Zaloguj się, aby obserwować  
Sheleila

ZJAZD forumowiczów ! [m]

10075 postów w tym temacie

Dnia 07.05.2006 o 19:28, kuba121 napisał:

Tylko że rodzice raczej nie lubią Wa-Wy a jeszcze bardziej nie lubią(wręcz nienawidzą) gier
komputerowych i na pewno nie zgodzą się na jazdę 100 km żebym ja mógł sobie pograć

Nie ma innego wyjścia jak dyplomatyczne przekonanie ich, że Tobie na tym bardzo zależy i że to nie jest tylko granie, ale i kulturalne towarzystwo ;) Spytaj się, jak dawno byli na wycieczce w Warszawie? Im też się należy coś od życia. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2006 o 19:30, lurynowicz napisał:

> Tylko że rodzice raczej nie lubią Wa-Wy a jeszcze bardziej nie lubią(wręcz nienawidzą)
gier
> komputerowych i na pewno nie zgodzą się na jazdę 100 km żebym ja mógł sobie pograć
Nie ma innego wyjścia jak dyplomatyczne przekonanie ich, że Tobie na tym bardzo zależy i że
to nie jest tylko granie, ale i kulturalne towarzystwo ;) Spytaj się, jak dawno byli na wycieczce
w Warszawie? Im też się należy coś od życia. ;)

a w jakie gry moglibyśmy tam grać jeśli ewentualnie coś takiego się odbędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MOżna by było się spotkać, tylko CDP potrzebuje na to pieniędzy... Ale fajnie by było zmierzyć się ze wszystkimi w jakąś ciekawą gierke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2006 o 19:31, kuba121 napisał:

a w jakie gry moglibyśmy tam grać jeśli ewentualnie coś takiego się odbędzie

Narazie mamy tylko koncept i nic jeszcze konkretnego nie wiadomo. Prosze o pilne śledzenie wątku.

@ amster22 -> jeszcze nic nie wiadomo ze strony CDP. ;) Keroth pisze maila do Soleili (CDP), poczekamy na odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomysł jest dobry, tylko miejsca nie da się tak łatwo ustalić. Bo każdy chciałby u siebie. Ja bym proponował jakieś miejsce, w którym jest coś co połączyło całą społeczność forum. Domyślacie się co to za miejsce?? Siedziba CDP :P Kto wie gdzie to jest??
Co do gier

Wolfenstein ET :D
Warhammer: Dawn of War
NFS Most Wanted -czy coś innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super. Ja bym był za Sopotem, lub Gdańskiem ogólnie Trójmiastem (miejsce by się ustaliło) bo mam tam 120 km tylko. A do Warszawy mam ok 250 km........... ;). Ale jak wybierzecie tak będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2006 o 19:40, ciaputek napisał:

Super. Ja bym był za Sopotem, lub Gdańskiem ogólnie Trójmiastem (miejsce by się ustaliło) bo
mam tam 120 km tylko. A do Warszawy mam ok 250 km........... ;). Ale jak wybierzecie tak będzie


A ja mam do Gdańska 500 km i co ? :/
Warszawa jest nieunikniona - tak mówi nasz Prorok - Keroth. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nawet jesli nie pojade to moge podrzucic propozycje gier:
WH 40,000: Dawn of War
W3: FT
Quake 4
i moze jeszcze jakas wyscigowke tylko nic mi teraz do lba nie przychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2006 o 19:37, T4KEDA napisał:

Pomysł jest dobry, tylko miejsca nie da się tak łatwo ustalić. Bo każdy chciałby u siebie.
Ja bym proponował jakieś miejsce, w którym jest coś co połączyło całą społeczność forum. Domyślacie
się co to za miejsce?? Siedziba CDP :P Kto wie gdzie to jest??


W Warszawie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W polsce jest coś takiego jak demokracja chłopcze......... więc jak większość wybierze tak się ja dostosuje ( a nie mogę podać przykładu jak z Sopotem???)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mieszkam w Trzciance koło Piły. Wie ktoś gdzie to jest?? 25km na zachód od Piły lub około 90km na północ od Poznania. Coś ponad 400km do Warszawy :D Więc wszyscy do Poznania (chyba nie było takiej propozycji).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2006 o 19:43, ciaputek napisał:

W polsce jest coś takiego jak demokracja chłopcze......... więc jak większość wybierze tak
się ja dostosuje ( a nie mogę podać przykładu jak z Sopotem???)


Możesz tylko po co skoro, widać że większośc jest za Wawą ?
Sory, ale mało jest Was z wybrzeża, jak narazie 3 osoby razem z Tobą, za Wawą jest więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko powiedziałem, że siedziba CDP jest w Warszawie :]


Poza tym - spokojnie - emocje proszę trzymać na wodzy.

Pamiętajcie w każdej idei:

1)RZuca się pomysł - to trwa 5 sekund
2)Zaczyna realizację - to trwa długo
3)Potem się cieszy jeśli się uda :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2006 o 19:46, Vaxinar napisał:

Poza tym w Warszawie jest CDP i dlatego tam jedziemy - zapomniałem dodac. :)

i jeszcze ludzie z CDP nie fatygowaliby sie gdzies tam do Sopotów itd. A tak na miejscu na pewno przyjda ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to w Warszawie............. tylko trzeba będzie troche czasu żeby przygotować (według mnie albo nie dojdzie do skutku albo będzie tuż pod koniec wakacji[więc czy będzie się każdemu przyjeżdzać pod koniec wolności przed budą.])

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Kiedy wyślesz maila ? :)
2. Czy nie wiesz gdzie w Wawie można to zorganizować, w końcu tam mieszkasz. Wiem, że to duże miasto, ale mimo wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować