Zaloguj się, aby obserwować  
Sheleila

ZJAZD forumowiczów ! [m]

10075 postów w tym temacie

Dnia 27.11.2007 o 20:39, kepny napisał:

No jeśli pojadę to chętnie pójdę na taki układ, że w Katowicach się dosiądę :) i pojedziemy
najprawdopodobniej do Ostrowca czy co tam jest i później busem :)

No na razie rodzice się zgodzili, a jak zobaczą moje świadectwo to powiedzą kategoryczne NIE.
ale jakoś ich na pewno ubłagam. że razem z tobą jak coś pojadę. I będzie ubaw na cały pociąg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tja, pierwsza próba spytania zakończyla się po 30 sek. słowami "Na zadne zjazdy jeżdzić nie będziesz" -.-''
Chyba będę musial wysunąc jakieś argumenty...tylko jakie...
Kasę się jeszcze załatwi ale ta zgoda...wrr...szlag by to :P
Więc narazie się do listy nie dopisuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi powiedzieli że letni zjazd to totalnie co innego niż weekendowe PGA i że pewnie pojadę, co oznacza tak :P
pogadaj w ten sposób z rodzicami ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile masz lat ? jak idzie Ci w szkole (słabo, w miarę dobrze, dobrze, bardzo dobrze - wybierz jedno), teraz jeszcze czy rodzice mają do Ciebie zaufanie, czy jednak sobie przeskrobałeś już ? później zrobimy bilans jakiś i zaczniemy szantaż (czyt. przedstawienie rodzicom odpowiednich argumentów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 20:50, kepny napisał:

Ile masz lat ? jak idzie Ci w szkole (słabo, w miarę dobrze, dobrze, bardzo dobrze - wybierz
jedno), teraz jeszcze czy rodzice mają do Ciebie zaufanie, czy jednak sobie przeskrobałeś już
? później zrobimy bilans jakiś i zaczniemy szantaż (czyt. przedstawienie rodzicom odpowiednich
argumentów)


Lat: 15 w lutym 16
Szkoła: Dobrze - Bardzo Dobrze
Zaufanie: Chyba mają, ale ten okres dojrzewania to pare słów pójdzie przypadkiem
Przeskrobienia: Raczej nie, jest prawie grzeczny (patrz.wyz.)
Proszę bilans :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 20:54, wip_01 napisał:

Lat: 15 w lutym 16
Szkoła: Dobrze - Bardzo Dobrze
Zaufanie: Chyba mają, ale ten okres dojrzewania to pare słów pójdzie przypadkiem
Przeskrobienia: Raczej nie, jest prawie grzeczny (patrz.wyz.)
Proszę bilans :D


Dla mnie też by się przydało takie coś:
lat: 17 w lipcu 18
szkoła: przeciętnie - dobrze
zaufanie: bardzo dobre
przeskrobanie: rzadko ale się zdarza
Kępny bilans jak wyglądają moje szanse?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedź im po prostu, że to jedyna taka okazja żeby poznać tych wspaniałych ludzi i jeśli Cie nie puszczą zmarnują Ci ten okres dzieciństwa, który nie trwa wiecznie i trzeba się nim rozkoszować póki trwa, bo później już tylko dorosłe szare życie, studia itp, i że jesteś na tyle odpowiedzialny, że nic nie zrobisz głupiego a poza tym na zjedzie będą tylko odpowiedzialni ludzie, którzy przypilnują żeby nikomu nic się nie stało.

A tak w ogóle to 16 to przyzwoity wiek na jakiś wypad kolonia jest tak samo nieprzewidywalna jak zjazd a nawet bym powiedział, że na zjedzie jest bezpieczniej więc czemu miałbyś nie jechać.
Jeśli mają zaufanie to Cie puszczą tylko musisz im wiercić dziurę w brzuchu :)

Życzę powodzenia :)

PS. studia w sumie to nie jest szare życie podobno najlepszy okres życia :P pozdro dla studentów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe nie ma o czym pisać :) na 100% pojedziesz jeśli nic Ci nie wypadnie rodzice Cie puszczą w końcu to już pełnoletnia pawie będziesz :) Mam nadzieje, że ja też będę i spotkamy się w doborowym składzie wszyscy razem :) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 21:03, kepny napisał:

Hehe nie ma o czym pisać :) na 100% pojedziesz jeśli nic Ci nie wypadnie rodzice Cie puszczą
w końcu to już pełnoletnia pawie będziesz :) Mam nadzieje, że ja też będę i spotkamy się w
doborowym składzie wszyscy razem :) pozdro


Ja też mam taką nadzieję bo mam zamiar nadrobić moje rozmowy z ekipą bo jakoś nie udalo mi sie pogadać ze wszystkimi. Ale to jeszcze nic straconego <myśli> tak trzeba jechać i jak coś wiercić dziurę w brzuchu rodzicom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 20:59, kepny napisał:

Życzę powodzenia :)


Zakończylem rozmowę słowami "Mam czas do lipca...".
Wiedziałem od początku że mimo podania argumentów na nic sie to zda, bo jak tu się wybronić przed tekstami "Tam nie ma wychowawców" "Sam nie pojedziesz" "Jesteś za młody" "Nie znam nikogo z tej grupy, a jedna osoba nie wystarczy". Coraz mniejsze szanse widzę na to ze gdziekolwiek sie wyrwę w w wakacje.
A jakby chcieli mnie wysłać na kolonie to idzie stanowcze nie i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to masz motywacje do tego co by tu robić przez reszte roku szkolnego ; )
starać się, starać i jeszcze raz starać, a się może udać.
ja też tak muszę, ale myśl pozytywnie.
spotkamy się latem w Bałtowie. cya ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popodawaj im przykłady ludzi, którzy już byli na zjazdach. Możesz zacząć od młodszych - najlepszy przykład Adam, który przejechał ileśset kilometrów na rowerze (co prawda z tatą, ale mimo wszystko :D), a na zjeździe był już sam.
Przecież możesz nawet ich poprosić o telefony, ugadać się z własnymi rodzicami, niech Twoi pogadają z rodzicami tych co już byli.
Możesz też podać ludzi trochę starszych (bez urazy panowie :D) jak oklit (na II zjeździe), czy Yarr i SwenG (na I). Wszyscy już dorośli nie tylko w sensie skończonych 18 lat :D
I walcz, zachowuj się odpowiedzialnie, żeby móc ich jakoś przekonać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 23:47, Marrbacca napisał:

I walcz, zachowuj się odpowiedzialnie, żeby móc ich jakoś przekonać ;)


Jeśli jedzie Kafar i ty to lepiej niech nie podaje was jako przykładów;-) Przecież jesteście skrajnie nieodpowiedzialni, brutalni, w nocy polujecie na małe dzieci i jeszcze patrzą co by tu tylko jumnąć:P :P ;P Buhahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 00:17, Stwór napisał:

Jeśli jedzie Kafar i ty to lepiej niech nie podaje was jako przykładów;-)

No przecież nie podaje xP
Właśnie z tego powodu nie dodał swojego, i Kafara, nicka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ja przez Katowice będę jechał z Opola.

SadraX --> ja się wpisywałem na listę i czemu znów z jakiejś listy znikam?;/ a poza tym ehu.. załatw manu lub napisz co mają ;P nie powinno to się zbyt dużo zmienić. Aha ogniska będą?:P

Marrowski --> Można i mnie podać dla rodziców innych jestem cholernie kulturalny i odpowiedzialny. Aż siebie nie poznaje;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 10:23, Kafar napisał:

Lepiej na małe dzieci niż na wyimaginowane psy. Bo to wiesz pod co podchodzi..



A jak tam Wasze relacje na gs''ach? Podeślecie linki? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 00:17, Stwór napisał:

> I walcz, zachowuj się odpowiedzialnie, żeby móc ich jakoś przekonać ;)

Jeśli jedzie Kafar i ty to lepiej niech nie podaje was jako przykładów;-) Przecież jesteście
skrajnie nieodpowiedzialni, brutalni, w nocy polujecie na małe dzieci i jeszcze patrzą co by
tu tylko jumnąć:P :P ;P Buhahahahahaha

Przeca ja wiem o tym :P. Trzeba podawać przykłady, które rodziców przekonają, a nas schować gdzieś głęboko ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 10:52, Soleila napisał:

A jak tam Wasze relacje na gs''ach? Podeślecie linki? ;)

Pewnie, że nie :P. Ja będę tylko spamował w komentarzach tym, którzy linki podeślą ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować