Zaloguj się, aby obserwować  
Sheleila

ZJAZD forumowiczów ! [m]

10075 postów w tym temacie

Dnia 07.06.2015 o 18:45, maniekk napisał:

Możnaby jakieś progi ustawić i np. przy którymś modkowie musieliby
ubrać spódniczki z trawy i zatańczyć? ;)


Do tego to mnie nawet namawiać nie trzeba. Ja to robię za darmo! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2015 o 21:29, Rick napisał:


> Możnaby jakieś progi ustawić i np. przy którymś modkowie musieliby
> ubrać spódniczki z trawy i zatańczyć? ;)

Do tego to mnie nawet namawiać nie trzeba. Ja to robię za darmo! :D


Ok. Będę pamiętał ;) To teraz próg na Króla Juliana zlotu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2015 o 21:29, Rick napisał:

Do tego to mnie nawet namawiać nie trzeba. Ja to robię za darmo! :D


Miejże jakąś godność. Co najmniej pół litra zimnego, złocistego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konkurencja odpala program lojalnościowy... węźcie zadki w troki i zostańcie najlepszy portalaem dla graczy/sklepem on-line! Losy ważą się W TYM ROKU!

Ma być kic- starter? dobra odpalajcie - tylko mały pułap - więcej niż kilkadziesią osób nie pojawi się... :D

PS: żartowałem, ale lepiej zrzuta wcześniej niż bez niczego - naczelnym i prezesów za fraki i do stolika planować!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kickstarter jest naprawdę ciekawą formą finansowania zlotu, szkoda że nie miałem takiej możliwości kiedyś, byłoby mi znacznie łatwiej go zorganizować :).
Muszę jednak przyznać, że jeśli ten zjazd miałby być zorganizowany jeszcze w te wakacje, to proponowałbym w miarę szybko zacząć cokolwiek robić w tym kierunku. Większość ludzi ma już zaplanowane najbliższe dwa miesiące, a nie zawsze można z dnia na dzień gdzieś wyjechać.
@Martimat - co oznacza "mały pułap"? Kiedyś myślałem, że 20zł za dobę, teraz bym liczył 50zł jako kategoryczne minimum (jakoś wzrosły mi oczekiwania dotyczące standardu razem z wiekiem :P). Część osób, które całkowicie rozumiem, z kolei nie wyobraża sobie noclegu poniżej 100zł za dobę. I co z dodatkowymi rozrywkami? Jasne, zawsze można utylizować napoje wyskokowe, ale niczym to się nie będzie różniło od cotygodniowych imprez studenckich. Nie pamiętam kiedy ostatnio widziałem nowe guitar hero, lan party jest trudne do zorganizowania dla ~30 osób z całej polski, planszówki wytwarzają pewną formę alienacji grupy (ach, te fasolki...). A nawet głupie wynajęcie boiska do siatkówki kosztuje ;).
Nie chcę powiedzieć, że zorganizowanie zjazdu jest niemożliwe, bo wiem doskonale, że nie jest, ale prawda jest taka, że to zajmuje sporo czasu i warto zacząć robić takie rzeczy jak najszybciej :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2015 o 00:19, Furr napisał:

/ciach/


Co prawda nie przeczytalem tego co Furr napisal, bo za dlugie - ale sluchajcie go, bo wie co nieco o organizacji zlotow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2015 o 00:19, Furr napisał:

@Martimat - co oznacza "mały pułap"? Kiedyś myślałem, że 20zł za dobę, teraz bym liczył
50zł jako kategoryczne minimum (jakoś wzrosły mi oczekiwania dotyczące standardu razem
z wiekiem :P). Część osób, które całkowicie rozumiem, z kolei nie wyobraża sobie noclegu
poniżej 100zł za dobę.

"O, to bez kozery powiem pińćset!"

Dnia 12.06.2015 o 00:19, Furr napisał:

I co z dodatkowymi rozrywkami? Jasne, zawsze można utylizować
napoje wyskokowe, ale niczym to się nie będzie różniło od cotygodniowych imprez studenckich.

A jak ktoś już nie jest studentem, a chce się znowu poczuć młodo? :D

Dnia 12.06.2015 o 00:19, Furr napisał:

Nie pamiętam kiedy ostatnio widziałem nowe guitar hero, lan party jest trudne do zorganizowania
dla ~30 osób z całej polski, planszówki wytwarzają pewną formę alienacji grupy (ach,
te fasolki...).

FASOLKI
Offline''owy Farmville. W sam raz dla tych co nie mają facebooka.

Dnia 12.06.2015 o 00:19, Furr napisał:

Nie chcę powiedzieć, że zorganizowanie zjazdu jest niemożliwe, bo wiem doskonale, że
nie jest

Byłoby trochę głupio gdybyś tak powiedział.
No, dalej, powiedz to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W dzisiejszych czasach lan party nie byłoby chyba aż tak trudne. Ewentualnie zawsze można zrobić Fireside Gathering... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2015 o 00:34, Kamiloos napisał:

Co prawda nie przeczytalem tego co Furr napisal, bo za dlugie - ale sluchajcie go, bo
wie co nieco o organizacji zlotow :P

O Wilkasach myślę, gdy mi w pracy ciężko, w nocy gorąco i gdy zupa za słona... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2015 o 07:59, Muradin_07 napisał:

W dzisiejszych czasach lan party nie byłoby chyba aż tak trudne. Ewentualnie zawsze można
zrobić Fireside Gathering... ;)


Oczywiście że można. Można też na przykład zorganizować zjazd pod żaglami - dla mnie bomba.

Dla osób, które nie żeglują, nie pływają i boją się wody - już nie bardzo ;). Więc jakaś formuła powinna być z góry przygotowana taka, która obejmie jak najwięcej osób i pozwoli bawić się również niepełnoletnim. I powinno to było być ogłoszone tak ze dwa-trzy miesiące temu. Ja już mam zaplanowany cały czas aż do października :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.06.2015 o 23:05, Furr napisał:

Ja już mam zaplanowany cały czas aż do października :).

Tak czy siak, najbliższy realny termin to termin "okołourodzinowy". Nie jestem pewien czy ekipa w ogóle myślała o zorganizowaniu czegokolwiek na wakacje (a przynajmniej w tym roku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2015 o 00:19, Furr napisał:

/fasolki.../

Coś więcej jest nam potrzebne? W końcu grając nie trzeba nawet spać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.06.2015 o 23:07, Rick napisał:

Tak czy siak, najbliższy realny termin to termin "okołourodzinowy". Nie jestem pewien
czy ekipa w ogóle myślała o zorganizowaniu czegokolwiek na wakacje (a przynajmniej w
tym roku).


A kiedy wypadają urodziny gramu? Chyba nie zima? :) Średnio robienie czegoś przy minus 10:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2015 o 10:35, maniekk napisał:

A kiedy wypadają urodziny gramu? Chyba nie zima? :) Średnio robienie czegoś przy minus
10:D


6 październik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować