Zaloguj się, aby obserwować  
Sheleila

ZJAZD forumowiczów ! [m]

10075 postów w tym temacie

Dnia 08.10.2007 o 21:16, Stwór napisał:

Spoko maroko Marr ma swoich własnych fanów:) W Poznaniu jest jego fan club:)

Zaraz wyjdzie na to, że każdy Gramowicz ma gdzieś w Polsce swój fan club. :P Tylko gdzie ja mam? ;)

Dnia 08.10.2007 o 21:16, Stwór napisał:

Hahahaha napisaliśmy o biciu się w tym samym momencie;) Czyli co kiedy sie spotykamy?:)

Hm, ja proponuję najbliższy weekend - będziemy mogli sobie podczas Ircowego Ktulu pojedynek zrobić. :D A tak na serio to się zobaczy. :P I dlaczego w poprzednim poście napisałeś, że wygrałeś? Ja kiedyś trenowałem przez jakieś pół roku capoeirę, więc moje szanse nie są takie małe! :D A jak będzie remis to u kogo Marr przenocuje? ;)

Marr - możesz być sędzią. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2007 o 21:16, Stwór napisał:

Spoko maroko Marr ma swoich własnych fanów:) W Poznaniu jest jego fan club:)


A Stwór jego założycielem i Przewod... tfu Sekretarzem! :P
To co robimy jakąś większą organizację na to PGA (mały zlot poznański PGA 2007)? ;P
W każdym razie zapiszę się, wyrwę te kilka chwil by znów się spotkać z wami. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2007 o 21:23, Marrbacca napisał:

Nie namówicie mnie, żebym nocował pośrodku! :P


Będziesz spał w piwnicy, a Furr pośrodku. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2007 o 21:18, Marrbacca napisał:

Mag - jak to dwoma padami? Stwór to jednak zdolna bestyja :D

No normalnie, najpierw sobie nabił wynik a później graj z nim :D I żeby nie ja to by siedział tak i sobie grał na tych swoich padach do końca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2007 o 21:18, Marrbacca napisał:

Mag - jak to dwoma padami? Stwór to jednak zdolna bestyja :D


Nie słuchaj jej ona obrzydliwie kłamie! ^^

Magi czy ja już pisałem że jesteś okropna, wstrętna i takie tam?:) Nie?:) To jesteś:P

Matiz

Dnia 08.10.2007 o 21:18, Marrbacca napisał:

Zaraz wyjdzie na to, że każdy Gramowicz ma gdzieś w Polsce swój fan club. :P Tylko gdzie ja mam? ;)


Pfff tylko co fajniejsi mają:) Ty nie masz;-)
I dlaczego wygrałem, CZŁOWIECZKU ja jestem STWOREM i znam różne ciemne, straszne sztuczki i ciosy pazurem;-) O kłach nie wspomnę;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2007 o 21:26, Stwór napisał:

Ty nie masz;-)

Pfff. :P Jeśli ja nie mam, to tylko dlatego, że jestem zbyt fajny. :P To jest jedyne logiczne wytłumaczenie. ;)

Dnia 08.10.2007 o 21:26, Stwór napisał:

I dlaczego wygrałem, CZŁOWIECZKU ja jestem STWOREM i znam różne ciemne, straszne sztuczki i
ciosy pazurem;-) O kłach nie wspomnę;P

A jak mi się uda namówić kilka osób z mojego liceum, żeby przyszli na nasz pojedynek i będą mnie wspomagać? :P Jest nawet takie powiedzenie "Nec Stwór contra plures", czy jakoś tak. :D

Marr - a właśnie, Furr też się wybierze? Bo gdyby tak, to jakoś byśmy się mogli Wami podzielić i każdy byłby zadowolony. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2007 o 21:31, matiz123 napisał:

A jak mi się uda namówić kilka osób z mojego liceum, żeby przyszli na nasz pojedynek i będą
mnie wspomagać? :P Jest nawet takie powiedzenie "Nec Stwór contra plures", czy jakoś tak. :D


Cóż jako stwór znam i inne bestie:) bez szans:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2007 o 21:24, szerszeń45 napisał:

Będziesz spał w piwnicy

Jak piwnica ogrzewana to może być :D

Mag ->
A to Stwór jeden niedobry, i jeszcze dziewczynie tak... Stworze, powinieneś się wstydzić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie będę. Poznań to bliskie miasto, więc luzik w tym temacie, gorzej było z wyjazdem do Wawy na urodziny Gram.pl. Za rok sobie nie daruję. :-)
Kto jeszcze będzie? Z tych chaotycznych postów wnioskuję, że deih, matiz123, Stwór, Magwisienka, Marrbacca, Liqid, Szerszeń, oj to przecież ja. xD
BTW namów Vasilli''ego itp. :P

Ktoś chętny na fight w StarCrafta na PGA? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2007 o 21:26, Stwór napisał:

Nie słuchaj jej ona obrzydliwie kłamie! ^^

Czuję się jak w IM :P

Dnia 08.10.2007 o 21:26, Stwór napisał:

Magi czy ja już pisałem że jesteś okropna, wstrętna i takie tam?:) Nie?:) To jesteś:P

No proszę, jaka zmiana :D

To co? Może jakaś mała, wstępna lista gramowiczów, którzy mają zamiar zjawić się na PGA? :)

PGA 2007

1. Magwisienka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie to nie wpisałeś :-P Na pewno przyjadę. A gramowiczem "swita" Chłopak mojej siostry, w tym roku 18 lat kończy ;-) A czy Vasilli będzie mógł jechać to nie wiem. My chyba w Poznaniu śpimy, lub na drugi dzień z rana jedziemy ;-) A wiadomo już mniej więcej, za ile będzie bilet ? I czy będzie on 2 dniowy ? I czy będzie CDP ? I czy jak się zapłaci za bilet, to atrakcje darmowe ? Np. Paintball itp. ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2007 o 21:34, Marrbacca napisał:

A to Stwór jeden niedobry, i jeszcze dziewczynie tak... Stworze, powinieneś się wstydzić :D

O widzisz? A Ty chcesz u niego spać. Ja bym nie ryzykował i wybrał bezpieczniejszą opcję, czyli nocleg u kulturalnej i sympatycznej osoby, która nigdy nikogo bez powodu nie obraża. :) Bo kto wie, co on wymyśli, jeśli wybierzesz jego... ;)

Stwór

Dnia 08.10.2007 o 21:34, Marrbacca napisał:

Cóż jako stwór znam i inne bestie:) bez szans:P

E tam. Jakoś sobie poradzimy. :D
Szerszeń -> jakich chaotycznych postów? :D

PGA 2007

1. Magwisienka
2. Szerszeń
3. Baal Namib
4. matiz123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2007 o 21:31, matiz123 napisał:

Marr - a właśnie, Furr też się wybierze? Bo gdyby tak, to jakoś byśmy się mogli Wami
podzielić i każdy byłby zadowolony. :D

Nie mam najmniejszego pojęcia. Jak się będzie dobrze uczyć, to może go rodzice puszczą, inaczej marne szanse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować