Zaloguj się, aby obserwować  
Sheleila

ZJAZD forumowiczów ! [m]

10075 postów w tym temacie

a ja pruszków : oferuję ochronę w postaci mafii oraz paru "chłopców z lipowej" (czytaj : nazszej ekipy :P) poza tym mamy zajebistą haslę (Znicz pPruszków , i niedługo prawdopodobnie będfzie tam mecz (nie wiem jaii :P) zapraszam (nocleg : żeńska część gram.pl do mnie :P <joke :P>)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuje Wam ( tzn. tym którzy byli na tej większej łódce podczas I zjazdu ) gdyż dzięki zdjęciu które Wam zrobiłem dostałem wyróżnienie za konkurs "Moje wakacje" organizowane przez Młodzieżowy Dom Kultury w warszawie przy ul.Łazienkowskiej 7 ( tam również wisi to zdjęcie ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też będę chętny ;) Ale myślę, że za parę lat. Mam (aż) 14 lat (urodziny były w ten piątek), tzn. jestem w II Klasie Gimnazjum, a więc jeszcze za mały jak mi się zdaje na takie wyjazdy. Mam pytanie: Kto był najmłodszy na ostatnim, pierwszym zjeździe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 19:40, Piotrbov napisał:

Bardzo dziękuje Wam ( tzn. tym którzy byli na tej większej łódce podczas I zjazdu ) gdyż dzięki
zdjęciu które Wam zrobiłem dostałem wyróżnienie za konkurs "Moje wakacje" organizowane przez
Młodzieżowy Dom Kultury w warszawie przy ul.Łazienkowskiej 7 ( tam również wisi to zdjęcie
).


Aż chce się powiedzieć: "lol" ;) . Piotrbov był z Sol, Marrem, Volvoksem i mną na łódce :) . Nie dezecie. Na omce. A jakie to zdjęcie? Można je gdzieś (sieciowo) obejrzeć?

Serdecznie gratuluję :D ! Co dostałeś ;> ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 21:24, Lak5 napisał:

Założe się że nikt nie wie Gdzie jest Kobylanka w Małopolsce :)


Hmm. Niech zgadnę...
W Małopolsce?

--> Wasizi
Wiek nie ma znaczenia. Ważna jest tak zwana intelygencyja. ;)
A najmłodszy był chyba "Piotruś", co to z Sol, Marrem, Volvoksem i mną, tfu, Monkiem płynął na łódce. Nie dezecie. Na omce.
;P.

--> Monk
Wybacz, ale nie mogłem się powstrzymać ;).
Poza tym: Na jachcie! Na łódce to ty możesz powiosłować i na ryby się wybrać :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 21:50, Wasizi napisał:

Ja też będę chętny ;) Ale myślę, że za parę lat. Mam (aż) 14 lat (urodziny były w ten piątek),
tzn. jestem w II Klasie Gimnazjum, a więc jeszcze za mały jak mi się zdaje na takie wyjazdy.
Mam pytanie: Kto był najmłodszy na ostatnim, pierwszym zjeździe?



Powiedziałbym że nie jesteś zbyt mały , pewnie dużo jest młodszych na forum, Pisze że dla forumowiczów aa ty chyba jesteś forumowiczem, nie pisze od ilu lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

.

Dnia 27.11.2006 o 21:50, Wasizi napisał:

Mam pytanie: Kto był najmłodszy na ostatnim, pierwszym zjeździe?

Wydaje mi sie ze JA i Piotrek bylismy najmlodsi w grupie ;) Ale chyba nikomu to nie przeszkadzalo, prawda ??!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 23:23, Rados-kapcrew napisał:

Wydaje mi sie ze JA i Piotrek bylismy najmlodsi w grupie ;) Ale chyba nikomu to nie przeszkadzalo,
prawda ??!! ;)


Jeśli mam mówić szczerze, to...
Nie?
Mówiłem - wiek się nie liczy ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chętnie bym się skusił na wyjazd z forumowiczami z gram.pl. (Też mam 14 lat, Wasizi.) Jeśli taki zjazd się odbędzie, to mnie tam raczej nie zabraknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no Radoś, strasznie żałowałem że tam byłeś, bo nie było nikogo na poziomie żeby pogadać :p

Jakby ktoś nie załapał -to był taki okrutny żarcik + moja wrodzona skromność :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dżizas tylko na DeZet , nie cierpię tych gigantycznych krów , pływałem taką chwilowo na kursie ,... do dzis nie zapomnę komend instruktora : "lewyfokaszot lewy grotaszot i lewy cośtamszot luz , irawy fokaszot , lewy foaszot i jakiśtamszot ciągnij". i nie za0pomne jak siłowałem się ze sterem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 07:21, rick90 napisał:

Ja bym proponował w tym miejscu :) W wolnym czasie można na Ukrainę jechać ;P


No miło, ale troszkę nie wygodne to jest miejsce, nie przeczę że jestem tam fajnie no ale to musi byc optymalne miejsce, jednocześnie duże, znane i ciekawe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet jakby było super blisko,i tak nie pojadę.Bo...
Mam 11 lat i potraktujecie mnie jak,za przeproszeniem,g*****rza (sorry!!!)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować