Zaloguj się, aby obserwować  
Sheleila

ZJAZD forumowiczów ! [m]

10075 postów w tym temacie

Dnia 21.03.2007 o 23:28, balduran2 napisał:

A takiego konkretnego zrobili?


Zabrali forumowiczow autobusem z Wawy na Mazury, wynajeli domki, łodki, jedzonko i picie na ognisko (to jesli chodzi o ta finansowa strone) oraz oczywiscie fajnie wszystko zorganizowali - czesc z nich robila nawet kanapki na droge (to jesli chodzi o ta nie finansowa strone).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2007 o 23:35, Xantus napisał:

> A takiego konkretnego zrobili?

Zabrali forumowiczow autobusem z Wawy na Mazury, wynajeli domki, łodki, jedzonko i picie na
ognisko (to jesli chodzi o ta finansowa strone) oraz oczywiscie fajnie wszystko zorganizowali
- czesc z nich robila nawet kanapki na droge (to jesli chodzi o ta nie finansowa strone).

kanapki heheheeh uśmiałem się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ile jest kilometrów z Warszawy do tych całych Wilkasów? I czym najlepiej tam się dostać (pomijając oczywiście samochód lub pieszą wędrówkę :P )?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2007 o 03:52, Pediator napisał:

czy ktoś z poznania jedzie na zjazd?


Ja jadę. Eee pod Giżyckiem to zimno zazwyczaj:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zimno? Oo W połowie lata? Śmiem wątpić. Temperatura w czasie deszczu i nie pogody nie powinna spaść poniżej 17-19 stopni. Jeśli będzie słonecznie, powinna się utrzymać w granicy 24-26 stopni.

Po co nam 33 stopnie jak gdzie indziej w Polsce?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2007 o 07:03, PolishWerewolf napisał:

Zimno? Oo W połowie lata? Śmiem wątpić. Temperatura w czasie deszczu i nie pogody nie powinna
spaść poniżej 17-19 stopni. Jeśli będzie słonecznie, powinna się utrzymać w granicy 24-26 stopni.

Po co nam 33 stopnie jak gdzie indziej w Polsce?...


Yyy no bo to zależy co byśmy robili. Osobiście preferowałbym te 17-19 stopni. A to, że jest zimno to wnioskuje z tego, że mój kumpel jest tam w wojsku i gdy w Pń było -2 stopnie to w Giżycku odczuwalna -29 stopni, a oni jeszcze zaprawę o 6 rano mieli...trzeba było się uczyć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie - jaka jest średnia zjazdowiczów ? :) bo wybrałbym sie, ale ja młody gówniarz jestem i nie wiem czy będą chcieli mnie w swoim towarzystwie takie staruszki jak wy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2007 o 07:25, demon12167 napisał:

Jedzie ktoś z Suwałk

A co do temperatury to jak zawsze odpowiednia


JESTEŚ Z SUWAŁK?! Ja i Lurynowicz jesteśmy z Suwałk (jakby ktoś nie wiedział to Suwałki są nazywane Biegunem Zimna... :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 01:58, Jack Bauer napisał:

mam pytanie - jaka jest średnia zjazdowiczów ? :) bo wybrałbym sie, ale ja młody gówniarz jestem
i nie wiem czy będą chcieli mnie w swoim towarzystwie takie staruszki jak wy :P


Tak jak napisałem wcześniej (kilkanaście postów wstecz). Im więcej forumowiczów/gramowiczów/zjazdowiczów o różnym wieku, tym lepiej. Co by było gdyby zebrali się tylko "staruszki"? Rozpili by się i tyle. A tak, wiedząc, że muszą dawać przykład młodszym uczestnikom, Chowają Wino Do Plecaka... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 10:58, fataem napisał:

Hmm ktoś z Pyrlandii jedzie?

Ja jadę ;)
Tzn, konkretnie z dworca głównego w Poznaniu, oczywiście pod warunkiem, że mi wszystko wypali (kasa !!), wtedy nie będzie problemu. ;)

A ty z którego rejonu Pyrlandii ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 10:37, Pustelnik88 napisał:

Im więcej forumowiczów/gramowiczów/zjazdowiczów
o różnym wieku, tym lepiej.


no niby tak, ale (jak narazie) ilu jest ludzi (własciwie dzieci) w wieku 14-15 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 11:57, Jack Bauer napisał:

/.../ ilu jest ludzi (właściwie dzieci) w wieku 14-15 ?

Daj spokój. Jakbym miał tyle lat obraziłbym się. Każdy ma prawo - kto udziela się na forum - pojechać na zjazd. Nawet jakby miał 5, czy 89 lat ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 12:07, szerszeń45 napisał:

> /.../ ilu jest ludzi (właściwie dzieci) w wieku 14-15 ?
Daj spokój. Jakbym miał tyle lat obraziłbym się. Każdy ma prawo - kto udziela się na forum
- pojechać na zjazd. Nawet jakby miał 5, czy 89 lat ...

Ja mam 16 lat. Dokładniej to mieszkam 16 km pod Pń za Komornikami. Jechałbym z Zachodniego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie mieszkam w mieścinie zwanej Mosina. Pojadę normalnie przez Dębiec na Główny i stamtąd na Giżycko. Jakoś się trafi, może się jakoś zmówimy i razem z drugą ekipą pojedziemy z Południowo-Zachodnich krańców Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 12:32, szerszeń45 napisał:

Ja w sumie mieszkam w mieścinie zwanej Mosina. Pojadę normalnie przez Dębiec na Główny i stamtąd
na Giżycko. Jakoś się trafi, może się jakoś zmówimy i razem z drugą ekipą pojedziemy z Południowo-Zachodnich
krańców Polski.

Dobry pomysł zwłaszcza, że jakoś specjalnie nie chce mi się tłuc jakieś 500 kilometrów samemu. Jakby jechał jeszcze ktoś grający w WarCry, bo w naszych pociągach bitewniaki nie przejdą byłoby bosko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować