, Abi Dalzim napisał:

Popatrz na pierwszy post u góry każdej strony (przypięty).

wiesz zauważyłam ;> ale niewiele mi to mówi, chciałam się dowiedzieć coś oprócz tego że zjazd jest w mazurach na trzy dni, znaczy co macie w planach, jakie koszta i czy mozna się dopisać :) rozumiem że to plan na wakacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koszt wyżywienia i kwaterunku na te 3 dni to ok 150 zł / os.
Dojazd, lody, piwko (bezalkoholowe), wstępy do różnych przybytków i inne atrakcje płatne osobno w zależności od woli i zasobności portfela zainteresowanego.
Atrakcje planowane to (na razie!) ogniska, gry w siatkę, sesje RPG, pływanie żaglówkami itp. Co będzie dalej, to się zobaczy (myślę, że wyklaruje sie to w tych kilku następnych miesiącach).

Poza tym z wszystkimi pytaniami można się zgłaszać do Furr''a (mail w przypiętym poście).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 10:49, Abi Dalzim napisał:

Koszt wyżywienia i kwaterunku na te 3 dni to ok 150 zł / os.
Dojazd, lody, piwko (bezalkoholowe), wstępy do różnych przybytków i inne atrakcje płatne osobno
w zależności od woli i zasobności portfela zainteresowanego.

z tym bezalkoholowym to chyba żart? ;)

Dnia 23.01.2007 o 10:49, Abi Dalzim napisał:

Atrakcje planowane to (na razie!) ogniska, gry w siatkę, sesje RPG, pływanie żaglówkami itp.
Co będzie dalej, to się zobaczy (myślę, że wyklaruje sie to w tych kilku następnych miesiącach).

o no to spoko, nawet bardzo tylko czy można się jeszcze dopisywać?

Dnia 23.01.2007 o 10:49, Abi Dalzim napisał:



Poza tym z wszystkimi pytaniami można się zgłaszać do Furr''a (mail w przypiętym poście).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 11:01, freja napisał:

o no to spoko, nawet bardzo tylko czy można się jeszcze dopisywać?

Można, zwłaszcza, że pewnie 60-70% ludzi się wykruszy jak przyjdzie co do czego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 11:06, Abi Dalzim napisał:

> o no to spoko, nawet bardzo tylko czy można się jeszcze dopisywać?
Można, zwłaszcza, że pewnie 60-70% ludzi się wykruszy jak przyjdzie co do czego :)


Myśle że się aż tak dużo nie wykruszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Furrbacca
2. PolishWerewolf vel Wilku :P
3. Marrbacca
4. gaax
5. cinus`
6. Piotrbov
7. Vilmar
8. Glizda
9. Abi Dalzim
10. nathanadler
11. Bumber
12. LifaR
13. RX-8
14. mtobi
15. syriusz.b
16. Loombago
17. PsychoMan
18. matiz123
19. Rados-kapcrew
20. MonkOfWar
21. Boogie
22. Dark SMG
23. walgierz (???)
24. Kamil i...
25...Maciek <w tym roku pojadę, nie ma to tamto!>
26. RobeN - już raz mnie minęło!!!
27. Tiger_XP-jestem tu od niedawna ale się pisze
28. DemonCleaner (???)
29. Krzaczek 1 (???)
30.(och, jak się złożyło xD) Lfdracon
31.Ada.k. (na 50% pojade)
32.Dead-pl
33. Keroth i...
34. ...Sylwia
35. Yarr
36. Shelion
37. Ulcia-KapCrew
38. Pyton01
39. DevilFish
40. Varras (walę na to, why not? :D)
41. szerszeń45 (mocno niepewnie, zależne od finasów w najblizyszych miesiącach, ale pojechać
bardzo chciałbym ... zobaczymy czy wyjdzie :))
42. lurynowicz ;) (Stwór, gdzie jesteś?)
43. Fataem(teraz zczaiłem, jak wszystko będzie dobrze to jadę wszędzie
44.Alexei Kaumanavardze. Jade na pewno. 18 już będe miał;P... Byle z Woodstockiem nie kolidowało:p
45. Deih ( nie jestem pewien gdzieś tak w 50% pojade ... )
46. Bigjack7
47. freja (nie jest to pewne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować