Zaloguj się, aby obserwować  
Sheleila

ZJAZD forumowiczów ! [m]

10075 postów w tym temacie

Dnia 14.11.2007 o 12:51, Sephirath napisał:

Szybka Piłka

Nie to, że zlot, ale przyjdzie ktoś poza mną z Gramu? :-P


Dopiero się dowiedziałem że takie coś było a o 17.30 byłem na centralnym (złote tarasy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stwór a to nocleg tylko 24-25? czy możesz mieć np. 23-24-25?:) Bo zastanawiam się że jak by była możliwość to nie przyjechać w piątek o 20.30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 15:12, Kafar napisał:

Stwór a to nocleg tylko 24-25? czy możesz mieć np. 23-24-25?:) Bo zastanawiam się że jak by
była możliwość to nie przyjechać w piątek o 20.30.


Hah możecie nocować od 23 do 27 bez najmniejszych problemów;-) Sam Marr przyjeżdża w nocy z 23 na 24:) A dokładniej 24 w sobotę o 2 rano;-) tak więc kiedy wam pasuje możecie przyjeżdżać^^ Full profesional:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 16:28, Stwór napisał:

> Stwór a to nocleg tylko 24-25? czy możesz mieć np. 23-24-25?:) Bo zastanawiam się że jak
by
> była możliwość to nie przyjechać w piątek o 20.30.

Hah możecie nocować od 23 do 27 bez najmniejszych problemów;-) Sam Marr przyjeżdża w nocy z
23 na 24:) A dokładniej 24 w sobotę o 2 rano;-) tak więc kiedy wam pasuje możecie przyjeżdżać^^
Full profesional:D


O to git.. moze marr tym samym pociągiem jedzie.. czym ty jechales i ile za studencki placiles? express czy intercity czy TLK ? Ja albo bym był w piątek o 20.30 albo jak marr bo taki pociąg też jedzie.. ale to chyba nie ten sam;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 19:36, Kafar napisał:

O to git.. moze marr tym samym pociągiem jedzie.. czym ty jechales i ile za studencki placiles?
express czy intercity czy TLK ? Ja albo bym był w piątek o 20.30 albo jak marr bo taki pociąg
też jedzie.. ale to chyba nie ten sam;/


Kurka nie pamiętam dokładnie jakim jechałem, chyba expressem a do Wawy Intercity, tak czy siak cena była około 50-70zł bo dokładnie nie pamiętam więc piszę w przybliżeniu jeśli chodzi o studencki;) Na prawdę nie pamiętam:D
Jeśli jedziecie różnymi pociągami a będziecie w podobnych porach przyjeżdżać to z jednym pójdę do McD lub KFC i poczekamy na drugiego^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 19:48, Kafar napisał:

To ja proszę do KFC :P zresztą jak razem będziemy jechać to ja też.. poproszę do KFC :P


Czyli idziemy do McD^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh...Nie gadajcie tak o McD bo już nie wytrzymam :P...I prosze nie idzie tam tak późno też chce sie załapać :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

RAJD NA AUTOGRAFY DO RED

Dziadu poodwoływał wszelkiego rodzaju rajdy na RED ostatnimi czasy, mają też oni nowego speca od community, który właśnie event podobny pomysłem do mojego organizuje. Czyli czekamy na oficjala.

Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 15:28, Volvox napisał:

Na to PGA da sie jakies grupowe wejsciowki kupic? Skoro mamy gramowa grupe to moze dalo by
sie zalapac? :)

Są takie, grupa ma być bodajże powyżej 25-osobowa, ale patrząc na listę widać, że się załapiemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 15:28, Volvox napisał:

Na to PGA da sie jakies grupowe wejsciowki kupic? Skoro mamy gramowa grupe to moze dalo by
sie zalapac? :)

Są są , oglądałem wczoraj konferencję i mówili wejściówki powyżej 20 osób 9zł :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 19:57, deih napisał:

Są są , oglądałem wczoraj konferencję i mówili wejściówki powyżej 20 osób 9zł :).


No to chyba warto sie zalapac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.11.2007 o 20:06, Volvox napisał:

No to chyba warto sie zalapac

Powtarzam jeszcze raz , że najlepiej byłoby jakbyśmy pierwszego dnia razem weszli na otwarcie PGA . I lepiej bo nie musimy się szukać , i lepiej bo będziemy ładniej razem wyglądać ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 19:57, deih napisał:

Są są , oglądałem wczoraj konferencję i mówili wejściówki powyżej 20 osób 9zł :).

I co, 2 zł zaoszczędzone? Czyli Kokę/Mieszkańca Hamburga/Czipsy w McDonaldzie więcej? Pfi. Ja jestem jednak za dwudniowym, zwłaszcza, że jak pisał Baal to do szkół raczej. Ew Sol mogłaby być panią wychowawczynią (^^), ale jaka dziwna to by klasa była... Z klasą :)
BTW: widziałem już pierwsze plakaty PGA. Nie uwierzycie, gdzie przyczepili. W... Osiedlowym... Klubie... Seniora.
BTW2: http://www.gamearena.pl/ - zwróćcie uwagę na "Pogadanki o fantastyce" (mniam, z pewnością coś zobaczę) i "Gra terenowa - "Zostań Wiedźminem XXI wieku" " - też mniam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PGA zbliża się wielkimi krokami, chyba by trzeba zacząć coś powoli ustalać ;) Może na początek miejsce spotkania? Nie wiem jak ta hala tam wygląda, ale może przed kasami/wejściem? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować