Zaloguj się, aby obserwować  
Sheleila

ZJAZD forumowiczów ! [m]

10075 postów w tym temacie

Dnia 23.11.2007 o 17:09, szerszeń45 napisał:

Zawiódł mnie quest. A tak chciałem znaleźć ten rzadki item Soleila''s Witchbroom...
Ale co tam. :)

[EDIT]: nie mogę się powstrzymać. Z tego samego Opola co tylko 3 ulice na krzyż ma? :)


Tak :]

Chyba nie pojedziemy... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2007 o 17:15, szerszeń45 napisał:

Zawsze jest jeszcze windows, ale ten potrafi się z kolei zawiesić w równie nieoczekiwanych
momentach. :P

Ale na pewno damy sobie jakoś radę. Najwyżej pójdziemy na dworzec albo przed wejście na targi i zaczniemy wołać "Szerszeń, gdzie jesteś?" - może to coś da. :D

Dnia 23.11.2007 o 17:15, szerszeń45 napisał:

O, to załatw mi stanowisko też. ;>

Teoretycznie bym mógł. :P Ale po co? Przecież i tak oczywiste jest, że to ja wygram wszystkie turnieje. :D Zastanawiam się też, czy nie wziąć udziału w turnieju w CS''a. Oczywiście jako jednoosobowa drużyna. :D

Dnia 23.11.2007 o 17:15, szerszeń45 napisał:

Szczerze mówiąc nie zdziwiłbym się.

Ja w sumie też nie, ale chyba jednak lepiej by było, gdyby zjawili się na czas. :P

Dnia 23.11.2007 o 17:15, szerszeń45 napisał:

Ty tylko z windowsem będziesz czy ktoś jeszcze z wami przybędzie?

Chyba mój brat się jeszcze na targi wybiera, ale on raczej trochę później się zjawi i będzie chodził ze znajomymi ze swojej klasy (zresztą z mojej też kogoś spotkam :P). Poza tym możliwe, że w niedzielę zjawi się ze mną moja przyjaciółka. :P Ale to pewne nie jest. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2007 o 17:29, matiz123 napisał:

Ale na pewno damy sobie jakoś radę. Najwyżej pójdziemy na dworzec albo przed wejście na targi
i zaczniemy wołać "Szerszeń, gdzie jesteś?" - może to coś da. :D


I głośniej tym lepiej! ;P

Dnia 23.11.2007 o 17:29, matiz123 napisał:

Teoretycznie bym mógł. :P Ale po co? Przecież i tak oczywiste jest, że to ja wygram wszystkie
turnieje. :D Zastanawiam się też, czy nie wziąć udziału w turnieju w CS''a. Oczywiście jako
jednoosobowa drużyna. :D


Nie zapominaj, że nie ma siatkówki. ;>

Dnia 23.11.2007 o 17:29, matiz123 napisał:

Ja w sumie też nie, ale chyba jednak lepiej by było, gdyby zjawili się na czas. :P


A świstak siedzi i zawija je... w to no... sami wiecie w co. :)

Dnia 23.11.2007 o 17:29, matiz123 napisał:

Chyba mój brat się jeszcze na targi wybiera, ale on raczej trochę później się zjawi i będzie
chodził ze znajomymi ze swojej klasy (zresztą z mojej też kogoś spotkam :P).


Ja chyba też.

Dnia 23.11.2007 o 17:29, matiz123 napisał:

Poza tym możliwe,
że w niedzielę zjawi się ze mną moja przyjaciółka. :P Ale to pewne nie jest. ;)


A ja właśnie nie jestem pewny czy w niedziele będę też na targach, się zobaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2007 o 17:38, Sam Fisher5 napisał:

Do KAMERY!!!??? Nie :P Chyba, że chcecie sobie kamerę rozwalić(obiektyw pęknie ;P)
No dobra, ale co ja mam mówić?
"Szanowny Marszałku, Wysoka Izbo"?


yyy , zastanawiam się czyj to pomysł z tą kamerą ...? Jak mus to mus - wypowiem się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2007 o 16:33, glizda101 napisał:

warunkiem odebrania koszulki będzie powiedzenie kilku słów do kamery

---> Yyyy... nagle magicznym sposobem mam juz sie w co ubrac :P I niech tylko sproboja nagrac bez pozwolenia... Sprawa w sadzie zaklepana ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja już pospałem troszkę o 21 wyruszam do Katowic a później pociągiem będę na 6 rano jeśli ktoś chce to poczekam na niego nr 664322671. Tylko muszę jakiś nocleg sobie jeszcze załatwić :/ jak ktoś wie gdzie tam jest jakieś schronisko czy coś to będę wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy do kamery wystarczy wyszeptać "CDP ssie, ale inni bardziej, a ponad wszystko Turnip"? I plecami do obiektywu? Jak tak to ni ma problemu.
Jeśli chodzi o PGA - będę na miejscu około 9. Spoko, tramwajkiem podjadę :) Sprzedawanie biletów (czy wstęp) zacznie się o 10, więc trochę czasu będzie. A później - rajd, by się do stoisk załapać :) Numeru nie podam, bo nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2007 o 18:34, Kazmierczak-M napisał:

@Liqid o tej 9 będziesz pod kasami ?

Może pod kasami, może jeszcze w domu. Pomiędzy 9-10 zapewne będę na miejscu. Jak nie pod kasami, to pewnie prowadził ludzi z peronu. Jakoś to będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci się nudzi to możesz wstać o 6 i wyjść na dworzec pogadać :P a tak w ogóle to wszyscy, którzy spotkają się na dworcu później chyba się pod kasami spotkają z resztą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No futro ścięte, Stworek ogolony by poznali mnie starzy znajomi:P
Znikam z forum.
Miłego weekendu bo na mnie już czas, przygotować mieszkanko i pojechać odebrać Marra i Kafara;-)
Do zobaczenia jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2007 o 18:40, Liqid napisał:

Może pod kasami, może jeszcze w domu. Pomiędzy 9-10 zapewne będę na miejscu. Jak nie pod kasami,
to pewnie prowadził ludzi z peronu. Jakoś to będzie


o ile uda mi się zlokalizować coś takiego ja dworzec kolejowy (wiem orientacja w terenie) to was znajdę... Mam przeczucie że od razu poznam grupę z gram.pl :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko... Przed którym wejściem na targi się zbieramy? W pobliżu dworca są przynajmniej dwa... Czy chodzi o to "szklane" wejście? Na przeciwko Mostu Dworcowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cziz... a jednak. Będę tylko w sobotę... W niedziele czeka mnie robota (z samochodem) i nauka. Cóż, muszę ten rok przecierpieć i koniec z liceum!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie oznajmiam, że ide się pakować, i wkraczam penetrować kąty poduszki, mojego łózka ! :-) Jednym słowem, do jutra !!

Wszelkie pytania, prośby, zażalenia wobec mnie, proszę kierować na mój numer komórkowy 512454677

@Szerszeń

Szkoda... :-(
Ale zawsze coś... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UWAGA! WAŻNE!
Zmiana planów. Jedziemy pociągiem o 6:25 z Dworca Centralnego! W Poznaniu będziemy o 10tej ;)
Do 11 poczekamy pod kasami na wszystkich, spokojnie.. Natomiast wszyscy Ci, którzy planowali zabrać się z nami pociągiem - JEDZIEMY O 6:25!:)

Do jutra,

Just

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować