Zaloguj się, aby obserwować  
Sheleila

ZJAZD forumowiczów ! [m]

10075 postów w tym temacie

Noo kurde, szkoda że będę tylko w sobotę :/

Gdyby PGA było w wakacje, to bym mógł spokojnie tam siedzieć, ale akurat ostro w szkole a i w niedziele muszę coś załatwić (dziewczyna - rzecz ważniejsza) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 11:58, Soleila napisał:

No ja mam nadzieję, że gdzieś skoczymy :)


A nadzieja by się gdzieś pobawić, czy skoczyć do jakiejś knajpki/pubu na miłe spotkanko przy %?:) A może jeszcze coś innego?
To już będzie prawdopodobnie nasza dorosła część więc matiz123 raczej jakaś wielka grupa to nie będzie^^

Do Marra i Kafara Kurde McD obok dworca jest tylko do 23:30:( I będziemy musieli o 2 w nocy iść tak jak chce Kafar do KFC bo 24h otwarty;-) Kurde będę musiał jeść kurczaka;-) Na szczęście to już będzie 2 rano w sobotę więc piątek o niczym się nie dowie^^ hihi
I kolejne panowie, co chcecie do picia (w barku już jest trochę alko.. Napojów i Coli dla Marra):):):), jedzenia bo muszę jakieś małe zapasy zrobić;-) I tak pewnie kupimy jak przyjedziecie ale coś na noc i śniadanie mogę kupić;-) Chyba że komuś będzie się chciało lecieć do sklepu na rano..
Pierwsze śniadanie robi nam Marr;-) Ja stawiam obiad;)
I dokładnie już wiecie o której będziecie przyjeżdżać?:) Pamiętajcie od 23 do 27 listopada możecie u mnie siedzieć jak królowie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 19:18, Sephirath napisał:

Ja też będę w sobotę tylko, do not worry :)


To niestety ja również podzielę twój los i prawie na 80% jestem tylko na sobotę ;(
Pomęczy się trochę Sol w pociągu, jako rekompensata ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 19:18, Sephirath napisał:

Ja też będę w sobotę tylko, do not worry :)

Czemu w końcu tylko na sobotę?

Pytanie do zorientowanych :Jakie są końcowe ustalenia (o której i gdzie?) dokładnie, bo się gubię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, ale będę miał ostro, nocleg mi ucieka i jak go nie złapię, to robię tak - przyjeżdżam w sobotę rano, wieczorem wracam, potem rano w niedzielę przyjeżdżam i znowu wracam wieczorem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 20:50, Piotrbov napisał:

> Ja też będę w sobotę tylko, do not worry :)

To niestety ja również podzielę twój los i prawie na 80% jestem tylko na sobotę ;(
Pomęczy się trochę Sol w pociągu, jako rekompensata ;)

Ja też chce męczyć ludzi.
raczej o 9.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 21:12, Sam Fisher5 napisał:

Kurde, ale będę miał ostro, nocleg mi ucieka i jak go nie złapię, to robię tak - przyjeżdżam
w sobotę rano, wieczorem wracam, potem rano w niedzielę przyjeżdżam i znowu wracam wieczorem
;)


yyy, to ty gdzieś blisko Poznania musisz mieszkać , ja z Wawy bym miał problem żeby tak zrobić ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 21:28, Kazmierczak-M napisał:

> Kurde, ale będę miał ostro, nocleg mi ucieka i jak go nie złapię, to robię tak - przyjeżdżam

> w sobotę rano, wieczorem wracam, potem rano w niedzielę przyjeżdżam i znowu wracam wieczorem

> ;)

yyy, to ty gdzieś blisko Poznania musisz mieszkać , ja z Wawy bym miał problem żeby tak zrobić
...

Zielona Góra, ~ 2,5 godziny jazdy pociągiem, ale chcę być na obu dniach ;D
Ale może mi nocleg nie uciec, też się może zdarzyć i wtedy nie będę musiał takiej roszady odstawiać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszczę wam trochę, ja mam autobus do Katowic o 21:20 jakoś na 22:40 będę w Katowicach, pociąg mam o 23:55 :/ w Poznaniu będę na równą 6 w sobotę, o ile nie będzie opóźnień, pozwiedzam o 6 rano dworzec bo raczej na zewnątrz będzie zimno, no i noclegu też nie mam z soboty na niedziele więc pewnie będę gdzieś w jakiejś knajpce z tymi co też mają ten problem a w niedziele o 18 mam pociąg powrotny, damy radę XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.11.2007 o 21:30, Sam Fisher5 napisał:

Zielona Góra, ~ 2,5 godziny jazdy pociągiem, ale chcę być na obu dniach ;D
Ale może mi nocleg nie uciec, też się może zdarzyć i wtedy nie będę musiał takiej roszady odstawiać
;)


to coś wolno ten pociąg jedzie (BTW-wiem gdzie jest Zielona Góra ) , ale że Ci się chce siedzieć tyle godzin w pociągu. Mnie by się nie chciało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 21:41, Kazmierczak-M napisał:


> Zielona Góra, ~ 2,5 godziny jazdy pociągiem, ale chcę być na obu dniach ;D
> Ale może mi nocleg nie uciec, też się może zdarzyć i wtedy nie będę musiał takiej roszady
odstawiać
> ;)

to coś wolno ten pociąg jedzie

Wiem, ale cóż.

Dnia 18.11.2007 o 21:41, Kazmierczak-M napisał:

(BTW-wiem gdzie jest Zielona Góra )

Juhu! 3 forumowicz przez pół roku, otwierać szampana :P
Kurde, czemu większość ludzi nie wie, gdzie jest ZG? A reakcja:
- Skąd jesteś?
- Z Zielonej Góry.
- To wieś? / A gdzie to?

Dnia 18.11.2007 o 21:41, Kazmierczak-M napisał:

ale że Ci się chce siedzieć tyle godzin w pociągu. Mnie by się nie chciało...

Kuć będę do konkursu, który mam w poniedziałek 26 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 21:41, Kazmierczak-M napisał:


> Zielona Góra, ~ 2,5 godziny jazdy pociągiem, ale chcę być na obu dniach ;D
> Ale może mi nocleg nie uciec, też się może zdarzyć i wtedy nie będę musiał takiej roszady
odstawiać
> ;)

to coś wolno ten pociąg jedzie (BTW-wiem gdzie jest Zielona Góra ) , ale że Ci się chce siedzieć
tyle godzin w pociągu. Mnie by się nie chciało...

ja mam tam wytrzymać 3,5 a jadę z Kępna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 21:57, pizmak666 napisał:

to załatw sobie muzykę/książke/idź spać. ja tak zawsze robie :P


Muzyka OK, książka też OK, jadę sam więc w pociągu spać nie będę bo jak wstanę to się okaże, że spodnie też mi ukradli i będzie mi głupio ;P nie no za dużo w pociągach jest kradzieży :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja zawsze obkładam się krwawym mięsem i przykuwam łańcuchem do siedzenia, to nic mi nie robią jak śpie... i cały wagon pusty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 22:00, Kazmierczak-M napisał:


> ja mam tam wytrzymać 3,5 a jadę z Kępna
tak ale , jeśli dobrze rozumiem , to on musi tak 4 razy po 2,5 h...

Jak nocleg mi zwieje, to niestety tak ;)

kepny
Muzyka OK, książka też OK, jadę sam więc w pociągu spać nie będę bo jak wstanę to się okaże, że spodnie też mi ukradli i będzie mi głupio ;P nie no za dużo w pociągach jest kradzieży :/

Obwieś się granatami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować