Zaloguj się, aby obserwować  
Sheleila

ZJAZD forumowiczów ! [m]

10075 postów w tym temacie

NO to wywieszam taką plakietkę :
LUDZIE Z GÓRNEGO ŚLĄSKA JESTEŚCIE TUTAJ?! :PP
Jak tak to się musimy pogadać czy jedziemy razem na mazury czy każdy z osobna. Bo widzę , że nas tu nie za wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Własnie a propos, jakby kto chciał z Wielkopolski, z bliższych okolic Poznania, na zjazd pojechać, to z chcią mogę zorganizować jakiś wspolne włóczenie się w pociągu, bo samemu głupio, a w grupie raźniej będzie. (przy założeniu, że mi jednak wsyzstko wypali i pojadę :P) Jeżeli są tacy delikwenci to kontakty mam na moim gramsajcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 20:48, deih napisał:

NO to wywieszam taką plakietkę :
LUDZIE Z GÓRNEGO ŚLĄSKA JESTEŚCIE TUTAJ?! :PP
Jak tak to się musimy pogadać czy jedziemy razem na mazury czy każdy z osobna. Bo widzę ,
że nas tu nie za wiele.


no ja jestem z gornego Śląska:)
w jakim dokladnie miescie mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.01.2007 o 20:54, szopmajster napisał:

w jakim dokladnie miescie mieszkasz?

Bytom. Najlepiej byłoby pojechać pociągiem z Katowic ale wszystko jescze do ustalenia i mamy dużo czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 20:59, deih napisał:


> w jakim dokladnie miescie mieszkasz?
Bytom. Najlepiej byłoby pojechać pociągiem z Katowic ale wszystko jescze do ustalenia i mamy
dużo czasu.


no ja mam godzinke do katowic wiec nie ma problemu...:)
ale mysle ze wiecej szczegolow bedziemy ustalac z czasem...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 16:43, gaax napisał:

lurynowicz ---> Nie mów mi nic o dworcu w Ełku, odegrał ważną aczkolwiek mało chwalebną
w moich wakacyjnych wojażach sprzed kilku lat :)

Ten dworzec to istna legenda - okno na świat dla Suwalczan jadących na zachód. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i jeszcze wiele rzeczt może się pozmieniać więc z tym miarowym ustalaniem to dobry pomysł. Narazie i dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 20:07, walgierz napisał:

Nie łam się. Jak znam się trochę na kolejach, to pewnie z Częstochowy przez Łódź będzie się
jechało. Zajmę przedział :D
My ustalimy sobie hasło na "Jazda, jazda, jazda! Biała Gwiazda!" i sprawdzimy, czy pierwsi
będą kibice ŁKSu czy Widzewa ;D


Super :D Raczej, że przez Łódź ;) z Częstochowy Osobowej, jak wynika z rozkładu ;) Myślę, że pierwsi będą kibice ŁKSu, bo pociąg zatrzymuje się na Kaliskiej - czyli tuż obok stadionu ŁKSu ;) Fajnie by było jakby wszystko ładnie wypaliło... a jakby wszystko super wypaliło, to w Łodzi by jeszcze jedna Gramowiczka wsiadła ;D


A tak sobie myślę... do sierpnia jeszcze sporo czasu a tu się już wszyscy na pociągi umawiają :P Do tego czasu PKP może przestać istnieć :P Myślę, że jak będzie już na bank uzgodniona data to się wtedy jakieś spotkanie na TSie albo IRCu urządzi, coby dogadać kto, z kim, kiedy, o której i jakim pociągiem ;P

Jak to się stało, że plany są na sierpień? Wszak w lipcu dni dłuższe, noce białe... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 21:51, Bartuc napisał:

Jak to się stało, że plany są na sierpień? Wszak w lipcu dni dłuższe, noce białe... ;)


I pierwsze turnusy wakacji są...
Wiem, że sporej grupie nie pasują terminy lipcowe, a reszcie nie pasują ostatnie tygodnie wakacji. Więc wyszło tak na przełomie :).

Co do pociągów - patrzcie też na godzinę przyjazdu, bo okazałoby się, że bardziej opłaca się wyjechać dzień wcześniej :P. A poza tym liczyłem bardziej na umawianie się wśród gramowiczów z samochodami ;).

--> Ulcia

Dnia 23.01.2007 o 21:51, Bartuc napisał:

Nikt mi nie odpowiedzial, wiec pytam jeszcze raz:a co wredy jeśli rodzice osób niepełnoletnich wyrażą zgode na
picie przez nie alkoholu??


Jeśli rodzice się zgadzają, to ja się nie zgadzam. Po pierwsze nie chcę, by ten zjazd był popijawą, a po drugie to jest łamanie prawa...
Czy tak trudno wytrzymać trzy dni bez alkoholu? O.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 22:05, Furrbacca napisał:

Jeśli rodzice się zgadzają, to ja się nie zgadzam. Po pierwsze nie chcę, by ten zjazd był popijawą,
a po drugie to jest łamanie prawa...
Czy tak trudno wytrzymać trzy dni bez alkoholu? O.o


Poznałbyś moją klasę. I odpowiedź w jakichś 25% brzmi zapewne: "tak". Kolejna część by odpowiedziała, że tydzień bez "małego browarka" to tydzień stracony.

Żałosne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 22:10, MonkOfWar napisał:

Poznałbyś moją klasę. I odpowiedź w jakichś 25% brzmi zapewne: "tak". Kolejna część by odpowiedziała, że tydzień bez "małego browarka" to tydzień stracony.

Żałosne...


Uuuuuf...
Trochę mnie uspokoiłeś - ale jednocześnie przybiłeś (a to sztuka ;P). Nie tylko młodzież, którą ja znam ma takie podejście to życia. Obawiałem się, że kręcę się w jakimś złym towarzystwie... Chociaż może i byłoby lepiej, gdyby to tylko ich nadrzędnym celem w życiu było schlanie się do oporu... Ale to temat na dłuższą i zdecydowanie nieprzyjemną dyskusję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 22:10, MonkOfWar napisał:

> Jeśli rodzice się zgadzają, to ja się nie zgadzam. Po pierwsze nie chcę, by ten zjazd
był popijawą,
> a po drugie to jest łamanie prawa...
> Czy tak trudno wytrzymać trzy dni bez alkoholu? O.o

Poznałbyś moją klasę. I odpowiedź w jakichś 25% brzmi zapewne: "tak". Kolejna część by odpowiedziała,
że tydzień bez "małego browarka" to tydzień stracony.

Żałosne...


heh....czyli identycznie jak ze studentami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.01.2007 o 22:05, Furrbacca napisał:


I pierwsze turnusy wakacji są...
Wiem, że sporej grupie nie pasują terminy lipcowe, a reszcie nie pasują ostatnie tygodnie wakacji.
Więc wyszło tak na przełomie :).


Konkretna data plx ... bo ja 6.08 do Chorwacji jade ... a moze byc tak ze nawet 5 ... plx odpowiedz bo potrzebuje szybko tej informacji :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 21:51, Bartuc napisał:

pierwsi będą kibice ŁKSu, bo pociąg zatrzymuje się na Kaliskiej - czyli tuż obok stadionu ŁKSu

Ja przez Łódź się koleją najeździłem i powiem Ci, że nieciekawie tam. :D Pociąg miasto trochę jakby okrąża i jedziesz przez same dzielnice ŁKS (co wynika z napisów na murach), nawet na stacji Łodź - Widzew są symbole ŁKSu. :D

Co do pijącej młodzieży to widzę, że robi się to samo co rok temu, ta sama dyskusja. Wtedy to była ja i Yarr VS reszta forum.
Zjazd na początku mi się podobał, ale doszedłem do wniosku, że lepiej umówić się z jednostkami o dowolnej porze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ej ja was w ogole nie rozumiem. Strasznie przezywacie, ze mlodziez lubi sobie czasem wypic. Ale chyba lata mlodosci sa po to, zeby sie wyszalec. Bo jak nie bede szalec teraz to kiedy??!! po 40-stce? Ja rozumiem, schlac sie do nieprzytomnosci to akurat przesada ale wypic sobie czasem browarka czy nawet cos mocniejszego?? nie wiem co w tym strasznego ;/. A na takich zjazdach wspolne wieczorne siedzenie przy ognisku z browarkiem to chyba normalna rzecz, zawsze sie tak robi przy jakihs wspolnych spotkaniach. W koncu ten wyjazd jest organizowany po to, zeby sie wybawic a nie dostosowywac do samych zakazow. Nie wiem, moze sie myle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 21:02, lurynowicz napisał:

Ten dworzec to istna legenda - okno na świat dla Suwalczan jadących na zachód. ;)

Ja tam miałem inną przygodę, ale to na dłuugą rozmowę :) W każdym razie przeżyłem podróż pełną przygód :)

A co do alkoholu na zjeździe. Ja tam jestem za, oczywiście w umiarkowanych ilościach ;), ale nie będę się przy tym upierał i dostosuję się do założeń organizatorów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 22:54, Ulcia-KapCrew napisał:

ej ja was w ogole nie rozumiem. Strasznie przezywacie, ze mlodziez lubi sobie czasem wypic.
Ale chyba lata mlodosci sa po to, zeby sie wyszalec. Bo jak nie bede szalec teraz to kiedy??!!

no wiesz, ja wszystko rozumiem, sam na imprezach pije browce ALE na włąsne ryzyko, Na Camp Gram Opiekę sprawują ZA WAS dorośli (CDP?) tak więc, jak sobie pujdzesz z kumplami/kumpelami na piwo to ok ale nie na zjeździe, wystarczy że cię podchmieli, wyjdziesaz na drogę i TRACH tir 120 KM/h i ręka noga mózg na asfalnie, albo jak zechcesz popływać...

Dnia 23.01.2007 o 22:54, Ulcia-KapCrew napisał:

po 40-stce? Ja rozumiem, schlac sie do nieprzytomnosci to akurat przesada ale wypic sobie czasem

eeeee a czemu po 40-stce? po 18-stce mozesz robic co chcesz na wlasne ryzyko :P

Dnia 23.01.2007 o 22:54, Ulcia-KapCrew napisał:

browarka czy nawet cos mocniejszego?? nie wiem co w tym strasznego ;/. A na takich zjazdach
wspolne wieczorne siedzenie przy ognisku z browarkiem to chyba normalna rzecz, zawsze sie tak
robi przy jakihs wspolnych spotkaniach. W koncu ten wyjazd jest organizowany po to, zeby sie
wybawic a nie dostosowywac do samych zakazow. Nie wiem, moze sie myle...

ee no jesli ty nie umiesz sie dobrze bawic bez alkcholu to wspolczuje, naprawde, dobra zabawa wcale nie musi wiazac sie z piciem alku, np.: granie :P:P musisz wychylic setke zeby miec przyjemnosc z grania? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 23:11, Dark SMG napisał:

no wiesz, ja wszystko rozumiem, sam na imprezach pije browce ALE na włąsne ryzyko, Na Camp
Gram Opiekę sprawują ZA WAS dorośli (CDP?) tak więc, jak sobie pujdzesz z kumplami/kumpelami
na piwo to ok ale nie na zjeździe, wystarczy że cię podchmieli, wyjdziesaz na drogę i TRACH
tir 120 KM/h i ręka noga mózg na asfalnie, albo jak zechcesz popływać...


ale uwierz mi, ja nie chce sie upic bo uwierz mi, umiem sie kontrolowac, ale chyba "integracyjny" browar to nic strasznego. A tu juz od razu mowa o niewiadomo jakim chlaniu. Ja sama nie popieram picia do oporu wiec prosze ze mnie nie robic alkoholiczki :D

Dnia 23.01.2007 o 23:11, Dark SMG napisał:

ee no jesli ty nie umiesz sie dobrze bawic bez alkcholu to wspolczuje, naprawde, dobra zabawa
wcale nie musi wiazac sie z piciem alku, np.: granie :P:P musisz wychylic setke zeby miec przyjemnosc
z grania? :P


Umiem sie bardzo dobrze bawic bez alkoholu :P A co do granie, to akurat to nie jest zbytnio moja pasja, w sumie to wcale nie gram, jade tylko dla towarzystwa mojego chłopaka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.01.2007 o 23:11, Dark SMG napisał:

ee no jesli ty nie umiesz sie dobrze bawic bez alkcholu to wspolczuje, naprawde, dobra zabawa
wcale nie musi wiazac sie z piciem alku, np.: granie :P:P musisz wychylic setke zeby miec przyjemnosc
z grania? :P


Nie no wiesz Uli bardziej chodzilo o to ze majac juz te 17 lat nie bedzie mogla przy ognisku i kielbaskach napic sie tego piwka ze wszystkimi niz o to zeby upic sie do nieprzytomnosci.

P.S.: Alkoholu, alkoholu a nie alkocholu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować