Zaloguj się, aby obserwować  
Sheleila

ZJAZD forumowiczów ! [m]

10075 postów w tym temacie

Dnia 18.11.2007 o 22:19, Marrbacca napisał:

Ja mam 8 godzin pociągiem :D Od 18 do 2. Na szczęście bez przesiadek, ale też samemu, więc
czuwać trza będzie...


Jeszcze to jest taka senna pora :P na mp3 wrzucę sobie jakąś siekę żebym nie zasnął, SOAD :) no to masz się gorzej niż ja o 2 już tam będziesz a masz załatwiony nocleg chociaż czy będziesz się błąkał od 2 ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 22:19, Marrbacca napisał:

Ja mam 8 godzin pociągiem :D Od 18 do 2. Na szczęście bez przesiadek, ale też samemu, więc
czuwać trza będzie...


Jak chcesz będę ci pisał przez całą drogę jakie to pyszne jedzenie teraz jem lub będę jeść:) A może lepiej mms-y;) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 19:47, Stwór napisał:

To już będzie prawdopodobnie nasza dorosła część

Czyli że mnie tam nie chcecie? Phi, to ja się obrażam. :P I sobie pewnie i tak znajdziemy innych niepełnoletnich chętnych, którzy gdzieś się razem wybiorą. :P A co! Nie będziemy gorsi. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 22:55, matiz123 napisał:

I sobie pewnie i tak znajdziemy innych
niepełnoletnich chętnych, którzy gdzieś się razem wybiorą. :P

chcesz demoralizować młodzież?! za to można do więzienia pójść :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no ja się ustawiłem, pełna burżuazja z szoferem przyjeżdżającym na dworzec (tak tak Stworze, o Tobie mówię :P)
Ale ja też mp3 na komórkę załaduję, mam nadzieję, że mi nie padnie po drodze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 22:59, Marrbacca napisał:

Nie no ja się ustawiłem, pełna burżuazja z szoferem przyjeżdżającym na dworzec (tak tak Stworze,
o Tobie mówię :P)


Ty giermek uważnie dobieraj słowa bo nawet osiołka do transportu nie dostaniesz;-) I zbieraj już jajka:P

matiz123
Nie to miałem na myśli, bardziej to że pewna młoda część się wykruszy i zostaną "starsi" nic więcej:) A ty zaraz film nowy do tego dorobiłeś;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 23:34, Stwór napisał:

Ty giermek uważnie dobieraj słowa bo nawet osiołka do transportu nie dostaniesz;-) I zbieraj
już jajka:P

Za tego giermka to Cię będę szoferem przez całe PGA nazywał :P. Szoferze Ty :P
Edit: A do tego pić nie będziesz mógł jak po barach będziem łazić :P. A ja specjalnie dokumentów nie wezmę, żebyś Ty mógł wypić i mnie jako szofera :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 23:37, Marrbacca napisał:

Za tego giermka to Cię będę szoferem przez całe PGA nazywał :P. Szoferze Ty :P
Edit: A do tego pić nie będziesz mógł jak po barach będziem łazić :P. A ja specjalnie dokumentów
nie wezmę, żebyś Ty mógł wypić i mnie jako szofera :P


Oszzz ty... Miłego spacerowania po Poznaniu;-) Oby spadł śnieg i było -10 stopni:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 00:17, Stwór napisał:

Oszzz ty... Miłego spacerowania po Poznaniu;-) Oby spadł śnieg i było -10 stopni:P

XD, to znaczy, że Wy ze śniadania rezygnujecie? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do Stwora ---> No bo KFC rox.. i całą dobę działa. Ja myślę że jak coś to się kupi może w jakimś nocnym coś na śniadanie. Macie tam poza tramwajami (wow) jakieś markety jak TESCO (czynne 24/24) lub inne tego rodzaju?:P
Ja tam cole też pije + domieszki różnych innych substancji a na śniadanie zjemy może resztki z KFC ?:P albo jakąś jajecznice? Jak by było TESCO to kupimy bułeczki jakieś (w takich marketach mają genetycznie modyfikowane bułki i są zawsze świeże:P i rano jajecznica z pomidorkiem i cebulą:p to trudne dla Marrkowskiego nie będzie.

I do Kamila aka Marrowicz ---> Ja będę pewnie w czwartek wiedział o której przyjadę lub w piątek bo to kwestia jak wyjdę z pracy. Jest szansa że pojadę nocnym chociaż mi się nie chce;/ i po drugie nie mam gdzie się szwendać ja w wawie śpię na bagażu u różnych osób :P więc jak na piątek nie planuje lokum to od 17.00 - 22.38 muszę się włóczyć po mieście :P Ale jak nie będę mógł wyjść z 30 minut wcześniej z pracy to jadę tym nocnym z Tobą.

P.S. Sam chyba rezygnujesz ze śniadanie :p;p

Do matiz123 ---> Oczywiście że będziemy coś robić jeszcze.. jeść i obgadywać Sol :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 00:17, Stwór napisał:

Oszzz ty... Miłego spacerowania po Poznaniu;-) Oby spadł śnieg i było -10 stopni:P

Nie kracz ja mam nadzieje ze nie bedzie pagad bo wybieram się w kurtce jesiennej bo zimowa sie potargała jak przeskakiwałam płot sąsiada. Będę czekać na moje śniadanie xD

Dostałam Delegata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to Marrkiewicz zdrajca obiecał jeszcze komuś śniadanie? Ja nie chce przypominać ehu ehu ale Stwór załatw jakaś konsole :P bo Marr chyba coś nie wygra.. no chyba że wygrał a ja nic o tym nie wiem gdyż mnie nie było;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 10:07, Kafar napisał:

Do Stwora ---> No bo KFC rox.. i całą dobę działa. Ja myślę że jak coś to się kupi
może w jakimś nocnym coś na śniadanie. Macie tam poza tramwajami (wow) jakieś markety jak TESCO
(czynne 24/24) lub inne tego rodzaju?:P
Ja tam cole też pije + domieszki różnych innych substancji a na śniadanie zjemy może resztki
z KFC ?:P albo jakąś jajecznice? Jak by było TESCO to kupimy bułeczki jakieś (w takich marketach
mają genetycznie modyfikowane bułki i są zawsze świeże:P i rano jajecznica z pomidorkiem i
cebulą:p to trudne dla Marrkowskiego nie będzie.


Ja cię zabiję za te teksty o tramwajach czy sklepach:) Kurde Poznań ma najnowocześniejsze środki transportu miastowe w kraju więc jeszcze raz i zabije;-) Plus że będziemy mieć do dyspozycji samochód^^ bez obaw żarcia nam w okolicy nie zabraknie^^ Po pierwsze blisko mamy targ warzywny i sporo sklepów! Chołota kafarowa wstrętna..
Co do śniadania lub resztek, jest kuchenka, mikrofalówka, frytkownica:) Więc co jak co ale do podgrzania nam sprzętu nie zabraknie;-)
Plus że na pewno zabiorę mojego kompa z monitorkiem 22'' i pada;-) może trochę zastąpi konsole. Bo niestety konsoli nie mam skąd załatwić, chyba że jumniemy z PGA^^
heh Marrkiewicz (haha) nawet jak wygra to znając ostatnio wysyłki CDP dostanie za rok:) Wzoruję się na tym że dodatki mojego EK wieśka jeszcze nie przyszły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja raczej z Wami nie będę miał jak się wybrać, nawet jak ten nocleg załatwię(rodzice i wiek)

No, ale ważne, że w ogóle będę ;D

E: Stwór - a do mnie już przyszły dobry tydzień temu, zadzwoń jak już wysłali do MasterLinka, oni jak nie zadzwonisz to raczej nie przywiozą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 14:22, Kafar napisał:

A to Marrkiewicz zdrajca obiecał jeszcze komuś śniadanie? Ja nie chce przypominać ehu ehu ale
Stwór załatw jakaś konsole :P bo Marr chyba coś nie wygra.. no chyba że wygrał a ja nic o tym
nie wiem gdyż mnie nie było;).

Nie obiecywałem nikomu śniadania, ale jajecznicę na pomidorach zrobić mogę :P Nie wiem, czy wygrałem, bo ne ma wyników ciągle, ale nawet jakbym wygrał to szanse są zerowe, że w tym tygodniu przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 16:10, Sam Fisher5 napisał:

E: Stwór - a do mnie już przyszły dobry tydzień temu, zadzwoń jak już wysłali do MasterLinka,
oni jak nie zadzwonisz to raczej nie przywiozą :P


Przykre ale moje zamówienie jest nadal wstrzymane. Wydanych pieniędzy na EK po prostu żałuje, bo wcale EK nie mam. Kpina..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 17:24, Stwór napisał:

Wydanych pieniędzy na EK po prostu żałuje, bo wcale EK nie mam.

Ale jak już przyjdzie to przestaniesz żałować, bo przecudne jest ;)

Hmm, tak mi wpadło do głowy... a gdyby tak wziąć tą śmieszną karteczkę z EK na PGA? Sooool, kto z RED''ów będzie? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować