Zaloguj się, aby obserwować  
Sheleila

ZJAZD forumowiczów ! [m]

10075 postów w tym temacie

Dnia 07.05.2006 o 21:44, Vaxinar napisał:

(...), bo wątpie by CDP się zgodził na
bibke jeżeli byłby organizatorem. :)


Taa, tylko kto sie wtedy pafytuguje na takie coś? ;-))))

P.S. Ale p...cie z tymi dojazdami, odległością i całą reszta. Zbieracie na szybko jakąś ekipę, ładujecie sie razem do pociągu i udana podróż gwarantowana :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie taki zjazd to troche idea fix. Na forum jest 7,5k użytkowników (dane ze stronki Vilmara). Zapewne większość to osoby nieletnie, a nie ma co się oszukiwać zjazdy z osobami nieletnimi to kłopot bo ktoś nimi musi się "zaopiekować" tudzież wziąść za nich odpowiedzialność.
Zdecydowanie prościej jest zorganizować coś w mniejszym gronie (mini, mikro-zjazdy np. dla osób udzielających się w jakiś tam tematach, na poprzednim forum były zjazdy związane z tematem BSS, lub osób które lubią ze sobą dyskutować) niż zjazd przez duże Z.

Poza tym zjazd przez duże Z. bez uczestnictwa CDP nie ma raczej szans na powodzenie. Zorganizowanie zjazdu przez duże Z przez forumowiczów określiłbym następującym stopniem trudności akcja z gramisiem x100.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2006 o 22:13, Xantus napisał:

Akademik? 20 pln za noc

2-3 lata temu? :)
chociaz pewnie jeszcze zalezy jaki akademik :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2006 o 22:13, Xantus napisał:

Akademik? 20 pln za noc


Dzięki za info.

PANI organizator ma rację. ;) Niech nawet zjawi się w tej Wawie 10 osób, każdy zapłaci za nocleg, CDP coś pomoże (nie mówię tu o kasie, ale organizować) i będzie, tylko trzeba chcieć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2006 o 22:16, Vaxinar napisał:

> Akademik? 20 pln za noc

Dzięki za info.

PANI organizator ma rację. ;) Niech nawet zjawi się w tej Wawie 10 osób, każdy zapłaci za nocleg,
CDP coś pomoże (nie mówię tu o kasie, ale organizować) i będzie, tylko trzeba chcieć. :)


Ta PANI to ja :)? Nie czuję się jak na razie aż organizatorem, to taki zaszczytny i odpowiedzialny tytuł ;) Ale pomysłodawczynią chyba jestem :) Nie twierdzę oczywiście, że jestem taka oryginalna pod tym względem - czytałam uwaznie poprzednie posty. Ale grunt, by TYM razem COŚ wyszło. I wyjdzie, choćbym miała sie spotkac z garstką osób :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warszawa... piszecie, że jest to najlepsze miejsce, gdyż mieszka tam najwięcej osób. Jednak co byśmy tam robili? Odwiedzić siedzibę CDP? Ok. Max 40-60 min. Co dalej?

Ja proponowałbym Trójmiasto :D Plaża, słońce, panie w bikini, nadmorskie puby i pojedynki w C@fe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie jest mieszkac daleko od wszystkich maist, w ktorym mozliwe byloby takie spotaknie... :|
Teraz prosze wybaczyc moje lenistwo, ale nie mam zbytnio sily ochoty czytac prawie 200 postow, aby znalezc o tym informacje, a wierze, ze znalazlby sie jakis forumowicz, ktory jest zorientowany w sytuacji i pomoze mi. :) A wiec czy to mailoby byc po prostu "Siema! To ja Wiadroman. A Ty kim ejstes? ... Aha. Fajnie. Co teraz? ... ... ..." i tak dalej, czy mialyby byc jakies mega-atrakcje, dla ktorych warto byloby przejechac te wielkie odleglosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O jakiejku to najmniejszy problem.
Jak nikogo nie znasz to właśnie tak postąpisz, robić to będzie co, nie bój nic. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2006 o 22:28, Vaxinar napisał:

O jakiejku to najmniejszy problem.
Jak nikogo nie znasz to właśnie tak postąpisz, robić to będzie co, nie bój nic. :)


Właśnie tak. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>robić to będzie co, nie bój nic. :)

Jakieś konkretne propozycje? Nie mam zamiaru jechać 374 km tylko po to by powiedzieć cześć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2006 o 22:32, Tomi_323 napisał:

Jakieś konkretne propozycje? Nie mam zamiaru jechać 374 km tylko po to by powiedzieć cześć
:P


Brakuje Ci ducha podróżnika. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie! I do etgo mam chorobe lokomocyjna, wiec chcialbym wiedziec czy warto bedzie sie meczyc. :D A poza tym gsdzie jest siedziba SiDiProjektu? Czy nie tam byloby najlepiej, zeby wbic sie im na miejscowke? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2006 o 22:32, Tomi_323 napisał:

Jakieś konkretne propozycje? Nie mam zamiaru jechać 374 km tylko po to by powiedzieć cześć


Nie chcesz to nie jedź, ja pojade 200 km dla tego aby pogadać z innymi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2006 o 22:35, Wiadroman napisał:

No wlasnie! I do etgo mam chorobe lokomocyjna, wiec chcialbym wiedziec czy warto bedzie sie
meczyc. :D A poza tym gsdzie jest siedziba SiDiProjektu? Czy nie tam byloby najlepiej, zeby
wbic sie im na miejscowke? xD

O, to jest dobry pomysł. Najlepiej do magazynu gier. Załatwić trochę przedłużaczy, kabli sieciowych, abo jakiś router bezprzewodowy, pobrać kompy i będzie taki zjazd że heej :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ćśśśś! Zrobmy im niespodzianke! ;)

>>> Waxinar

To mozesz sie rozczarowac, kiedy spotkacie sie w czworke, bo wiekszosci wystarczy forum do zwyklego pogadania. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawie 5 godzin w pociągu - 2 klasa. 8 osób w jednym przedziale. Jak zawsze od ludzi będzie czuć potem :/ Oczywiście koszty biletu itp.

Dojeżdżam do Wawy. Hej to ja Tomi i tu moje pytanie? Co dalej? Co będziemy robić w takim mieście jak Wawa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować