Zaloguj się, aby obserwować  
Sheleila

ZJAZD forumowiczów ! [m]

10075 postów w tym temacie

Dnia 19.10.2007 o 18:20, Marrbacca napisał:

Wkurzają mnie już powoli takie komentarze...

/ignore takie komentarze :>

I wszystko mniej więcej na ten temat. Jedzie ten, kto może. Cała reszta zostaje tam gdzie musi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 18:24, Net.com napisał:

a już dobra

Skoro nie możesz to po co w ogóle się tu wypowiadasz? Jak będziesz mógł napisz, że przyjeżdżasz. A w zasadzie można bez problemu przyjechać i bez mówienia (oczywiście wtedy musisz załatwiać cały pobyt sobie sam), będzie niespodzianka, że zjawił się kolejny forumowicz z którym można się poznać.
A takie pisanie postów to czyste spamerstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy ta kwestia była już tu poruszana, ale czy macie zamiar jechać na cały weekend, czy tylko na jeden dzień? (wiem, pytanie może się wydawać głupie...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 19:45, pizmak666 napisał:

nie wiem czy ta kwestia była już tu poruszana, ale czy macie zamiar jechać na cały weekend,
czy tylko na jeden dzień? (wiem, pytanie może się wydawać głupie...)

Nie takie glupie, sam miałem właśnie o to pytać. Ja mam zamiar spędzić na tegorocznych targach cały weekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 19:45, pizmak666 napisał:

nie wiem czy ta kwestia była już tu poruszana, ale czy macie zamiar jechać na cały weekend,
czy tylko na jeden dzień? (wiem, pytanie może się wydawać głupie...)

Ja przyjeżdzam najprawdopodobniej w piątek wieczorem a wyjeżdżam w niedziele wieczorem czyli też bede cały weekend:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

już dwie osoby na cały weekend... jak tak dalej pójdzie to prawdopodobnie będe jedyny który wpadnie tylko na sobotę (ale jeszcze nie jest pewne, może i niedziela też, ale mało może)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 21:17, pizmak666 napisał:

już dwie osoby na cały weekend... jak tak dalej pójdzie to prawdopodobnie będe jedyny który
wpadnie tylko na sobotę (ale jeszcze nie jest pewne, może i niedziela też, ale mało może)

Warto być w cały weekend bo w sobote można sobie pograć dla zabawy i treningu a w niedziele sie zaczynają turnieje, przynajmniej rok temu tak było:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 21:17, pizmak666 napisał:

już dwie osoby na cały weekend... jak tak dalej pójdzie to prawdopodobnie będe jedyny który
wpadnie tylko na sobotę (ale jeszcze nie jest pewne, może i niedziela też, ale mało może)

ja też będę tylko w sobotę bo w niedziele będę zakuwała na test z Rachunkowości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jadę na cały weekend ;)
BTW moja siostra wpadła na ciekawy pomysł - może zrobimy sobie dla funu przypinki z naszymi avkami/nickami? Zrobienie takiego kosztuje może z 11 zł, projekt rudny do zrobienia nie jest. Tutaj nasze przykładowe ;)

20071019215127

20071019220017

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 22:52, mtobi napisał:

Koszulki przypinki... Ja proponuje Ek wiedźmina z nickiem dla każdego :D


no, nareszcie jakiś rozsądny pomysł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 22:00, tykus napisał:

BTW moja siostra wpadła na ciekawy pomysł - może zrobimy sobie dla funu przypinki z naszymi
avkami/nickami? Zrobienie takiego kosztuje może z 11 zł, projekt rudny do zrobienia nie jest.
Tutaj nasze przykładowe ;)

Ciekawy pomysł ale jak 4 osoby tylko będą miały to troszkę bez sensu. Przyda się jakoś zmobilizować zespół do zrobienia czegoś takiego, ja jestem za :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy pomysł ;-) Tylko szkoda, że nie mam już kasy :-P Wolę więcej od rodziców nie brać, aby w ogóle jechać ;-)


Btw: Też zostaję na cały weekend ;-) U Liqid''a, zgadza się ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 22:52, mtobi napisał:

Koszulki przypinki... Ja proponuje Ek wiedźmina z nickiem dla każdego :D

zgadzam się z tobą wolę Ek wiedźmina z nickiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować