Zaloguj się, aby obserwować  
Sheleila

ZJAZD forumowiczów ! [m]

10075 postów w tym temacie

Pomysł zjazdu jest ok. Już się o tym przebąkiwało tu i ówdzie, ale dobrze, że powstał ten wątek.
Jeśli będzie wiele osób chętnych, to może coś się da na miejscu [czyli w Warszawie] zorganizować.
Pogadam zaraz z Kerothem na gg na ten temat, jeśli będzie wolny ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2006 o 19:50, Vaxinar napisał:

1. Kiedy wyślesz maila ? :)
2. Czy nie wiesz gdzie w Wawie można to zorganizować, w końcu tam mieszkasz. Wiem, że to duże
miasto, ale mimo wszystko.


Ad 1.

Dzisiaj wieczorem

Ad 2.

Jak ma się pieniądze to w Warszawie można wszystko. A dla takiej firmy to nawet wynajęcie klubu nie jest ogromnym kosztem. Dla przykładu, wiele firm wynajmuje kluby/puby i robi w nich prezentacje gier dla dziennikarzy.

Nie wiem jak to jest z CD Projektem, ale kiedyś byłem na takich imprezach konkurencji. Wszystko jednak zależy od woli firmy. Rozmowa na ten temat mija się z celem dopóki nie poznamy ich stanowiska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2006 o 19:53, Abi Dalzim napisał:

Mam świetny pomysł: u Kerotha na chacie :D :D


Dobre, kto jest za ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2006 o 19:57, ciaputek napisał:

Dobra ja się zgłaszam (może będę, ale nie na 100 %)


E no, e no, to był żart...
Keroth nie obrażaj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(...)

Ja się nie obrażam. Myśle, co moi rodzice by powiedzieli gdyby to zobaczyli :P


Oczywiście dla tych, co mają nadzieje informuje że taka opcja nie wchodzi w gre :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może jak papież przyjedzie do Polski do wszyscy spotkamy się w Częstochowie? Oczywiście nie musi być na jego przyjazd, ale uważam, że Częstochowa to bardzo piękne miasto. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2006 o 20:05, Kukowsky napisał:

Może jak papież przyjedzie do Polski do wszyscy spotkamy się w Częstochowie? Oczywiście nie
musi być na jego przyjazd, ale uważam, że Częstochowa to bardzo piękne miasto. :)

Szkoda Kukowsky, że akurat TY nie mieszkasz w Czestochowie bardzo chciałem CIe poznac, a pewnie z innego miasta nie przyjedziesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2006 o 20:10, Sarafan_Knight napisał:

A może by tak się kiedyś ktoś zlitował i zorganizował coś w okolicach Lublina? ;)


Stary zrozum, że każd ma niefajnie, ja też mam trochę do Wawy, ale z Wawy jest tu najwięcej ludzi i CDP jest w Wawie i Keroth jest w Wawie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2006 o 20:12, Vaxinar napisał:

Stary zrozum, że każd ma niefajnie, ja też mam trochę do Wawy, ale z Wawy jest tu najwięcej
ludzi i CDP jest w Wawie i Keroth jest w Wawie. :)


Ja to rozumiem stary. ;) Dlatego powiedziałem to w formie pół-żartu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2006 o 20:10, Sarafan_Knight napisał:

A może by tak się kiedyś ktoś zlitował i zorganizował coś w okolicach Lublina? ;)

Mi odpowiada, innym forumowiczom nie i tu jest problem. Ale... gdyby nie robić spotkania krajowego tylko może wojewódzkie. Dane województwo - dani forumowicze z tego województa, każdy byłby zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2006 o 20:19, Michał Raven napisał:

Mi odpowiada, innym forumowiczom nie i tu jest problem. Ale... gdyby nie robić spotkania krajowego
tylko może wojewódzkie. Dane województwo - dani forumowicze z tego województa, każdy byłby
zadowolony.


Tylko, że wtedy trzeba by zorganizować 16 takich zjazdów, żeby nikt nie poczuł się urażony. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2006 o 20:10, Sarafan_Knight napisał:

A może by tak się kiedyś ktoś zlitował i zorganizował coś w okolicach Lublina? ;)


do wawy bus 20zl, jest jeden autobus nawet za 12zl :) wiem bo jezdze co tydzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2006 o 20:27, gmx napisał:

do wawy bus 20zl, jest jeden autobus nawet za 12zl :) wiem bo jezdze co tydzien :)


A to Ty z Lublina może? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2006 o 20:25, Sarafan_Knight napisał:

Tylko, że wtedy trzeba by zorganizować 16 takich zjazdów, żeby nikt nie poczuł się urażony. :)

To jest mały problem;) Pytanie tylko kiedy, bo najlepiej żeby to było jednego dnia, ale znowu żeby każdemu odpowiadał ten dzień, żeby nie był niczym zobowiązany, żeby mogł być na tym zjeźdźie. A i telewizja też by się przydała, prawda???;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować