Zaloguj się, aby obserwować  
Sheleila

ZJAZD forumowiczów ! [m]

10075 postów w tym temacie

Dnia 12.11.2007 o 21:39, Stwór napisał:

To dziewczyny też trzeba zabierać?:) Myślałem że laski to już szerszeń załatwia?^^

ja jako dziewczyna się wpraszam, jestem wolna jakby co :D
dobra skończy już z tematem tego całego grilla u szerszenia bo fofa chyba już machnął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 21:42, Nermi napisał:

ja jako dziewczyna się wpraszam, jestem wolna jakby co :D


eee tam, on miał jakieś skombinować;-) A jeśli jakieś same chcą przyjść to bez pytania o zgodę;-)

Dnia 12.11.2007 o 21:42, Nermi napisał:

szerszenia bo fofa chyba już machnął


Szpoko ten typ tak ma^^ A w rzeczywistości bardzo mu się to podoba:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 22:37, pizmak666 napisał:

no w sobote jest początek targów a w niedziele koniec :P w sobote końca nie znajdziesz ; )


Ech.. Spodziewałem się takiej odpowiedzi, lecz chodzi mi o coś innego. Czy będą jakieś dodatkowe atrakcję w niedzielę, których nie było w sobotę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 21:39, Stwór napisał:

> Zastanawiam się czy by dziewczynę

To dziewczyny też trzeba zabierać?:) Myślałem że laski to już szerszeń załatwia?^^


Jak on laski jak ma problem z organizowaniem grilla :P Ja tu chciałem imprezkę zrobić na nie swoim a on psuja :P:P

Nie to NIE! :P zrobimy na stacji benzynowej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 09:34, Kafar napisał:

Nie to NIE! :P zrobimy na stacji benzynowej;)


A może pójdziemy po prostu do McD lub innej knajpki?:) Może jeszcze będziesz benzyny używać jako podpałki?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.11.2007 o 16:01, Stwór napisał:

A może pójdziemy po prostu do McD lub innej knajpki?:) Może jeszcze będziesz benzyny używać
jako podpałki?:)

McD @_@ McD @_@ McD @_@ ....Hmm to jaki zestaw bierzesz ? :>
Widzę , że Cie bardzo ciągnie do McD nie mam nic przeciwko wiesz :P...możemy iść ; D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może frytki do tego ? :P
A jak byśmy robili na stacji to nie brać telefonów bo to może spowodować wybuch :P

PS: ale zapałki niech chociaż ktoś weźmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 16:54, kepny napisał:

PS: ale zapałki niech chociaż ktoś weźmie

ja przy sobie zawsze mam woreczek z krzemieniami. poradzimy sobie, rozpalimy tak, jak nasi przodkowie to robili ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oni polowali na mamuty, będziemy też musieli jakąś zwierzynę na ognicho upolować zrobię dzidy i pójdziemy wcześniej na łowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym McD przy centrum targowym to będziecie stać koło godziny albo dwóch i w końcu Wam powiedzą, że mięso wyszło xD Sprawdzoną karmą na PGA jest pizza, która w zeszłym roku była hurtowo zamawiana. Mam nadzieję, że się z gramowiczami spotkam.

Pozdrawiam
C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zapolujemy na strażników, co pilnują przystanków. oni zawsze chodzą we 2 przynajmniej i nie będą się spodziewali ataku. to będzie łatwa zwierzyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

taa.. i poprosić o przyjazd w nieznakowanym samochodzie, bo jak wszyscy zobaczą na masce czy z boku napis pizza to przecież oczywiste że jej nie dostaniemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 16:11, deih napisał:

McD @_@ McD @_@ McD @_@ ....Hmm to jaki zestaw bierzesz ? :>
Widzę , że Cie bardzo ciągnie do McD nie mam nic przeciwko wiesz :P...możemy iść ; D.


Zwykle kupuję jakieś 4x Cheeaseburgery i BigMac''a i coś do picia;-) Choć częściej niż w McD jadam w knajpkach itp. to i McD się czasem odwiedza, zwykle to McDrive odwiedzam;-)
Poza tym uwielbiam jeść, zwłaszcza niezdrowe żarcie;D

Do reszty piszących o łowach Kurka jakie łowy? Gdzie wy chcecie polować na mamuty;-) Jest XXI wiek, nawet w Poznaniu już mamuty wyginęły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 17:02, kepny napisał:

Hmm pizza to trzeba z tydzień wcześniej złożyć zamówienie żebyśmy byli pierwsi ;)


Nie było tak źle. Ostatnio chyba najwięcej czekaliśmy około 40 minut. No i nie trzeba było się z PGA ruszać, bo wszystko pod nos przynosili ^_^ Osobiście mam nadzieję, że w tym roku będzie podobne albo i lepsze rozwiązanie. Bo na PGA nie ma co liczyć na catering dla prasy, jak to ma miejsce na innych imprezach w Polsce ;f

Pozdrawiam
C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 17:06, Stwór napisał:

Do reszty piszących o łowach Kurka jakie łowy? Gdzie wy chcecie polować na mamuty;-)
Jest XXI wiek, nawet w Poznaniu już mamuty wyginęły:)


bo nie wiesz gdzie szukać. one się schowały, tam za płotkiem w tym lasku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować