Zaloguj się, aby obserwować  
Sheleila

ZJAZD forumowiczów ! [m]

10075 postów w tym temacie

Dnia 26.11.2007 o 20:25, Belegdil napisał:

A właśnie - jak z tą parapetówką? :>

Hohoho... Gościu... Głośna muzyka, świetne towarzystwo, najlepsze przekąski, piękne dziewczyny, alkohol będzie lał się litrami... No dobra, rozmarzyłem się ;)
To jest całkiem osobny myk, w czasie zjazdu jednakże, zapraszam zjazdowiczów, kto będzie chciał to przyjdzie/przyjedzie - daleko nie ma ;). Grilla jakiegoś się strzeli, czy coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 20:36, balduran2 napisał:

Emocje po PGA powoli opadają, więc mam pewne pytanie:
Czy ktoś wybiera się na NawiKona do Rzeszowa, w ten weekend?

a zarzuć więcej info i/lub linki. choć i tak zaraz na gugle wrzuce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 20:29, SadraX napisał:

Hohoho... Gościu... Głośna muzyka, świetne towarzystwo, najlepsze przekąski, piękne dziewczyny,
alkohol będzie lał się litrami... No dobra, rozmarzyłem się ;)

:>

Dnia 26.11.2007 o 20:29, SadraX napisał:

To jest całkiem osobny myk, w czasie zjazdu jednakże, zapraszam zjazdowiczów, kto będzie chciał
to przyjdzie/przyjedzie - daleko nie ma ;). Grilla jakiegoś się strzeli, czy coś :)


Super :) Jestem pewny, że skorzystamy :P Kto gra na gitarze, może zabrać ]:-)
Teraz czekam tylko na konkretny termin i rozpocznie się odliczanie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 20:41, deih napisał:

Ej ej wyjaśni mi ktoś bo się zapisałem na coś co SadraX organizował a nie wiem co to ^^ ...

taaa. niezły orient :P
na ten zjazd w bałtowie co w wakacje 2008 będzie ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 20:32, pizmak666 napisał:

świetny pomysł, można by tak codziennie, co ? :P

No nie wiem, nie wiem... Ciekawe czy choć na jedną noc dom uda mi się wynegocjować ;)... Bo z rodzicami to tak troszkę dziko... ;>
Jakoś to będzie, ale to już moja w tym głowa żeby wam wystarczająco komfortowe warunki zapewnić.
Co do poprzedniej sprawy - 5 dni może być? Bo już przydałoby się konkrety ustalać, serio serio. A czas płynie nieubłaganie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 20:44, SadraX napisał:

> świetny pomysł, można by tak codziennie, co ? :P
No nie wiem, nie wiem... Ciekawe czy choć na jedną noc dom uda mi się wynegocjować ;)... Bo
z rodzicami to tak troszkę dziko... ;>

domyślam się :P

Dnia 26.11.2007 o 20:44, SadraX napisał:

Jakoś to będzie, ale to już moja w tym głowa żeby wam wystarczająco komfortowe warunki zapewnić.

trzymam za słowo! :D

Dnia 26.11.2007 o 20:44, SadraX napisał:

Co do poprzedniej sprawy - 5 dni może być? Bo już przydałoby się konkrety ustalać, serio serio.

to jest dobry pomysł żeby na 5 dni, no bo to ani za krótko, ani za długo. no jak już mówiłem, optymalne ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szerszeń A no bo to chodziło mi o to co napisałeś że Sol się zdezorientowała na to co Baal powiedział

Lesz3yk nigdy więcej hokeja (unihokeja) po tym jak mi kij na plecach złamali a byłam na bramce

SadraX szkoda że jeszcze pić nie będę mogła dopiero po 18.07 ale jak pojadę to na grilla wpadnę a z rodzicami różnie bywa, ja tam jestem za góra 4 dni tyle mi wystarczy aby każdego w miarę dobrze poznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Ale wiesz.. tej "pani" na początku

Dnia 26.11.2007 o 14:36, Baal Namib napisał:

> to Ci nie zapomnę:)

Kurka, to coś takiego było ? W transie jakimś chyba byłem... Proszę wybacz ;-) To się nie powtórzy,
ale wiesz mi, nie jedyna byłaś. ;-)


to prawda, nie jedyna :P
mi i Akne też próbowałeś "paniować":P
ja tam nie miałam oporów żeby mówić do Ciebie na "ty"
:D


ewrybady>
miło było Was poznać;)
i jako że zwrócono mi kilkakrotnie uwagę co do częstotliwości mojego pojawiania sie na forum oraz pisania wpisów na GSie- obiecuje że postaram sie poprawić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze ?? ja pierwszy raz widzę Twój wpis :P ale no dobrze, że teraz ma być tylko lepiej z tymi wpisami :P pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

już coś kojarzę... ale raczej się nie pisze, z względu na prawdopodobny brak pozwolenia...
a na zakładce koordynatorzy 1. z nich wygląda jak T-Bag z Prison Break''e xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 21:23, Coni-z napisał:

to prawda, nie jedyna :P
mi i Akne też próbowałeś "paniować":P
ja tam nie miałam oporów żeby mówić do Ciebie na "ty"
:D


To "Dzień dobry" to tak specjalnie ;-P Mówię wam. Zresztą, nie wiedziałem jakie jesteście, do ludzi z kulturą trza ;-)
Jesteś bardzo wygadana ! ;-) Tak jak już "GdzieS"napisałem, szczęka mi opadła z wrażenia ;-) Tylko szkoda że Akne troszkę zabiegana... I dobrze że ty chociaż mówiłaś, bo ja nie wiedziałem o czym rozmawiać ;-)

BTW: Fajnie wyszłaś na zdjęciu, naznaczona ! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 16:40, Kafar napisał:

Stwór to nie było tak. Magwisienka pokonała na środku Marrkowskiego lecz
niestety została jej jedna jednostka. A ja jako ten który wszystko stracił i zachował armie
zniszczyłem (dobiłem Marra) i potem mogłem tylko Ciebie dobić bo nie miałeś minerałów
tylko jedną jednostkę. A dlaczego formalności nie stało się zadość? Myśmy na Ciebie czekali
ale podszedł koleś i powiedział byśmy pomału kończyli;/. Więc ja 1 miejsce dlatego że miałem
większą armie a Ty drugie bo tylko ty jeszcze zostałeś. Ci co odpadli to nie wchodzą na podium..
no wiesz.. mięczaki :P


Aha:P No widzisz to fajno że dokopała Marrkowskiemu, ale jedna armia została?:) heh ja tam bym lepiej kulał i zawojował świat;-) Krętacze wstrętni:P
Teraz się domyśliłem czemu Marr tak "paragrafował" nas podczas planszówek/karcianek ->>> Odgrywał się za zepsutego pada w Stunt GP i że myślelismy że zwariował;-) Gdyby po dyna blasterku był jeszcze jeden dzień targów pewnie nie można by było zbijać jego pionków:p ;p ;p ^^ hihi No to nie nasza wina że jesteśmy tacy dobrzy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować