Zaloguj się, aby obserwować  
Sheleila

ZJAZD forumowiczów ! [m]

10075 postów w tym temacie

Dnia 23.01.2007 o 13:14, HumanGhost napisał:

Cholera, nie widzę emotikona, wiec chyba mówisz poważnie.
Czy Soleila o tym wie? ;-D

Sol już nie pali (chyba od Sylwestra).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2007 o 21:30, MonkOfWar napisał:

> Wiecie, schlanei się to jedno. Ale męskie rozmowy przy piweczku, to drugie.

A Sol, Medoc, Shelion, TYHE (?)...?

Będą oburzone :P .

Ja jestem tolernacyjny. kobiety przy męskich rozmowach mi nie przeszkadzają :) A tym bardziej kobiety przy piwku nie przeszkadzają, no chyba, że nie będą chciały mi butelek otwierać :D
(Wiem, wiem, seksistowska uwaga...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet wole nie zaczynać, bo potem bedę żałować. Zresztą, czy my tu mamy mówić o fajkach czy o zjezdzie? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O zjeździe. Fajki zakazane, to juz wiadomo. Nie każdy ma ochotę na wdychanie dymu tytoniowego podczas dysput o grach/żaglówkach/kiełbaskach/pomysłach Monka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 14:53, lurynowicz napisał:

O zjeździe. Fajki zakazane, to juz wiadomo. Nie każdy ma ochotę na wdychanie dymu tytoniowego
podczas dysput o grach/żaglówkach/kiełbaskach/pomysłach Monka. :)

dokłądne fajki są be, ja bym zabił takiego delikwenta który przy mnie na zjeździe będzie jarał... :P
wiadomo już ilo osobowe będą kwatery? no i czy będą koedukacyjne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 11:45, lurynowicz napisał:

Mazury mi odpowiadają jak w mordę strzelił ze względu na lokalizację i piękne krajobrazy. Zauważ,
że jestem z Suwałk i to całkiem całkiem blisko (na pewno bliżej jak do Warszawy) i zawsze mogę
od biedy pomóc.


Powiedzmy, że to jakieś 150km od Ełku. Więc wbrew pozorom nie tak blisko z Suwałk jest ;). Zdecydowanie bliżej jest z Olsztyna, ale doceniam chęć pomocy ;).

--> WW3

Dnia 23.01.2007 o 11:45, lurynowicz napisał:

Kurczę.. podobnie jak Lurynowicz, mam o rzut kamieniem na Mazury, a z nawału obowiązku nie mam szans się
tam pojawić... eh... miłej zabawy :(


No bez przesady... Już wiesz, że będziesz miał za dużo roboty w wakacyjny weekend...? O.o
Nie wykręcaj się, tylko się wpisuj na listę :P.

--> freja

Dnia 23.01.2007 o 11:45, lurynowicz napisał:

ale mam nadzieję że będzie ktoś z klimatu? tak, żeby sobie czasem pogadać o muzyce... i nie ma to jak gitara i
ognisko ;)


To zależy o jaki "klimat" Ci chodzi... :P
A co do gitarki, to może się ktoś znajdzie. Może nawet niejeden ktoś ;).

Dnia 23.01.2007 o 11:45, lurynowicz napisał:

A oprócz gitary i ogniska to jeszcze zimne piwko i papierosek...


Jak rozumiem jesteś/będziesz pełnoletnia do czasu zjazdu. Więc piwa nie mogę zabronić. Natomiast jeśli chodzi o papierosy, to raczej nie. A już na pewno nie w grupie. Zwyczajnie nie wszyscy czerpiąz tego przyjemność, a niektóre osoby, szczególnie te, które rzucają (pozdro Sol :P) (i wytrzymają do wakacji, gwoli ścisłości ;P) mogą być nieco zirytowane samym widokiem ;).

--> m1szer
Wybacz, ale nie rozumiem, co w tym takiego śmiesznego? Chcą się truć - niech się trują. Ale niech nie trują innych...

--> Radoś
Tobie możemy ;P.

--> Syriusz.b
Jak już nie raz wcześniej mówiłem - osobom pełnoletnim nie mogę zakazać. Osoby niepełnoletnie pić nie będą.

--> Dark SMG
Dokładnie o to mi w temacie "fajek" chodziło - nie wszyscy życzą sobie wdychania takiego powietrza.
A kwatery będą 4-5 osobowe. Co do koedukacyjności - niech zdecyduje płeć piękna...

Co do boisk - ośrodek dysponuje takowymi. Tzn nie jestem pewny boiska do piłki nożnej, ale do siatkówki jest z całą pewnością :).

PS. wracam po 19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie bez przesady. Jeżeli ktoś chce palić to niech pali, aby robił to w takim miejscu żeby nikomu to nie przeszkadzało! Ja pale, ale jak ktos pali w pomieszczeniu i to w mojej obecności jestem gotów powiesić go za ( męski członek ). Ponadto nienawidze palących przy jedzeniu, dla mnie to karygodne. Jednak nie widze problemu w zestawie papieros-piwko-ognisko! O ile oczywiście nikomu nie chuchamy w twarz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mazury? Super bo to jedyne miejsce gidze jeszcze nie byłem w Polsce;-) Ja się na to piszę:) I tym razem nie przeszkodzi mi żadna sarna/bambi czy inny jelonek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 15:05, Furrbacca napisał:

Jak już nie raz wcześniej mówiłem - osobom pełnoletnim nie mogę zakazać. Osoby niepełnoletnie
pić nie będą.


Nikt mi nie odpowiedzial, wiec pytam jeszcze raz:a co wredy jeśli rodzice osób niepełnoletnich wyrażą zgode na picie przez nie alkoholu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 15:54, Ulcia-KapCrew napisał:

Nikt mi nie odpowiedzial, wiec pytam jeszcze raz:a co wredy jeśli rodzice osób niepełnoletnich
wyrażą zgode na picie przez nie alkoholu??


Buhahahaha to mnie rozbroiło!:) proste - jako że organizatorzy będą za ciebie odpowiedzialni to prawdopodobnie nie dostaniesz, no i ważne ile masz lat:0 Bo mając 12 nic nie dostaniesz a 17,5 może;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Furr pisał że nie bierze na siebie żadnej odpowiedzialności za osoby niepełnoletnie. Bo to rodzice wyrażają zgodę. Jest to w końcu forma dużego spotkania z przyjaciółmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 15:59, PolishWerewolf napisał:

Furr pisał że nie bierze na siebie żadnej odpowiedzialności za osoby niepełnoletnie. Bo to
rodzice wyrażają zgodę. Jest to w końcu forma dużego spotkania z przyjaciółmi.


Kumam. Tylko jak być pewnym że rodzice na to zezwolili? Na piśmie można podrobić, chyba że rodzice skontaktują się osobiśie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to Furr ma w planach osobisty kontakt przez telefon z rodzicem, więc nie ma takiej możliwości, że coś zostanie podrobione.

Chyba, że jest tak jak u mnie, że mnie z ojcem mylą po głosie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 16:02, PolishWerewolf napisał:

Chyba, że jest tak jak u mnie, że mnie z ojcem mylą po głosie :)


mam to samo, tyle że ja już duży chłopiec jestem i sam za siebie odpowiedzialny jestem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 15:42, Stwór napisał:

I tym razem nie przeszkodzi mi żadna sarna/bambi czy inny jelonek:)

Jestem gotów zasponsorować Ci śmigłowiec na miejsce. ;) Im bliżej od Suwałk, tym większa szansa na pojawienie się. A więc tym razem szanse są ogromne. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować