Zaloguj się, aby obserwować  
Sheleila

ZJAZD forumowiczów ! [m]

10075 postów w tym temacie

Ehh, jak zwykle biednemu wiatr w oczy. Miały być dwie opcje do wyboru, a jak się dowiedziałem wczoraj pozostała jedna. Ta bez łazienek :/.
A tak właśnie pomyślałem, żeby raz jeszcze do nich zadzwonić, dla pewności.
I w związku z tym druga zła wiadomość - prócz tego, że są dostępne domki tylko bez łazienek, to jeszcze jest ograniczona liczba miejsc. Aczkolwiek ludzi tyle z listy ubywa, że nie sądzę, by akurat to było największym problemem.
W długi weekend majowy (lub w okresie wielkanocy, w co jednak wątpię, choćby dlatego że nie mam ochoty) pojadę tam osobiście sprawdzić ofertę. Czy w ogóle będzie się dało przeżyć warunki...

Najważniejsze info w skrócie:
Pozostała opcja tania, liczba miejsc ograniczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tymi domkami najmniejszy problem ;)

A wysłałem Ci maila dzisiaj mam nadzieję, że doszedł ;)
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wyszystki małych i dużych, grubych i chudych, mądrych i ... [ciach].
Na forum ostatnio mało piszę, większość nowych osób nie zna mnie, ale znają mnie starzy forumowicze, a tutaj o nich właśnie mi chodzi. Otóż planuję pojechać na zjazd forumowiczów! :D wiem, wiem obniżyłem tym samym już frekfencje na zjeździe, ale "kij z tym" jak to się mawia. Chcę bardzo poznać osoby, które znam już z forum, albo z gadu-gadu. Więc jeśli ktoś robi już listę to proszę mnie zapisać, choć to nic pewnego, więc się nie bójcie.
Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2007 o 15:12, Furrbacca napisał:

/ciach/
Pełna kwota – 50zł (w tym 5zł na CDP :P)
/ciach/


Co to ma znaczyć "5zł na CDP"? Mam nadzieję że to żart a ja go po prostu nie załapałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2007 o 22:13, fataem napisał:

Ej to co z tym zjazdem. Gdzie i kiedy?


ahh... wjedź na górę strony, tam masz przypiętego posta... Powodzenia w szukaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

50 ziko to pryszcz...więcej na raz w pubie zostawiam :P

PS. (5zł na CDP) to żart ?? Już kolejną obsówe mają...teraz TDU z$%^ ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2007 o 22:08, balduran2 napisał:

Co to ma znaczyć "5zł na CDP"? Mam nadzieję że to żart a ja go po prostu nie załapałem.


Jesli 5 pln ci tak bardzo ciazy to na pewno za 45pln tez sie zalapiesz na zjazd (50 - 5pln na cdp = 45)

Ci ktorzy byli ostatnio na zjezdzie chca sie odwdzieczyc za mily wyjazd (z tego co slyszalem, to Soleila zartowala ze w nastepnym roku (czyli tym) to forumowiecze zabieraja CDP, a nie na odwrot jak ostatnio).

Ja jednak jestem przekonany, ze i tak przy zjezdzie CDPowcy wymysla jakas mila niespodzianke, tak ze te 5 pln to bedziesz sam traktowac jak zart ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2007 o 22:48, Xantus napisał:


Jesli 5 pln ci tak bardzo ciazy to na pewno za 45pln tez sie zalapiesz na zjazd (50 - 5pln
na cdp = 45)


Nie, przecież 5 zł to nie jest majątek. Ale płacić na CDP, to już przesada - taka jest właśnie polityka CDP :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2007 o 22:51, balduran2 napisał:

Nie, przecież 5 zł to nie jest majątek. Ale płacić na CDP, to już przesada - taka jest właśnie
polityka CDP :P



Ale czy firma CDP organizuje ten zjazd czy forumowicze? ;)
Zjazd organizują forumowicze nie CDP więc nie mów, że taka jest polityka firmy bo to nie prawda ;)
Jeśli przeszkadza Ci te 5 złotych to nie jedź proste ;))
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2007 o 23:08, wdowiakm napisał:

Ale czy firma CDP organizuje ten zjazd czy forumowicze? ;)
Zjazd organizują forumowicze nie CDP więc nie mów, że taka jest polityka firmy bo to nie prawda
;)
Jeśli przeszkadza Ci te 5 złotych to nie jedź proste ;))


Forumowicze organizują zjazd, ale dlaczego My mamy bulić za pracowników CDP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2007 o 23:10, balduran2 napisał:

Forumowicze organizują zjazd, ale dlaczego My mamy bulić za pracowników CDP?


a czemu nie? :p
A tak poważnie nie wiem czemu ale mi to akurat najmniej przeszkadza, 5 złotych to nie majątek i nie zbiednieję ja ani nikt inny więc nie marudź (Przynajmniej takie jest moje zdanie) ;))
Pozdrawiam i dobrej nocy życzę ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2007 o 23:14, wdowiakm napisał:

A tak poważnie nie wiem czemu ale mi to akurat najmniej przeszkadza, 5 złotych to nie majątek
i nie zbiednieję ja ani nikt inny więc nie marudź (Przynajmniej takie jest moje zdanie) ;))
Pozdrawiam i dobrej nocy życzę ;))


Mnie też 5 zł w tą, czy w tamtą nie robi różnicy. Ale wolałbym żeby to 5 zł było przeznaczone na coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2007 o 23:15, balduran2 napisał:

Mnie też 5 zł w tą, czy w tamtą nie robi różnicy. Ale wolałbym żeby to 5 zł było przeznaczone
na coś innego.


Zabieramy CDP to też im coś fundniemy! W zeszłym roku CDP się popisało na zjeździe;)
Marudzenie o głupie 5 złotych..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować