Zaloguj się, aby obserwować  
Sheleila

ZJAZD forumowiczów ! [m]

10075 postów w tym temacie

Sorry za podwujny post ale akurat Warszawa była by chyba najlepszym mjejscem gdyż jest z listy w miare atrakcyjnych możliwości najbardziej położonym na środku miastem. Olsztyn właśnie jest położony dosc bardzo na północny wschód i co mają powiedzieć forumowicze z południa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:)) No proszę, jest odzew :) Mówiłam, że luźny pomysł, więc jestem tak samo otwarta na propozycje jak większość z was. Więc nie musi być żadne z wymienionych wyżej przez mnie miejsc, ale jakies inne :)
Co do sponsoringu... No nie wiem - CDProjekt?? :) Powiemy im, że super reklama :)!
A co do planów, to jeszcze można ułożyć, przeciez to nie na jutro :) Ale mogę się założyć, że Wam pomysłów nie braknie. Bo ja mogę mieć masę :) Ale poczekam na Wasze najpierw. I osiągniemy jakiś kompromis co do miejsca i rzeczy, które mozna na takim zjeździe robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym miejscem na taki zjazd byłaby miejscowość Piątek, przecież leży w geometrycznym środku Polski - już chyba bardziej na środku się nie da:P Tak w ogóle to fajny pomysł i mocno zaciskam myślokciuki za jego powodzenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, j aoczywiście jestem za. Można by sie spotkać, pogadać, wypić bezalkoholowe... Ale niestety nie wierzę w sukces tego przedsięwzięcia z kilku powodów:
1. każdy chce gdzie indziej,
2. nie każdego stać na taki wyjazd,
3. niektórzy są za młodzi i rodzice ich nie puszczą,
4. kto by to wszystko zorganizował?
5. jak miałoby to wyglądać (spotkanie w barze, na łonie natury, domówka?)?
6. itd...

Ogólnie pomysł godny pochwały, ale niestety nie wypali (wybaczcie mój pesymizm, ale przypomnijcie sobie Gramisia dla CDP - dobrze, że Keroth, czyli organizator i jego kumpel poszli, bo nikt nawet z Warszawy się nie ruszył).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2006 o 18:24, shelion napisał:

:)) No proszę, jest odzew :) Mówiłam, że luźny pomysł, więc jestem tak samo otwarta na propozycje
jak większość z was. Więc nie musi być żadne z wymienionych wyżej przez mnie miejsc, ale jakies
inne :)
Co do sponsoringu... No nie wiem - CDProjekt?? :) Powiemy im, że super reklama :)!
A co do planów, to jeszcze można ułożyć, przeciez to nie na jutro :) Ale mogę się założyć,
że Wam pomysłów nie braknie. Bo ja mogę mieć masę :) Ale poczekam na Wasze najpierw. I osiągniemy
jakiś kompromis co do miejsca i rzeczy, które mozna na takim zjeździe robić.

Przeczytaj moje posty.Aha, Łódź też się nadaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2006 o 18:28, Abi Dalzim napisał:

Hmmm, j aoczywiście jestem za. Można by sie spotkać, pogadać, wypić bezalkoholowe... Ale niestety
nie wierzę w sukces tego przedsięwzięcia z kilku powodów:


Właściwie im większy taki zjazd i im bardziej "anonimowy" tym mniejsze ma szanse (duża impreza nie odbędzie się bez inicjatywy CDP). Ale coś mniejszego? Czemu nie - forumowicze z samochodami mogliby zebrać ze swojego miasta/okolicy ludzi, którzy też chcą uczestniczyć w zjeździe ale nie bardzo mają jak dojechać. Problem w tym, że nie będę jechał 180 km do Warszawy tylko po to, by posiedzieć na jakimś placu z kompletnie nieznanymi mi ludźmi. Co innego gdyby była możliwość przenocowania lub wiązałoby się to z jakimiś atrakcjami - i tu wracamy do punktu wyjścia - CDP.

Zresztą na starym forum powstał identyczny pomysł, którego nigdy nie zrealizowano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2006 o 18:01, Mumin napisał:

> jedzenie, spanie, jedzenie, picie, pożegnanie, picie. ;) (to był joke!)
Ehehehe. Wiesz - jak dla mnie może być. Przynajmniej bym wiedział czego się spodziewać ;-)
Nie tam żebym był za ciągłym piciem...

Zacytuję autorkę tematu: "na razie lużna propozycja", więc na razie w sumie możemy mówić tylko o zarysach, a nie o jakichkolwiek planach.

W sumie oponowałbym za Warszawą. Zlot mógłby to być jednodniowy. Każdy bezproblemowo może dotrzeć na miejsce PKSem lub pociągiem, bo to środek kraju. Ja mieszkam w Suwałkach i ode mnie wszędzie daleko, dlatego jestem za propozycją Vaxinara. Choć raz można by było zobaczyć w realu ludzi z którymi codziennie się rozmawia. ;) Na pewno wszystko zaczęło by się rano w jakimś centrum, np. przy wyjściu z D.C., przy kongresowej, tudzież przy dworca PKS "Stadion". Potem spotkanie oficjalne, niewykluczone że przybędzie ekipa z CDP, która opowie nam o tajnikach pracy. ;) Potem można zaszyć się w jakimś miłym ogródku barowym, gdzie zgłodniali po podróży będa mogli zjeść coś ciepłego, starsi machnąć kufelek zupki chmielowej a nieletni szklaneczkę soczku. Zazwyczaj to robi się na zlotach (no bo to nie konwent, więc nie ma co się spodziewać cudów;)).

Na pewno nie będzie to zlot na skalę zlotu Action Maga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednodniowy zjazd odpada, bo kto się będzie tłukł 200 km (3-4 godz.), by posiedzieć 2 godz w W-wie i potem znowu naginać te 200 km, żeby zdążyć na noc do domu. A hotelu to chyba nikt nie będzie nam wynajmował, więc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozwolisz, że Ci odpowiem.
Warszawa to oczywiście jedyne miejsce bo najlepiej tam dojechać.
Takie zjazdy oraganizowano w miejszych grupach na serwerach gier, w które grałem i zjerzdżało miej osób i o wiele młodsze. Napewno dojdzie do skutku jakby się postarano.
KTO BYŁBY ZA WARSZAWĄ W WAKACJE ?! - narazie takie pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówiłem: jestem za Warszawą!
Z prostych powodów - łatwy dojazd, optymalna odległość do wszystkich ze wszystkich krańców polski, dużo ciekawych miejsc i miłych knajp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2006 o 18:37, lurynowicz napisał:

Zacytuję autorkę tematu: "na razie lużna propozycja", więc na razie w sumie możemy mówić tylko
o zarysach, a nie o jakichkolwiek planach.

Toteż nie wymagam precyzyjnej rozpiski tylko zarysu - choćby takiego jaki przedstawiłeś. Zawsze to coś.

Dnia 07.05.2006 o 18:37, lurynowicz napisał:

W sumie oponowałbym za Warszawą.

To w końcu jesteś za czy oponujesz? ;-D No dobra, wiem. Żartowałem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To fajnie, a nie dało by się jakoś CDP w to wciągnąć ? Możnaby chociaż odwiedzić firmę podobnie jak Keroth to zrobił. Tylko proszę tu raczej poważnie pisać, najgorzej będzie z noclegiem, bo dojechac można pociagiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2006 o 18:45, Mumin napisał:

Toteż nie wymagam precyzyjnej rozpiski tylko zarysu - choćby takiego jaki przedstawiłeś. Zawsze
to coś.

No właśnie.

Do zrobienia zjazdu potrzebna jest ogólna zgoda potencjalnych zjazdowiczów. Nie można chociażby wynająć kliku prycz w jakimś schronisku?

Jak kogoś interesuje, jak wyglądał zjazd Action Maga, na którym niestety się nie pojawiłem - a w planach jest drugi, ale pewnie też mnie nie będzie:( - http://www.68.actionmag.net/dane/teksty/relacja.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2006 o 18:48, Vaxinar napisał:

To fajnie, a nie dało by się jakoś CDP w to wciągnąć ? Możnaby chociaż odwiedzić firmę podobnie
jak Keroth to zrobił. Tylko proszę tu raczej poważnie pisać, najgorzej będzie z noclegiem,
bo dojechac można pociagiem.

Nie wiem czy ekipa z CDP zgodzi się wpuścić bandę krzyczących graczy, szczerzących się od ucha do ucha i chcących robić fotki z orkiem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2006 o 18:49, lurynowicz napisał:

Nie wiem czy ekipa z CDP zgodzi się wpuścić bandę krzyczących graczy, szczerzących się od ucha
do ucha i chcących robić fotki z orkiem. ;)


Nie zgraje - jak pojedzie to pewnie max 30. :) I to będą normalni ludzie przecież, a nie szklna wycieczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2006 o 18:52, Vaxinar napisał:

Nie zgraje - jak pojedzie to pewnie max 30. :) I to będą normalni ludzie przecież, a nie szklna
wycieczka.

Kurde, życia nie znasz. ;) Zobacz co ludzie po dwudziestce wyczyniali na zjeździe AM - link wyżej. A zresztą 30 osób to tez może być problem. Zresztą widzę że poruszyłeś wariant optymistyczny, ale chociaż czemu nie? Może akurat tylu się zbierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować