Zaloguj się, aby obserwować  
Sheleila

ZJAZD forumowiczów ! [m]

10075 postów w tym temacie

Dnia 07.05.2006 o 21:14, shelion napisał:

A może się da i bez CDP, nie skreślałabym pomysłu tylko z ich powodu. Poza tym, jeszcze się
nie wypowiedzieli. (A mam nadzieję, że to zrobią). Choć przypuszczam, że by się taka otoczka
przydała - jakiś turniej ktoś wspomniał, może jakieś spotkanie z nimi. Ale naprawdę zrobić
to można na różne sposoby. Trochę optymizmu - o ile są chęci :)


Słuchaj - Keroth NAPEWNO dostanie odpowiedź, narazie na nią poczekajmy, a szczegóły i gdybanie zostawmy jak już padnie odpowiedź. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2006 o 21:10, Keroth napisał:

wtedy były trochę inne czasy w kontaktach z CDP :)


Y - nie pójdą na to najprawdopodobniej z powodu wieku wiekszości forumowiczów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2006 o 21:17, hanmeg napisał:

Y - nie pójdą na to najprawdopodobniej z powodu wieku wiekszości forumowiczów


Czepiliscie się tego wieku. Nie trzeba być pełnoletnim by się dobrze bawić. A by się dobrze bawić wcale nie trzeba iść do PUB-u. Poza tym - nie wykluczam, że masz rację.

Jednak pomysł mi się podoba, a że obiecałem napisać to napiszę :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2006 o 21:16, Vaxinar napisał:

> A może się da i bez CDP, nie skreślałabym pomysłu tylko z ich powodu. Poza tym, jeszcze
się
> nie wypowiedzieli. (A mam nadzieję, że to zrobią). Choć przypuszczam, że by się taka otoczka

> przydała - jakiś turniej ktoś wspomniał, może jakieś spotkanie z nimi. Ale naprawdę zrobić

> to można na różne sposoby. Trochę optymizmu - o ile są chęci :)

Słuchaj - Keroth NAPEWNO dostanie odpowiedź, narazie na nią poczekajmy, a szczegóły i gdybanie
zostawmy jak już padnie odpowiedź. :)


Oj, wyszłam na osobę niecierpliwą? :) To przepraszam, tylko sobie odpisuje :) Zgadzam się, gdybanie na potem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Narazie proponowałbym mniejszą, nieoficjalną rangę wzajemnych spotkań, chociażby pomiędzy "gramowiczami" z poszczególnych miast. Z doświadczenia wiem, że trudno było się zorganizować na takie wyjście chociażby forumowiczom z jednego miasta :) Poza tym pozostaje parę szczegółów - idziemy do knajpy czy do kawiarni, idziemy pić Vódkę czy popijać herbatkę, rozmawiamy na konkretny temat czy totalny freestyle, itp.

Jeśli dobrze pamiętam, to któreś z bractw z poprzedniego Forum organizowało sobie zloty i jakoś im to wychodziło. Kto powiedział, że wszystko musi być pod patronatem CDP...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.05.2006 o 20:47, Michał Raven napisał:

A mama: Jadę z tobą, we dwójkę raźniej. A po co masz się tłuc autobusem??? Nic nie, mów jedziemy
do Wa-wy. Pakuj się, jutro wyjazd.


Oj. Jak już to może by nieletnich zebrac. Załóżmy że zjazd jest w Łodzi. Forumowicze z Wawy sie zbierają i jadą do Łodzi, zbierając forumowiczów po drodze. Ot taka propozycja. A swoja drogą Vaxinar ma racje nie ma co gdybac. Niedziela dzisiaj. Jakby kto nie wiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2006 o 21:19, .Darnok napisał:

Jeśli dobrze pamiętam, to któreś z bractw z poprzedniego Forum organizowało sobie zloty i jakoś
im to wychodziło. Kto powiedział, że wszystko musi być pod patronatem CDP...

Tak byłolby fajnie, bo przecie.ż chyba spotykamy się dla towarzycha, a żeby się urżnąć i pójść spać - takie moje zdanie. Poza tym jeżeli będą nieletni to jak ? Będą pili przy stole a nieletnich na bok ? Trochę to nie fair.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, wyżywienie to nie problem, każdy se kupi pare konserw i już. ;)

Zresztą dzisiaj niedziela - przypnijcie sobie ten temat i jutro będziemy znowu omawiiać konkrety. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to dokładnie wygląda ale może zrobic coś na kształt zjazdfu ActionMaga? Daaaawno temu czytałem relacje. Jak ktoś był i by mógł streścic napewno by pomogło. Przecie CDP o wiele lepiej zareaguje jak będziemy mieli gotową propozycje. A nie "spotkamy sie w Wawie przy stadionie 10- lecia i tyle, może wy cos wymyślicie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2006 o 21:27, Arar napisał:

Nie wiem jak to dokładnie wygląda ale może zrobic coś na kształt zjazdfu ActionMaga? Daaaawno
temu czytałem relacje. Jak ktoś był i by mógł streścic napewno by pomogło. Przecie CDP o wiele
lepiej zareaguje jak będziemy mieli gotową propozycje. A nie "spotkamy sie w Wawie przy stadionie
10- lecia i tyle, może wy cos wymyślicie".


Pewnie, ale niech wyraża chęć usłyszenia takiego planu - na to czekamy, jak sądzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>(...)

Dnia 07.05.2006 o 21:23, Vaxinar napisał:

Tak byłolby fajnie, bo przecie.ż chyba spotykamy się dla towarzycha, a żeby się urżnąć i pójść
spać - takie moje zdanie. Poza tym jeżeli będą nieletni to jak ? Będą pili przy stole a nieletnich
na bok ? Trochę to nie fair.


Znaczy się ja nie wiem czy tam wszyscy spotykali się tylko dla towarzycha :D
W razie czego niepełnoletni pójdą gdzieś do McDonalda, a reszta wynajmie sobie chatkę w lesie i... będzie się dobrze bawić ^^

p.s. A tak na poważnie - naprawdę proponuję najpierw spróbować zorganizować spotkania mniejszego kalibru, a dopiero potem ewentualnie zastanawiać się nad czymś większym. A podziały wiekowe w przypadku większego zjadu i tak na pewno będą, to jest logiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie dopisać się do tego tematu, mimo iż nie przeczytałem w nim wszystkich postów. :) Wg mnie jest to dobry pomysł, ale pod jednym warunkiem. Wszystko musi być ładnie zorganizowane i dopięte na ostatni guzik. A nie: spotykamy się tu i tu, no i jesteśmy. Z tego, co przeczytałem Keroth wysłał do CDP maila, żeby ich w to wciągnąć. Bardzo dobra idea. :D Co do miejsca to ja bym był za Poznaniem, bądź Wrocławiem, chociaż, jak znam życie, to jeśli w ogóle coś takiego się odbędzie to tylko w Warszawie. :-] Pozostaje mi tylko życzyć powodzenia. Oby się udało. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2006 o 21:33, .Darnok napisał:

p.s. A tak na poważnie - naprawdę proponuję najpierw spróbować zorganizować spotkania mniejszego
kalibru, a dopiero potem ewentualnie zastanawiać się nad czymś większym. A podziały wiekowe
w przypadku większego zjadu i tak na pewno będą, to jest logiczne.


No właśnie - jak CDP powie tak to nie będzie z tym problemu, bo wątpie by CDP się zgodził na bibke jeżeli byłby organizatorem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mieszkam w Białymstoku, wieć co patrze to dla mnie trochę za daleka podróż. Pewnie większość mieszka w Łodzi i Wawie ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2006 o 21:49, Wasizi napisał:

Ja mieszkam w Białymstoku, wieć co patrze to dla mnie trochę za daleka podróż. Pewnie większość mieszka w Łodzi i Wawie ;p.


Ja jestem ze Szczawna - Zdroju obok Wałbrzycha na Dolnym Śląsku. Dlatego pasowałby mi Wrocław. Albo Poznań - tam mam rodzinę i w wakacje na pewno się tam wybiorę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować