Zaloguj się, aby obserwować  
Sheleila

ZJAZD forumowiczów ! [m]

10075 postów w tym temacie

Dnia 12.11.2007 o 16:52, pizmak666 napisał:

no chyba jedziemy tam po to, żeby się jakoś spotkać, a nie każdy sobie leci. po prostu, zobaczymy
się i koniec, oczekujesz czegoś więcej, miłości, ciepła? :p


Haha nie no miłości i ciepła mam wystarczająco w domu :P ale też można różnie interpretować Twoją wypowiedź ''''zobaczymy się i koniec'''', myślałem o jakimś piwku (czyt. soczku) i spędzeniu miło czasu w gronie znajomych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i koniec nie miał być traktowany dosłownie. :p a na ten twój pomysł chętnie przystanę ; )

@deih
to Ty też nie masz gdzie spać w ten weekend w Poznaniu? nie martw się, ja też. nie zginiemy samotnie! ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 16:52, pizmak666 napisał:

no chyba jedziemy tam po to, żeby się jakoś spotkać, a nie każdy sobie leci. po prostu, zobaczymy
się i koniec, oczekujesz czegoś więcej, miłości, ciepła? :p

a czemu by nie xD jestem jak najbardziej za
jak nie macie gdzie spać to na dworcu PKP albo PKS xD nie no żartuje gdybym mieszkała w poznaniu napewno kogoś bym przenocowała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to zacznij mieszkać, bo mnie byś mogła przenocować. masz 2 tygodnie niecałe(czy nawet całe, nie chce mi się liczyć) na przeprowadzkę. i żeby ogrzewanie było i podłoga. wystarczy. a i lodówka. no to tyle thx z góry ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 17:22, pizmak666 napisał:

no to zacznij mieszkać, bo mnie byś mogła przenocować. masz 2 tygodnie niecałe(czy nawet całe,
nie chce mi się liczyć) na przeprowadzkę. i żeby ogrzewanie było i podłoga. wystarczy. a i
lodówka. no to tyle thx z góry ;P

Z chęcią ale jestem z Kępna i jakoś mieszkanie w Poznaniu mi się niee marzy jeszcze może za dwa lata jak skończę technikum ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem, dwa lata. co ja dwa lata będe robił w Poznaniu czekając? ; )
ale szczerze to chyba sobie pójde gdzieś spać do ludzi, albo jakieś schronisko znajde...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 17:29, pizmak666 napisał:

no nie wiem, dwa lata. co ja dwa lata będe robił w Poznaniu czekając? ; )
ale szczerze to chyba sobie pójde gdzieś spać do ludzi, albo jakieś schronisko znajde...

mam pomysł może policja znajdzie ci jakąś ciepłą cele np. 13 posterunek :D (nie bierz tego serio czasem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no chyba nie bierzemy niczego serio co teraz piszemy. no może poza tym, że rzeczywiście wyląduje sobie w jakimś przytułku na jeden dzień ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko pozostaje jedno pytanie jak my się rozpoznamy przed PGA?? Podobno mają być koszulki to jak oni nam je dają jak nikt nas ( w każdym bądź razie mnie) nie widział, tak na słowo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 17:40, Nermi napisał:

Tylko pozostaje jedno pytanie jak my się rozpoznamy przed PGA?? Podobno mają być koszulki to
jak oni nam je dają jak nikt nas ( w każdym bądź razie mnie) nie widział, tak na słowo??

Możemy ustalić hasło rozpoznawcze (Wiesław rządzi, rzepa ssie), ewentualnie jakiś znak rozpoznawczy, typu koszulka gramu, lub wiedźmiński medialion (dla posiadających ;). Koszulki to T-SHIRTy, wiadomo, a ja sobie niezbyt wyobrażam noszenie takowego na wierzchu, gdy prawie zima, więc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 17:43, Liqid napisał:

Koszulki to T-SHIRTy,
wiadomo, a ja sobie niezbyt wyobrażam noszenie takowego na wierzchu, gdy prawie zima, więc...

Ano właśnie, powinni czasem rozdawać ciepłe polary z gram.pl :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hm. no nie myślałem o tym, ale pewnie umówimy jedno miejsce spotkania i tam wszyscy się napatoczą. poza tym telefony swoje dajemy (znaczy numery), itp itd.

założycie sobie koszulki na kurtki, będzie pięknie. swoją drogą czapki gramowe takie z ładnym pomponem mogły by też być ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 17:45, pizmak666 napisał:

hm. no nie myślałem o tym, ale pewnie umówimy jedno miejsce spotkania i tam wszyscy się napatoczą.
poza tym telefony swoje dajemy (znaczy numery), itp itd.

założycie sobie koszulki na kurtki, będzie pięknie. swoją drogą czapki gramowe takie z ładnym
pomponem mogły by też być ; )

ja tam jestem bardziej za polarem niż czapką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grill oczywiście w skromnym gronie.

UWAGA LUDZIE! GRILL U SZERSZENIA WSTĘP WOLNY! KAŻDY ZE SWOJĄ KIEŁBASKĄ :P i oczywiście KAŻDY ZAPROSZONY. PRZYPROWADŹCIE ZNAJOMYCH I RODZINY!!!!

Chyba szerszeń już nie będzie tęsknił :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 18:17, Kafar napisał:

Grill oczywiście w skromnym gronie.

Czyli dla np. mnie nie będzie miejsca?

Dnia 12.11.2007 o 18:17, Kafar napisał:

UWAGA LUDZIE! GRILL U SZERSZENIA WSTĘP WOLNY! KAŻDY ZE SWOJĄ KIEŁBASKĄ :P i oczywiście KAŻDY
ZAPROSZONY. PRZYPROWADŹCIE ZNAJOMYCH I RODZINY!!!!

A gdzie szerszeń mieszka, skoro chce grilla dla ludzi z innych miast robić? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widzę, że nie tylko ja mam problem z noclegiem (jeśli pojadę), ale nie ma co pójdziemy albo do schroniska jakiegoś albo do pubu, a co do polarów to może jeszcze jakieś kalesony się znajdą ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 18:17, Kafar napisał:

Chyba szerszeń już nie będzie tęsknił :P

A co jeśli podczas imprezy wyniesie się z domu i będziecie "ucztować" (grill? w listopadzie?) sami? A co tam, bez jego domu zabawa nie ta sama, ale bez niego już niekoniecznie, hm? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować