Zaloguj się, aby obserwować  
Sheleila

ZJAZD forumowiczów ! [m]

10075 postów w tym temacie

A ja mam pytanie. :) Czy będziemy robić coś poza targami? To znaczy czy wybierzemy się gdzieś całą grupą (albo prawie całą) po 20 w sobotę, czy każdy wtedy pójdzie w swoją stronę? A jeśli gdzieś jeszcze pójdziemy, to gdzie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 11:46, matiz123 napisał:

A ja mam pytanie. :) Czy będziemy robić coś poza targami? To znaczy czy wybierzemy się gdzieś
całą grupą (albo prawie całą) po 20 w sobotę, czy każdy wtedy pójdzie w swoją stronę? A jeśli
gdzieś jeszcze pójdziemy, to gdzie? :P


No ja mam nadzieję, że gdzieś skoczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 20:50, glizda101 napisał:

> Z tego, co pamiętam, to kasy mają być czynne od 9.

A widzisz, tego nie wiedziałem. Dzięki za informację. :)
W takim bądź razie oficjalne spotkanie z ekipą gramu między 10, a 11 pod kasami, a oficjalne
spotkanie gramowiczów również pod kasami, jednakże o godzinie 9. Pasuje? :P
Oczywiście, jak ktoś lubi stać w kolejce, albo ma już bilet, albo przyjeżdża tylko dla koszulki,
to meeting o 9 może olać. ;]


Jeśli ktoś przyjeżdża tylko dla koszulki to w ogóle może olać :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 11:37, pizmak666 napisał:

to była lista osób które jadą niejako z gram.pl, które dostaną koszulki okolicznościowe. lista
jest już zamknięta, ale mówi kto będzie z nas jechał. jak chcesz to możesz jechać bez dopisywania
się na nią.


To elegancko, myślałem, że będę wyrzutkiem i gorszy bo mnie nie ma na liście ;P ale przyjemnie długa lista jest, jak wpadniemy gdzieś na disco to pomyślą że wycieczka krajoznawcza jakaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 11:58, Soleila napisał:

No ja mam nadzieję, że gdzieś skoczymy :)

Ja też. :P Hm, to nawet fajnie będzie jak ruszymy taką dużą grupą na podbój Poznania. :P Tylko będę miał potem pewnie problem z powrotem do domu, bo w okolicach godziny 22 większość tramwajów przestaje kursować. :D Chyba trzeba będzie zacząć starać się o jakiś transport samochodowy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to Cie odprowadzimy do domu :P będzie pare osób które nie mają zamiaru spać w nocy i będą się włóczyć, będziemy mieli dużo czasu ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, jeśli chcecie, abym był na dwa dni (proszę nawet nie żartować że nie :-P) to muszę z kimś wrócić. Jedzie może ktoś pociągiem przez miasto "Słupca" ? Najwyżej bym siostrę poprosił, może po mnie przyjedzie pociągiem... Także trzymać kciuki :-)

Co do tego wypadu po 20, albo nawet wcześniej, to dobry pomysł :D Wiecie, chłopaki do MCDonalda chcieli iść, ja tam wolę KFC, i Qurito :D no chyba że idziemy na Happy Meala, to co innego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może jakiś bardziej taneczny lokal ??? chyba w sobotę będzie jakaś imprezka Andrzejkowa, więc można by się gdzieś pobawić :) oczywiście można gdzieś wstąpić na żarełko a później troszkę powyginać śmiało ciało ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 13:34, kepny napisał:

A może jakiś bardziej taneczny lokal ??? chyba w sobotę będzie jakaś imprezka Andrzejkowa,
więc można by się gdzieś pobawić :)


Jak kto woli, bo np. mnie tego typu ymprezy nigdy nie kręciły, pogo rządzi :D Ale gdzieś musimy pójść, tylko potem ktośmnie musi na Piątkowo odprowadzić ;> Przyjeżdżam w piątek, więc w sobotę już na otwarciu będę :D
BTW się zastanawiam, czy nie urwać się na Shakugan no Shana :P http://anime.com.pl/J-party_w_Poznaniu,calendar,show,753.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz tylko propozycje dałem, ale i tak nieważne gdzie pójdę, ważne z kim :) na pewno będzie fajna zabawa.

Mychaa - ja jestem za :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 11:58, Soleila napisał:

No ja mam nadzieję, że gdzieś skoczymy :)

Szkoda że ja muszę już o 18.50 być na PKP bo mam ostatni pociąg do domu. I to jest nie fair!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sprawie pójścia gdzieś - jestem cały za i zdecydowanie nie mam tu na myśli McD, KFC, czy czegoś innego w tym fastfoodowym stylu, tylko jakąś przyjemną knajpkę, gdzie można pogadać. Wybór w centrum Poznania jest duży. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 11:58, Soleila napisał:

No ja mam nadzieję, że gdzieś skoczymy :)

---> Moze do Gizycka ? :P

Dnia 18.11.2007 o 11:58, Soleila napisał:

Jeśli ktoś przyjeżdża tylko dla koszulki to w ogóle może olać :PP

---> Ej, nie moja wina, ze nie mam sie w co ubrac ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 14:40, glizda101 napisał:

W sprawie pójścia gdzieś - jestem cały za i zdecydowanie nie mam tu na myśli McD, KFC, czy
czegoś innego w tym fastfoodowym stylu, tylko jakąś przyjemną knajpkę, gdzie można pogadać.
Wybór w centrum Poznania jest duży. :P


Zgadzam się :) MC to nie lokal na takie spotkanie :) pełna kultura, muzyczka w tle, złocisty napój i pogawędka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.11.2007 o 15:04, kepny napisał:

Zgadzam się :) MC to nie lokal na takie spotkanie :) pełna kultura, muzyczka w tle, złocisty
napój i pogawędka.

Fajna knajpka jest blisko koziołków, alibaba, tanio jest i przytulnie i dobre jedzonko mają. Porównując ceny z McD to na to samo by wyszło. Konkretny obiad za 20-30zł w Mc dostaniesz za to zestaw frytki cola i miniburger, którego na jednego gryza biorę. Nie przepadam za takimi lokalami jak Mc. Jest też sphinx nieco bliżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 15:22, Mychaa napisał:

Fajna knajpka jest blisko koziołków, alibaba, tanio jest i przytulnie i dobre jedzonko mają.


Muszą mieć też sporo miejsca, jeśli zamierzamy się tam zwalić kilkunastoosobową grupą. :P Nigdy w alibabie nie byłem, więc nie wiem, jak tam wygląda.

Dnia 18.11.2007 o 15:22, Mychaa napisał:

Jest też sphinx nieco bliżej.


Sphinxy są po pierwsze trochę drogie IMHO, a po drugie nastawione raczej na zjedzenie obiadku i spotkanie w mniejszym gronie, więc wg mnie odpada.
Poza tym, nie będę krył, że myślałem raczej o czymś w rodzaju pubu, niż restauracji. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to o czym gadacie, żeby się wybrać gdzieś do jakiegoś barku to dobry pomysł. ale myśle że jak już sie zbierzemy wieczorem to będziemy myśleć gdzie ruszyć ; ) po dordze się gdzieś zwalimy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować