Zaloguj się, aby obserwować  
Sheleila

ZJAZD forumowiczów ! [m]

10075 postów w tym temacie

Pierwsza partie w fasolki grali akurat najstarsi na zjeździe (ty, lifar, kamiloos, no czyli wiekszosc tych starszych). No i ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2009 o 23:56, Blu napisał:

> Heh, z opowiadań i postów wynika że musiało być świetnie ;]
> To ja mam pytanie. Ile miał lat najmłodszy gramowicz? To dla mnie bardzo ważne.

Najmłodszy byl na zjezdzie w produkcji, wiec wiesz ;]


kolejny bachor gramu się szykuje? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2009 o 14:24, Magwisienka napisał:

Są dwie wiadomości - zła i gorsza. Zła jest taka, że Furr nie ma neta, a gorsza, że nie
ma też czasu, by zorganizować drugi zjazd :(


W takim razie plan B trzeba zacząć realizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2009 o 14:24, Magwisienka napisał:

Są dwie wiadomości - zła i gorsza. Zła jest taka, że Furr nie ma neta, a gorsza, że nie
ma też czasu, by zorganizować drugi zjazd :(


to trzeba się ogarnąć we własny, bezfurrowym zakresie! Jakieś pomysły? Padła już Iława. Mamy kogoś, kto mieszka na tyle blisko, bo to ogarnąć? Albo kogoś, kto mieszka gdzieś indziej, ale i tak to ogarnie? Ewentualnie kogoś, kto mieszka gdzieś indziej, ale ma w pobliżu dobre miejsce na zjazd? Anyone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest plan B jak już mówiłem, czy realny napisze w ciągu tygodnia (do środy lub czwartku pewnie). Ale na pewno liczba miejsc będzie ograniczona ;/ (bo za późno jest na organizowanie czegoś większego. Ale zobaczymy.

PS. najlepiej jak się zgłoszą osoby takie co całe wakacje mają wolne. Bo może termin być KAZDY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2009 o 15:20, Kafar napisał:

Jest plan B jak już mówiłem, czy realny napisze w ciągu tygodnia (do środy lub czwartku
pewnie). Ale na pewno liczba miejsc będzie ograniczona ;/ (bo za późno jest na organizowanie
czegoś większego. Ale zobaczymy.

PS. najlepiej jak się zgłoszą osoby takie co całe wakacje mają wolne. Bo może termin
być KAZDY.


ja jestem wstępnie na tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2009 o 15:20, Kafar napisał:

PS. najlepiej jak się zgłoszą osoby takie co całe wakacje mają wolne. Bo może termin
być KAZDY.

Termin każdy, byle w drugiej połowie sierpnia i jadę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam urlop od 17 do 31 sierpnia. W tym terminie pisze sie na kazdy zjazd, wylaczajac oczywiscie gory, ktore omijam szerokim lukiem.

pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.07.2009 o 16:12, Kamiloos napisał:

wylaczajac oczywiscie gory, ktore omijam szerokim lukiem.


Góry są świetne, nubie :P Nie wiem co ci sie w nich nie podoba. W tym roku byłem już i było super (gorzej, że był to termin Openera i często miałem niefajne uczucia odnośnie tego, że jestem tu, a nie tam :P). Zróbcie zjazd nad morzem, to się z Wami spotkam, bo od 15 do 22 właśnie nad Bałtykiem będę czas spędzał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, czyli jakieś ramy czasowe już mamy, bo mnie finansowo też bardziej druga połowa sierpnia pasuje. Miejscówka? Ja góry lubię, ale też byłabym raczej za jakąś wodą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2009 o 15:20, Kafar napisał:

Jest plan B jak już mówiłem, czy realny napisze w ciągu tygodnia (do środy lub czwartku pewnie). Ale na pewno > liczba miejsc będzie ograniczona ;/ (bo za późno jest na organizowanie czegoś większego. Ale zobaczymy.
PS. najlepiej jak się zgłoszą osoby takie co całe wakacje mają wolne. Bo może termin być KAZDY.

Osobiści obstaję przy terminie po 20 sierpnia - tak jak było pierwotnie planowany, przy czym oczywiście zdaje sobie sprawę, że organizowanie i rezerwowanie jakichś noclegów w połowie wakacji nie jest łatwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Morze jest w fazie omawiania :). Spokojnie... zreszta nie wiadomo co z furrem , wiec nie wiem skąd ta panika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyna miejscowość jaka wchodzi do gry to informuje że jest to Kołobrzeg. Jak nie wypali to sam sobie gdzieś na urlop jadę ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2009 o 17:05, Kafar napisał:

Jedyna miejscowość jaka wchodzi do gry to informuje że jest to Kołobrzeg. Jak nie wypali
to sam sobie gdzieś na urlop jadę ;P

A nie wspominałeś o Darłowie? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O to właśnie chodzi więc ja wychodzę z inicjatywą i zadzwonię w sprawie organizacji. Ale w sumie są marne szanse. Tak a propo raczej kolejny zlot coś czuje nie będzie omawiany na gramie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2009 o 17:16, booba napisał:

Rezerwacja czegoś w Kołobrzegu albo Darłowie w połowie wakacji...? Yeah, good night and
good luck...


Trzeba było wcześniej myśleć a nie czekać na gotowe ;P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować