Zaloguj się, aby obserwować  
Sheleila

ZJAZD forumowiczów ! [m]

10075 postów w tym temacie

Dnia 22.11.2007 o 18:37, szerszeń45 napisał:

Jak mówiłem, będę w Poznaniu o 8.55, jakby Ci info gdzieś pomiędzy łapaki przemknęło. Prawdopodobnie
będę na dworcu z Baalem, Samem, Nermi i w między czasie z Magwisienką (+ ew. osoby, które z
nimi przyjadą :)).

W takim razie myślę, że razem z windowsem dołączymy do tej grupy. :P Bo jeśli wszystko dobrze pójdzie (to znaczy autobus się nie spóźni, a co za tym idzie, tramwaj nam nie ucieknie :D), to dotrzemy na most dworcowy właśnie w okolicach godziny 8:55. :P I myślę, że najlepiej będzie, jeśli do Ciebie zadzwonię jak już będziemy dojeżdżać, żeby się dowiedzieć, w którym miejscu dokładnie będziecie i potem do Was dołączymy. :) A jak ucieknie tramwaj, to następny będzie jakieś 20 minut później. I wtedy też pewnie do kogoś zadzwonię. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hey Sol, mam pytanie co do tych koszulek. co prawda sądzę że będą one zwykłe, niespersonalizowane i wtedy w związku, że nie mogę jechać (wiadomość niemal na ostatnią chwilę) dostanie ją kto inny. ale glizda mi pisał, że jednak mają być one z nickami naszymi gramowymi i nie wiem jak z nią (koszulką) wtedy będzie. czy mam prawo ją dostać? oczywiście nie jest to jakoś okropnie ważne, w sumie z czystej ciekawości pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw jak ja Was rozpoznam. Nie znam nikogo z forum i nikt nie zna mnie a zwiedzanie targów w większej grupie jest dużo lepsze niż samemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z nudów przeglądałem sobie kilka ostatnich stron i zauważyłem że niektórzy podawali swoje numery kom, więc ja też podam żeby was łatwiej znalesc, albo żebyscie mnie znalezli jak sie zgubie:P
Lista telefonów:
1. Baal Namib - 512454677 (Komórkowy)
2. Nermi - 783831763 (Komórkowy)
3. Glizda101 - 509993009 (Komórkowy)
4. Lesz3yk - 665618117 (Komórkowy)
5. matiz123 - 608711589 (chyba nie muszę pisać, że komórkowy? :P)
6. Szerszeń - 513339403 (no wiadomo, że stacjonarny, zawsze go noszę ze sobą ;-))
7. Grzybek90 - 515480486 ( komórkowy oczywiście:P)
(numer pizmaka pominiety:P)
Ja pod kasami bede juz około 9.30 moge liczyc że kogos juz o tej godzinie spotkam czy to troche za wczesnie:P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 20:08, Mychaa napisał:

Jestem ciekaw jak ja Was rozpoznam. Nie znam nikogo z forum i nikt nie zna mnie a zwiedzanie
targów w większej grupie jest dużo lepsze niż samemu.


Zobacz sobie relacje ze zjazdu itp:) tam są zdjęcia niektórych osób, lub z urodzin gram.pl:) Nie ważne czy my rozpoznamy ciebie, czy ty nas:) Masz tutaj takie ze zjazdu ogólne:)

20071122202223

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie mi jedno - o której będziecie na samym PGA? Bo ja to w Poznaniu mieszkam, ale nie chcę paradować jak idiota z plakietką "Tajemnic jestem i nikt kto ma darmowe cokolwiek nie jest mi obcy" po sali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciebie stworze zawsze rozpoznam ! Jesteś mi już tak znany, że zero problemu będzie, no, chyba żeś się nie ogolił :-P
Fajnie że wiem jak już Liqid wygląda. Bezproblemowo poznam. Oczywiście szerszeń też mi baardzo znany ! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 20:39, Tajemnic napisał:

A powiedzcie mi jedno - o której będziecie na samym PGA? Bo ja to w Poznaniu mieszkam, ale
nie chcę paradować jak idiota z plakietką "Tajemnic jestem i nikt kto ma darmowe cokolwiek
nie jest mi obcy" po sali :)


Panie delegacie, co 3 posty ktoś tu pisze o której będzie:) Zechciej pan przeczytać chociaż tą stronę^^ Wysiłku trochę lenie jedne spam wszędzie szerzycie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spam jest spoko :P
A poza tym właśnie wróciłem z karate, gdzie otrzymałem trzy mawaszki na mój głupi czerep i wszystko teraz takie fajne zamazane... :)
A swoją drogą miło, że znasz moje drugie imię (leń) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:) postaram się kogoś wypatrzeć.
Mnie napewno poznacie przy stoiskach z pesem. Jak zobaczycie kolesia który kopie w monitor i rzuca padami i wszystkim co pod rękę podejdzie to będę ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 19:04, Baal Namib napisał:

Jeszcze jutro na 100% się dowiem, którym pociągiem jadę, ale raczej tym, o którym mówiłem.
Jak się rozpoznamy ? ;-) Rozpoznasz mnie jakoś ? ;-)


Pamiętam w miarę twoje zdjęcia. Poza tym będę machał niebieskim Sagemem. :)

Dnia 22.11.2007 o 19:04, Baal Namib napisał:

Ja będę z większą ekipą, lecz raczej jak
już się my spotkamy, to opuszczę ich :-D Wykorzystuję ich, abym miał z kim jechać. Z mojego
miasta wyjeżdżam około 7:45, więc około 9 powinienem być. Mam nadzieję, że masz troszkę kasy
na koncie, bo mam tylko 5zł... Ale zapowiada się na to, że mi doładują rodzice, i będę mógł
sam zadzwonić :-)


Luz, mam tyle siana na komie, że mi do lutego starczy, więc mogę dzwonić ja. ;>

Dnia 22.11.2007 o 19:04, Baal Namib napisał:

Ale jakby nie, to puszczę lotkę, i mam nadzieję, że zadzwonisz ty. Na pewno
się znajdziemy, oby tylko szybko, bo nie chcę zostać pobity, ani okradziony ;-) Mam nadzieję,
że tak się nie stanie.


LOL, bez przesady, swoją drogą dostałem cynk od deiha, że przyjedzie z ekipą koło 9.46, czy kiedy tam, więc może i na nich zaczekamy. ;)
___________________________________________________________________________________

@ Matiz123

Dnia 22.11.2007 o 19:04, Baal Namib napisał:

W takim razie myślę, że razem z windowsem dołączymy do tej grupy. :P Bo jeśli wszystko dobrze
pójdzie (to znaczy autobus się nie spóźni, a co za tym idzie, tramwaj nam nie ucieknie :D),


Optymista. :)

Dnia 22.11.2007 o 19:04, Baal Namib napisał:

to dotrzemy na most dworcowy właśnie w okolicach godziny 8:55. :P I myślę, że najlepiej będzie,
jeśli do Ciebie zadzwonię jak już będziemy dojeżdżać, żeby się dowiedzieć, w którym miejscu
dokładnie będziecie i potem do Was dołączymy. :)


A ja myslałem, że będzie nas aby pięciu, a tu się okazuje, jeśli mnie moja głowa do matmy nie zawodzi to będzie co najmniej kilkanaście osób. Fajno. :) Akurat ty i windows nie będziecie mieli problemów z rozpoznaniem, bo pamiętacie (pamiętacie, prawda? :P) mnie ze zlotu we Wilkasach.

Dnia 22.11.2007 o 19:04, Baal Namib napisał:

A jak ucieknie tramwaj, to następny będzie
jakieś 20 minut później. I wtedy też pewnie do kogoś zadzwonię. :D


Do mnie numer masz, nie zmienił się od sierpnia. Ja do Ciebie również i do windowsa i do... masy innych osób. :)
___________________________________________________________________________________

OKAZJA!

PS. Masz problejmy z rozpoznaniem Szerszenia? Od teraz nieprawdopodobna okazja na nowiuteńkie i nieuszkodzone zdjęcia samego Szerszenia. Jedno zdjęcie wraz z większością ekipy zostało zapodane, teraz część dalsza, wyjątkowe foty! Szerszeń z butelką w pozie "a kiedy mi ten Stwór fotkę pstryknął?", Szerszeń z siostrą i Szerszeń "Exit the Matrix"! Tylko dziś! Pamiętaj, że taka okazja już się nie powtórzy! :P

http://forum.gram.pl/upl/forum/2007_35/20070830194331.jpg
http://forum.gram.pl/upl/forum/2007_29/20070716201929.jpg
http://forum.gram.pl/upl/forum/2007_35/20070830194840.jpg

Znaki szczególne na PGA? Czapka czarna z napisem "Pit Bull - Germany" i kurtka Adidas (zapachniało cheeseburgerem) i niebieski Sagem! Nie przegap go!

PS2. Nie mogłem się powstrzymać. ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 21:32, Abi Dalzim napisał:

O w mordę! Na drugim zdjęciu to czysty Tomasz Kamel ;)


No ja pierniczę, następny, który to zauważył. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 21:34, Abi Dalzim napisał:

Bo taka prawda jest, podobny jesteś i tyle :)


A niech wam będzie, ktoś najwidoczniej zrobił retusz w fotoszopie, w każdym razie zero pokrewieństwa. ;)
W rzeczywistości chyba nie jestem, aż tak doń podobny. Zwłaszcza z kilkudniowym zarostem na twarzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że dużo osób będzie, a ja mam problem mam nadzieje, że się pojawię tylko sam muszę jechać i mam sporo do przebycia, kumpel wymiękł a ja nie powiem samemu to ciężko :/ od 21 w piątek do 6 rano w podróży :/ mam nadzieję, że dam rade i wpadnę poznać w końcu towarzystwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować