Zaloguj się, aby obserwować  
Sheleila

ZJAZD forumowiczów ! [m]

10075 postów w tym temacie

Dnia 21.11.2007 o 19:17, Grzybek90 napisał:

1 Jak ja was poznam skoro was nigdy nie widziałem:P?
2 O której sie spotykamy pod kasami:P?( ja jakby co to bede w Poznaniu już w piątek wieczorem
albo w piątek w nocy:P)


1. Mnie na pewno, bo ja obowiązkowo, przyjdę, albo w koszulce gramu, którą mam ( lecz i tak niewiele później ją zmienię na nowszą ).

2. Co do spotkania to ja nie wiem. Wiem tylko tyle, że będę koło 9:30 w Poznaniu Głównym, lecz w jakim składzie, to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2007 o 19:38, Piotrbov napisał:

1. Mnie na pewno, bo ja obowiązkowo, przyjdę, albo w koszulce gramu, którą mam ( lecz i tak
niewiele później ją zmienię na nowszą ).

2. Co do spotkania to ja nie wiem. Wiem tylko tyle, że będę koło 9:30 w Poznaniu Głównym, lecz
w jakim składzie, to nie wiem.


Ja przyjde raczej w koszulce wiedźmina, medalion też sobie zawiesze:P jak zobaczycie kogoś z medalionem na szyi to bede to ja:P(chyba że ktoś też założy to wtedy ja bede tym który ma na medalionie numer 0535:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze zapomniałem o jednym. Na stronie ja.gram.pl/zlot2007 jest zdjęcie forumowiczów z ostatniego zjazdu, i niektóre osoby, jadą na te PGA, więc wystarczy ich zapamiętać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2007 o 15:58, Baal Namib napisał:

Słuchajcie, będzie ktoś około 8:30 już w Poznaniu ?


Ja będę o 8.55 jak PKP nie nawali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2007 o 19:48, Piotrbov napisał:

I jeszcze zapomniałem o jednym. Na stronie ja.gram.pl/zlot2007 jest zdjęcie forumowiczów z
ostatniego zjazdu, i niektóre osoby, jadą na te PGA, więc wystarczy ich zapamiętać.

Dzieki zdjecie przyda sie:P chyba je sobie wydrukuje i wezme ze sobą:P. O widze ciebie tam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok ;-) To wy wtedy jakoś czekacie na inne osoby, czy mamy jakiś punkt kulminacyjny ? Bo chyba nie każdy się znajdzie... Może Ci co z Poznania, zbiorą się razem, no i po kolei w coraz większych grupkach będą odbierać przyjazdowiczów ? ;-) Każdy po kolei puści załóżmy tobie szerszeń lotkę, no i będziecie wiedzieć że nadjeżdża, co o tym sądzicie ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2007 o 19:52, szerszeń45 napisał:

> Słuchajcie, będzie ktoś około 8:30 już w Poznaniu ?

Ja będę o 8.55 jak PKP nie nawali.

właśnie jak nie nawali to tak ok 8.45
I ja tam nikogo nie znam ale będę szukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Apropo znajdowania się na dworcu - Poznaniacy, postarajcie się i zróbcie jakąś tabliczkę z napisem np. "gram.pl" i wywieście gdzieś na dworcu, będziecie wiedzieli, gdzie się zbieramy i gdzie nas szukać ( a może na odwrót i my będziemy wiedzieli, gdzie my mamy was szukać?:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2007 o 20:44, paweldomar1 napisał:

Apropo znajdowania się na dworcu - Poznaniacy, postarajcie się i zróbcie jakąś tabliczkę z
napisem np. "gram.pl" i wywieście gdzieś na dworcu, będziecie wiedzieli, gdzie się zbieramy
i gdzie nas szukać ( a może na odwrót i my będziemy wiedzieli, gdzie my mamy was szukać?:P)


Znakomity pomysł, tylko uzgodnijmy, kto robi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh, mam pytanie. jak będzie z koszulkami, jeśli nie odbiorę jej na PGA? bo jak już wspomniałem, nie mogę jechać z powodu szkoły :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Poznaniu od około 8:30, jeśli PKP nie nawali oczywiście. Odbiorę wejściówkę, zostawię bagaże i koło 9:30-10 będę na targach już. A przynajmniej taką mam nadzieję xD Ktoś jeszcze jedzie ze Szczecina w sobotę o 5:50?

Pozdrawiam
C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde... ja nawet nie wiem co myśleć, a co dopiero mówić o osobach, które piszą, że chcą koszulką, chociaż z jakichś powodów nie jadą...
Znaczy chyba tylko o jakiejś strasznej chciwości... pojechaliby, bo dostaną koszulkę, nie pojadą i tak chcą koszulkę. A co by było jakby się okazało, na miejscu już, że jednak niestety koszulek nie ma? Wyzwiska i bluzgi, że się przyjechało po nic?
Nie rozumiem tego zupełnie, ja jadę tylko po to, żeby się spotkać z ludźmi z forum, a nie po jakąś koszulkę, jakbym nie miał się w co w domu ubrać. Będzie jakiś upominek to super. Nie będzie upominku też super i żadna koszulka tego nie zmieni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marr, nie jadę a dowiedziałem się o tym dopiero wczoraj i wcale nie jestem w stanie nic zrobić żeby pojechać. a piszę co z koszulką, jeśli jej nie odbiorę. nie piszę, czy ktoś mi ją przywiezie, czy się z kimś w wawie umówię i mi da, czy mi ktoś pocztą wyśle. po prostu chce wiedzieć co z nią będzie, tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że po prostu jej nie dostaniesz.
Jeśli będą jakieś koszulki, to myślę, że nie będą spersonalizowane nickami z listy. Więc "twoją" dostanie osoba której na liście nie ma, a przyjechała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze prawisz Marr, dziwi mnie trochę zachowanie niektórych, jeśli pojadę to nawet bym nie pomyślał, że jadę żeby dostać koszulkę, koszulka o taki bonus i nie można myśleć, że jedzie się na PGA tylko po to żeby ją dostać, jak się tylko po to jedzie to jak Sol wcześniej pisała ''''lepiej nie jechać'''', pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no i dokładnie o to mi chodziło, a nie że MUSZE dostać koszulkę z napisem gram.pl. no i dzięki za taką właśnie informacje ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2007 o 23:06, pizmak666 napisał:

no i dokładnie o to mi chodziło, a nie że MUSZE dostać koszulkę z napisem gram.pl. no i dzięki
za taką właśnie informacje ; )

nie no, nie traktuj tego za jakąś wiążącą informację :P. Ja nic nie wiem o żadnych koszulkach i szczerze mówiąc nie obchodzi mnie to ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2007 o 20:44, paweldomar1 napisał:

Apropo znajdowania się na dworcu - Poznaniacy, postarajcie się i zróbcie jakąś tabliczkę z
napisem np. "gram.pl"


nie przesadzajcie, znajdziemy się prędzej czy później:) Zresztą ja nie planuje wychodzić z mieszkanka przed 9:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować