Zaloguj się, aby obserwować  
Sheleila

ZJAZD forumowiczów ! [m]

10075 postów w tym temacie

Dnia 26.11.2007 o 14:28, Soleila napisał:

Ale wiesz.. tej "pani" na początku
to Ci nie zapomnę:)

Zapomnij, zapomnij bo to zawsze problem jest. Jak pierwszy raz na oazę pojechałem to też za pierwszym razem per Pan/Pani do animatorów się zwróciłem, ale od razu powiedzieli, żeby na Ty gadać ;D.
Zresztą ja też wychodzę z założenia, że lepiej tak bardziej oficjalnie i później szybko przejść na nieoficjalne, niż zacząć od per Ty i się rozmówca obrazi ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 14:41, Kafar napisał:

> w starszych osobach właśnie takich jak wy, widzę autorytet (Niektórzy zaraz pewnie wyskoczą,
że się podlizuję),

Kurde to trzeba się zachowywać odpowiedzialnie ;P


Całkiem przyzwoicie to wyglądało, z kulturą mnie zasad uczyliście ;-)

Dnia 26.11.2007 o 14:41, Kafar napisał:

Nie no chwialiśmy zagrać w więcej osób ale gry były do 4 jak już graliśmy ;/ Następnym razem
na zmiane pogramy jak będzie więcej osób chciało.


Nie ma sprawy. Ale mam nadzieję, że następnym razem się dołączę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witaj Sol ; ) ponawiam pytanie, jak z tymi koszulkami tych co nie przybyli? czy możliwy jest odbiór czy się na Nas wypinacie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To oznacza, że już mnie nie lubisz ? ;-) No, ale powiedz szczerze, ty od razu do kogoś starszego od siebie o ładne kilka lat (chciałem napisać do starszej osoby, ale już byś miała drugi argument, aby mi dosolić :-P) powiedziała byś na ty ? Krępowałem się strasznie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 14:41, Deathscythe napisał:

@Marr:
Ja Ci dam jakąś! xD To był StarCraft planszowy =D Zdecydowałem, że w grudniu kupuję.

Razem ze Stworem i Kafarem z przerażeniem patrzyliśmy na ilość elementów w nim... powiedz szczerze: nie znając zasad i ucząc się ich z instrukcji ile czasu od siądnięcia przy stoliku z pudełkiem do zakończenia partyjki by upłynęło? ;>

Dnia 26.11.2007 o 14:41, Deathscythe napisał:

To Ty biegałeś z X360 pod pachą? xD

No ja przeca :D. Odebrałem go 5 minut wcześniej i lazłem właśnie zdeponować go na zapleczu Redowym :D A później latałem z nim wieczorem już po odebraniu z depozytu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 14:41, Deathscythe napisał:

No widzisz. Ja musiałem być wszędzie i trochę się nasiedziałem i pooglądałem. Trudno ocenić jakikolwiek event, jak oglądasz go z jednej strony, na przykład jedynie poprzez pryzmat pokazu Wiedźmina i reszty jako tła.

---> Na pewno ciezko ocenic go calosciowo. Ale poki jestem jedynie zwiedzajacym i wszystko dla zwiedzajacych bedzie przygotowane ok - to ok jest tez dla mnie. A akurat pokaz Wiedzmina nie interesowal mnie w ogole, nie widzialem sensu ogladania pokazu przecietnej gry (jednej z lepszych wsrod przecietnych ;) ktora na dodatek mam w domu :)

Kafar
---> Bal sie ? Myslalem ze to dzialalo w druga strone i to jego sie bali ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 14:49, pizmak666 napisał:

witaj Sol ; ) ponawiam pytanie, jak z tymi koszulkami tych co nie przybyli? czy możliwy jest
odbiór czy się na Nas wypinacie? :P


Kto się wypiął, ten się wypiął ;) Myślimy co z tym fantem zrobić. Najpewniej dostaniecie kweścika. A najlepiej byłoby, aby kweściki wymyślili Gramowicze. O. Bo nam nie wypada się pastwić ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 14:51, Baal Namib napisał:

To oznacza, że już mnie nie lubisz ? ;-) No, ale powiedz szczerze, ty od razu do kogoś starszego
od siebie o ładne kilka lat (chciałem napisać do starszej osoby, ale już byś miała drugi argument,
aby mi dosolić :-P) powiedziała byś na ty ? Krępowałem się strasznie :-P


No, no Robaczku. Dyplomacji się uczysz szybciutku :D (na pewno nie od sianera :( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to nawet dobry pomysł, trochę się wysilić ; ) i jeszcze karzcie Nam przyjechać do siedziby CDP, żebym miał pretekst w końcu tam wpaść :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 14:51, Soleila napisał:

Kto się wypiął, ten się wypiął ;) Myślimy co z tym fantem zrobić. Najpewniej dostaniecie kweścika. A najlepiej byłoby, aby kweściki wymyślili Gramowicze. O. Bo nam nie wypada się pastwić ;D

---> Mam jeden - znalezc rzecz zwiazana z CDP, na ktora sianer nie narzeka. Chyba ze naprawde chcecie im oddac te koszulki, to bedzie trzeba wymyslic cos latwiejszego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 14:53, Soleila napisał:

No, no Robaczku. Dyplomacji się uczysz szybciutku :D


Już kiedyś dyplomatą byłem ;-)

(na pewno nie od sianera :( )

Ma swoje wdzięki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 14:51, Marrbacca napisał:

> @Marr:
> Ja Ci dam jakąś! xD To był StarCraft planszowy =D Zdecydowałem, że w grudniu kupuję.
Razem ze Stworem i Kafarem z przerażeniem patrzyliśmy na ilość elementów w nim... powiedz szczerze:
nie znając zasad i ucząc się ich z instrukcji ile czasu od siądnięcia przy stoliku z pudełkiem
do zakończenia partyjki by upłynęło? ;>


Hmmmm... Pierwszą nam tłumaczył jakiś przedstawiciel Barda, ale też nie znał do końca zasad (zarwał nockę nad instrukcją, bo drugiego dnia to miał taki słowotok, że łohoho! xD i mówił co innego, niż dzień wcześniej xD). I graliśmy tak, jak nam wytłumaczył, czyli tak trochę nie z zasadami ^^ Chyba w ciągu dwóch czy trzech godzin skończyliśmy. Jakoś tak, jak do KFC wybywaliście, bo pamiętam, że Sol złapałem w press roomie jeszcze.

Dnia 26.11.2007 o 14:51, Marrbacca napisał:

> To Ty biegałeś z X360 pod pachą? xD
No ja przeca :D. Odebrałem go 5 minut wcześniej i lazłem właśnie zdeponować go na zapleczu
Redowym :D A później latałem z nim wieczorem już po odebraniu z depozytu :D


A nie kazali Ci go oklejać? xD Znajomemu, który robił foty okleili wszystko: aparat, ładowarkę do telefonu, kabel do aparatu i pendrive xD A to nie Ty stałeś z nim przed kasami, kiedy przechodziłem i Sol (teraz Ci będę wyrzuty robić! ^^) się do mnie nie przyznała? xD

Pozdrawiam
C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 14:54, LifaR napisał:

---> Mam jeden - znalezc rzecz zwiazana z CDP, na ktora sianer nie narzeka. Chyba ze naprawde
chcecie im oddac te koszulki, to bedzie trzeba wymyslic cos latwiejszego ;)


no tak, to byśmy się wtedy nigdy nie doczekali :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 14:48, Soleila napisał:

Do cholery!


:P

(od sianera się nauczyłam :( )


Wypraszam sobie! Ja jestem dalece kulturalny.
Przywitałem się, powiedziałem "dzień dobry"... i co? I dostałem razy za to, że podałem dłoń Pani Justynie...


>No, no Robaczku. Dyplomacji się uczysz szybciutku :D (na pewno nie od sianera :( )

A co złego z moją dyplomacją?
Człowiek, który ciągle narzeka na cedep/gram, a mimo to zyskuje sobie szczątkową sympatię swoich "wrogów" nie może być uznany za słabego dyplomatę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 14:58, Deathscythe napisał:

A nie kazali Ci go oklejać? xD Znajomemu, który robił foty okleili wszystko: aparat, ładowarkę
do telefonu, kabel do aparatu i pendrive xD A to nie Ty stałeś z nim przed kasami, kiedy przechodziłem
i Sol (teraz Ci będę wyrzuty robić! ^^) się do mnie nie przyznała? xD

Okleili pudełko. Pendrive leżał zakopany w plecaku na samym dnie i nawet jak otworzyłem pokazać, to facet nie zauważył :D.
A i tak najlepsze. Odebrałem ja tego X''a i zlazłem na dół do fantasy areny dokończyć rozgrywkę planszówki. Otworzyłem w międzyczasie pudło żeby zobaczyć, czy na pewno on tam w środku jest (i tak się długo powstrzymałem ;D). Później poleźliśmy jeszcze na chwilę na górę, a jak wychodziliśmy, a ja z wielkim pudłem pod pachą i plecakiem na plecach to ochrona nawet się nie zainteresowała. Możnaby wtedy wynieść z tych targów wszystko co nie byłoby 40" monitorem ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 15:11, Marrbacca napisał:

> A nie kazali Ci go oklejać? xD Znajomemu, który robił foty okleili wszystko: aparat, ładowarkę

> do telefonu, kabel do aparatu i pendrive xD A to nie Ty stałeś z nim przed kasami, kiedy
przechodziłem
> i Sol (teraz Ci będę wyrzuty robić! ^^) się do mnie nie przyznała? xD
Okleili pudełko. Pendrive leżał zakopany w plecaku na samym dnie i nawet jak otworzyłem pokazać,
to facet nie zauważył :D.
A i tak najlepsze. Odebrałem ja tego X''a i zlazłem na dół do fantasy areny dokończyć rozgrywkę
planszówki. Otworzyłem w międzyczasie pudło żeby zobaczyć, czy na pewno on tam w środku jest
(i tak się długo powstrzymałem ;D). Później poleźliśmy jeszcze na chwilę na górę, a jak wychodziliśmy,
a ja z wielkim pudłem pod pachą i plecakiem na plecach to ochrona nawet się nie zainteresowała.
Możnaby wtedy wynieść z tych targów wszystko co nie byłoby 40" monitorem ;D



Oto przykładny moderator, wynoszenie cudzego sprzętu mu w głowie ;//


(tej drobiazgowości nauczyłem się od Pani Justyny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam tyle, fajna sprawa te PGA, poznałem w końcu Was i na prawdę nie żałuję, że pojechałem choć miałem 9 godzin podróży, szkoda tylko, że nie mogłem zostać w niedziele choć miałem bilet na dwa dni :( po prostu nie miałem noclegu, a jak sobie to już uświadomiłem to nawet nie miałem okazji się ze wszystkimi pożegnać :/ (tutaj przeprosiny m.in. dla kafara bo wcześniej pisał, że to minus jak ktoś się nie pożegnał :() ale jak się zorientowałem była godzina 17:40 a pociąg miałem o 17:58 więc czym prędzej pobiegłem na dworzec żegnając sie z nielicznymi :( jeszcze raz resztę przepraszam i mam nadzieję, że na letni zjazd się wybiorę, nie tyle chodzi o zgodę rodziców bo to nie problem ale czy aby na pewno będę w Polsce, pozdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować