Zaloguj się, aby obserwować  
Sheleila

ZJAZD forumowiczów ! [m]

10075 postów w tym temacie

Dnia 17.09.2007 o 20:45, SadraX napisał:

No to co? Do zobaczenia w Bałtowie? ;)

W sumie tak daleko bym nie miał i biorąc pod uwagę, że obiecałem swoją obecność na przyszłorocznym zjeździe to jestem na tak. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurka przyniosłem czekoladę! A że czekałem w Poznaniu 2 godzinki przed pociągiem u siostry to ją zjadłem i dla was nie zostało:) Marudy:) Chipsami was poczęstowałem podczas podróży, ale tego już nie pamiętają skubańce! Niewdzięcznicy!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 22:48, Stwór napisał:

Chipsami was poczęstowałem podczas podróży, ale tego już nie pamiętają skubańce! Niewdzięcznicy!:D

-> Ja siedzialem najdalej od Ciebie to do mnie nie doszlo ;P (chyba ze wyjales siedziac kolo mnie ;P ), zreszta zajeci bylismy Bialym WIlkiem a nie czipsami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 22:48, Stwór napisał:

Kurka przyniosłem czekoladę! A że czekałem w Poznaniu 2 godzinki przed pociągiem u siostry
to ją zjadłem i dla was nie zostało:) Marudy:) Chipsami was poczęstowałem podczas podróży,
ale tego już nie pamiętają skubańce! Niewdzięcznicy!:D


Pamiętam jak przez mgłę.. a może dym ?:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 08:28, szerszeń45 napisał:

To chyba chodzi o gaz... z nami w pociągu jechał RX-8 :-)

Na przyszły zjazd trzeba zabrać ze sobą kilka egzemplarzy masek przeciwgazowych. Wysokie stężenie gazu i innych dymów gwarantowane. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 18:18, Kawosz napisał:

Kiedy zjazd? Może poddam się inicjacji...

Przewiduję między 25.06 a 15.07... 2008 oczywiście :)

A tak nawiasem mówiąc, cuś się niektórym Bałtów nie podoba, bo im się wielkich akwenów zachciało ;>... Nie ma! O! Kamienna jest, kajaki są, i to wam musi wystarczyć :P...
Wydaje mi się, że zwlekać za bardzo też nie ma sensu, więc dla ogólnej orientacji proponuję (kto chętny) dopisywać się na kolejnych miejscach do poniższej listy, ok? Nie ma na razie żadnego terminu końca zapisów, wsio na luzie, spokojnie... Myślę, że miejsc wystarczy ;>

1. SadraX
2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować