Zaloguj się, aby obserwować  
Sheleila

ZJAZD forumowiczów ! [m]

10075 postów w tym temacie

Wracam sobie z wątku o wieku graczy. Tak wyszło, że trudno się nam spotkać w realu - mam na myśli ZANIM się poznamy przez internet. I zażartowałam, że zjazd można by zorganizować. Myślałam, że trochę przesadziłam, że nie będzie odzewu, ale przewodniczący Vaxinar zasugerował, ze reakcja by była, a owszem. :)
Tak więc zaczynam ten temat, żeby wybadać Wasze nastawienie. Może wtedy się okaże, że można skrzyknąc się na warszawskim rynku, tudzież na poznańskiej Cytadeli, albo na molo w Sopocie. Gdzie to już mniej istotne w tej chwili. Ale czy ktoś by pojechał? Oczywiście weekend, np latem. :)
Co o tym myślicie? A ponieważ jestem tu względnie nowa - czy był już kiedyś taki zjazd w ogóle i wypalił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny pomysł!
Do mola w sopocie mam 70 km.
W wakacje mozna by było,ale ja wtedy będe miał dopiero 13 lat więcy chyba nie:(
Super pomysł shelion!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh - nad morzem zły pomysł.
Najlepszy to Warszawa, bo miej więcej taka sama odległość ze wszystkich krańców Polski i w ogóle dużo ludzi jest z Wawy. Co mam zrobić jak mieszkam na górym śląsku ? Najlepsze miejsce to Warszawa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2006 o 17:52, Vaxinar napisał:

Najlepsze miejsce to Warszawa..


I gwarantuję, że nie tylko ze względu na położenie geograficzne ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2006 o 17:52, Vaxinar napisał:

Eh - nad morzem zły pomysł.
Najlepszy to Warszawa, bo miej więcej taka sama odległość ze wszystkich krańców Polski i w
ogóle dużo ludzi jest z Wawy. Co mam zrobić jak mieszkam na górym śląsku ? Najlepsze miejsce
to Warszawa..



I własnie taki pomysł,choc fajny nie moze wypalic--Kazdy mieszka gdzie indziej(Teleport?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2006 o 17:54, NyGgA MiLy napisał:

I własnie taki pomysł,choc fajny nie moze wypalic--Kazdy mieszka gdzie indziej(Teleport?)


Nie - pociąg, albo samolot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2006 o 17:55, Vaxinar napisał:

> I własnie taki pomysł,choc fajny nie moze wypalic--Kazdy mieszka gdzie indziej(Teleport?)


Nie - pociąg, albo samolot.



W sumie tak ale kto zapłaci(wiem,wiem darmozjad:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie... Wszystko fajnie tylko pytanie co miałoby się dziać na takim zlocie. Bo jak już ma być spotkanie to powinny być jakieś plany. Niekoniecznie jakoś super-precyzyjnie określone, ale przynajmniej nakreślone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2006 o 17:57, Mumin napisał:

Wiecie... Wszystko fajnie tylko pytanie co miałoby się dziać na takim zlocie. Bo jak już ma
być spotkanie to powinny być jakieś plany. Niekoniecznie jakoś super-precyzyjnie określone,
ale przynajmniej nakreślone.


Do baru czy coś, pogadać głupie, fotki porobić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2006 o 17:57, Mumin napisał:

Wiecie... Wszystko fajnie tylko pytanie co miałoby się dziać na takim zlocie. Bo jak już ma
być spotkanie to powinny być jakieś plany. Niekoniecznie jakoś super-precyzyjnie określone,
ale przynajmniej nakreślone.


Powitanie, jedzenie, picie, jedzenie, picie, impreza w jakiejs kafejce internetowej, picie, jedzenie, spanie, jedzenie, picie, pożegnanie, picie. ;) (to był joke!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomysł jak najbardziej w porządku, fajnie byłoby sie spotkac ^^.
Ale W-wa to jednak troche zadaleko.
Proponuje na Śląsku - Katowice :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2006 o 17:59, Sarafan_Knight napisał:

Powitanie, jedzenie, picie, jedzenie, picie, impreza w jakiejs kafejce internetowej, picie,
jedzenie, spanie, jedzenie, picie, pożegnanie, picie. ;) (to był joke!)

Ehehehe. Wiesz - jak dla mnie może być. Przynajmniej bym wiedział czego się spodziewać ;-)
Nie tam żebym był za ciągłym piciem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może cos jak konwent? Fantastyka, manga, magic : the Gathering, Warhammery, internet , turnieje gier , compoty....(Ale kto by to zorganizował?)
(Mam odpowiedź - MODERATORZY)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2006 o 18:09, krzysiek-blitek napisał:

Pomysł fajny ale tylko w W-Wa


Czemu? Jak dla mnie, nie jest to szczególnie atrakcyjne turystycznie miejsce. No i tam wszystko jest droższe. :] No i nie wszyscy są przecież z Wa-Wy. A co byście powiedzieli na Olsztyn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cuż ponysł dobry ale szamnse ma powodzenie nikłe, już kiedyś na jednym forum był taki pomysł to nie udało się właśnie z tego powodu iż każdy chciał gsdzie indziej (zawsze najblizej pomysłodawcy :) ), poza tym właśnie co my byśmy tam robili tym bardziej że niestety rozpiętośc wiekowa na tym forum jest dośc duża. No ale jeśli pomysł byłby w miare realny (tzn. jeśli będą szanse zę się uda) to byłbym chętny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować