Zaloguj się, aby obserwować  
Sheleila

ZJAZD forumowiczów ! [m]

10075 postów w tym temacie

Kto mieszka w Poznaniu ? ;-) I przyjmie dwie osóbki w swoje progi na nockę ? ;-) Co prawda mogę wieczorem wrócić do domu ( wtedy AQ mam nadzieję będziesz spał, nie ? ;-) ) Ale zawsze coś na zaś. Chyba że jakiś ośrodek jest darmowy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hym, hym, hym...
Właśnie rzuciłem okiem na reklamę PGA w CDA. Skoro PKP daje bilet powrotny gratis, to grzechem byłoby nie zjawić się w Poznaniu :>
Oczywiście nie będę się wpisywał na listę, bo nie mam 100% pewności, ale będę śledził wątek i ustalenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2007 o 11:09, Soleila napisał:

Czy dobrze zrozumiałam ostatnie posty.. To lista chętnych na wyjazd do Poznania na PGA?:)

Nie, skądże, to wyjazd do... Eh, mniejsza - owszem. Z tym, że niektórzy wyjeżdżać nie muszą :P Czyżbyście również wybierali się, skoro ma być premierowy (miesiąc po...) pokaz Wiedźmina, to też będziecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2007 o 11:16, Liqid napisał:

> Czy dobrze zrozumiałam ostatnie posty.. To lista chętnych na wyjazd do Poznania na PGA?:)

Nie, skądże, to wyjazd do... Eh, mniejsza - owszem. Z tym, że niektórzy wyjeżdżać nie muszą
:P Czyżbyście również wybierali się, skoro ma być premierowy (miesiąc po...) pokaz Wiedźmina,
to też będziecie?


My nie wystawiamy Wiedźmina ;)

Ale owszem, zastanawiamy się, czy nie pojechać, jako gram.pl. W związku z tym moje pytanie właśnie.. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2007 o 11:30, Soleila napisał:

My nie wystawiamy Wiedźmina ;)

Wiem, że nie, ale gram.pl to CDP, a CDP to prawie CDPR :P Tak jak zacisze ul. Wiejskiej to prawie cyrk im. Klauna Bubu z tańczącym misiem pandą...

Dnia 11.10.2007 o 11:30, Soleila napisał:

Ale owszem, zastanawiamy się, czy nie pojechać, jako gram.pl. W związku z tym moje pytanie właśnie.. :>

Mam nadzieję, że będziecie przy okazji pamiętać o Nas gramowiczach, że tak materialistycznie się wyrażę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.10.2007 o 11:42, Liqid napisał:

Mam nadzieję, że będziecie przy okazji pamiętać o Nas gramowiczach, że tak materialistycznie
się wyrażę.


No toż próbuję się dowiedzieć właśnie, czy lista powyżej to lista osób, które jadą na PGA! :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro już jakaś lista się tworzy to gorszy nie będę i też się dopiszę, bo na PGA pojadę ;)... A jakiś nocleg w Poznaniu może mi ktoś polecić? W miarę tani ofkors, ale prócz dworca... ;p

1. Magwisienka
2. Szerszeń
3. Baal Namib
4. matiz123
5. wdowiakm
6. paweldomar1
7. Adam k.
8. Stwór
9. Mashivi
10. Deih
11. Piotrbov
12. tykus
13. Tajemnic
14. Liqid
15. Grzybek90
16. AQ22
17. Nermi
18. Glizda
19. SadraX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2007 o 21:28, szerszeń45 napisał:

Chociaż, czy ja mam wrażenie, czy ten żart z klonowanym LifaRem stracił ostatnio na wartości? :-]

-> To pewnie dlatego, ze powtarzaja go glownie Ci, ktorzy na zjezdzie nie byli ;-) W przyszlym roku klonowany bedzie juz kto inny, sciema z Lifarem juz nie przejdzie ;P

Edit: O kurcze, edycja postow ? Jeszcze troche i gram zacznie sie rozwijac ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2007 o 12:37, Frutek2 napisał:

Cze laska mam naimie jasiek z podchala , umuwimy si.ę ??

Nie takie ona propozycje już dostawała pewnie od gramowiczów (od niegramowiczów pewnie też :P). Wysil się i wyróżnij się z tego tłumku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2007 o 12:46, Liqid napisał:

> Cze laska mam naimie jasiek z podchala , umuwimy si.ę ??
Nie takie ona propozycje już dostawała pewnie od gramowiczów (od niegramowiczów pewnie też
:P). Wysil się i wyróżnij się z tego tłumku :P



Ty ale ja chce sie lumuwic z nia , bo mi sie podoiba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2007 o 12:37, Frutek2 napisał:

>
Cze laska mam naimie jasiek z podchala , umuwimy si.ę ??


Jakiś wierszyk czy coś.. lub rysunek.. kwiatek.. a nie takie puste teksty :P każdy z nas już takie mówił :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2007 o 11:46, Soleila napisał:

No toż próbuję się dowiedzieć właśnie, czy lista powyżej to lista osób, które jadą na PGA!
:]


Tak! To jest lista ludzi wybierających się na PGA! Rozumiem, że i ty się pojawisz wraz ze Spaykim i resztą? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie to krążą tutaj 3 listy jeśli rachuby nie straciłem. Jedna to zjazd główny w przyszłe wakacje. Kolejna to jakiś wypad organizowany przez Sepha do REDA, żeby autografy wydębiać.
A trzecia to właśnie "zjazd" na PGA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować