Zaloguj się, aby obserwować  
Sheleila

ZJAZD forumowiczów ! [m]

10075 postów w tym temacie

Hym... Być może xD W omedze mieściło się 5 osób :) Ktoś tam musi być za żaglami dobrze schowany :P
Oczywiście wiosłujący był Piotrbov, wszędzie tego gramowicza rozpoznam, po tym jak wylał rosół z kury na świeżo wypucowany stół przez Radosia... Ojej chyba nigdy go nie zapomnę ;) A ten co na rufie siedzi ma za krótkie włosy ;] To nie jest Monk :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że się mylisz. To musi być Monk z prostego względu. Całą resztę widać, widać też, że akurat stawiamy żagle, a tym to ja się zajmowałem. Skoro rozpoznajesz Piotrbova, to na rufie musi siedzieć Monk, a ja muszę być gdzieś tam schowany za żaglem. Swoją drogą - to jest wyczucie, idealnie wiem kiedy się schować, żeby praktycznie nic na łódce nie sugerowało mojej obecności tam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 17:40, Marrbacca napisał:

to na rufie musi siedzieć Monk

Pewnie masz rację :-) Tylko czy Monk by napisał tak o sobie? :P Dziwny jakiś taki... :/ no dobra już wiem, że to on ;]
Ps: Sol jedzie w tym roku? ;> Bo kompletnie nie wiem jak tam dojechać xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 17:50, Kamil.i.Maciek napisał:

Ps: Sol jedzie w tym roku? ;> Bo kompletnie nie wiem jak tam dojechać xD


Jeśli jedzie to na pewno się dołączam.

Monk Dlaczego właśnie: "Moderator, Cedep, Delegat i Piotrbov"? Wtedy byłem delegatem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 16:15, MonkOfWar napisał:

I nawet zgubił komuś okulary.

Tak wiem nawet komu :-) mimo że na tym zjeździe nie byłem. Czyta się 4Gramy to się wie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No Piotrek mam nadzieje ze tym razem nie bedziesz mnie doprowadzal do szalu swoimi glupimi akcjami :P


P.S. Nie wie ktos czy CDP nie robi przypadkiem jakiegos autokaru ? bo nie mam sie jak zabrac :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 20:01, Bartek Dudek napisał:

Jakie są wymagania ? Tzn. Ile trzeba mieć lat itp. :P ?

Nie ma ograniczeń wiekowych ale za to musisz powiadomić o zjeździe rodziców a oni muszą wyrazić na to zgodę. Zresztą więcej omówisz z Furrem na IRCu ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 20:04, deih napisał:

Nie ma ograniczeń wiekowych ale za to musisz powiadomić o zjeździe rodziców a oni muszą wyrazić
na to zgodę.

Chyba, że jest się pełnoletnim - jak ja - i zdanie rodziców w tym momencie ma zerowe znaczenie :)
Zresztą jak ich znam to nawet się będą cieszyć jak mnie w chacie nie będzie, już nie mówię jaka happy będzie dna16 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 19:59, Rados-kapcrew napisał:

No Piotrek mam nadzieje ze tym razem nie bedziesz mnie doprowadzal do szalu swoimi glupimi
akcjami :P


1. Zobaczymy, zobaczymy... 2. Jakimi akcjami?

Szerszeń45 <------------ Kolejna osoba, która mnie ciągle śledzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 20:25, Piotrbov napisał:

Szerszeń45 <------------ Kolejna osoba, która mnie ciągle śledzi ;)

Ta jassssne... Co za problem. Nawet nie wiesz, że masz phone na podsłuchu i kamerke zainstalowaną w pokoju... Ups wygadałem się...

A serio; pamiętam twoja fotkę z $Gramy a twoją sylwetkę na zdjęciu ciężko nie zauważyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 20:28, szerszeń45 napisał:

A serio; pamiętam twoja fotkę z $Gramy a twoją sylwetkę na zdjęciu ciężko nie zauważyć ;)


fotka z 4Gramy została stworzona przez Sol i Tudda, którzy mnie rozśmieszali, a o co chdozi z ą sylwetką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Buahahaha :) . Pewnie, że to ja XD . No, co w tym niezwykłego, że "dziwny jakiś taki". Żebyście słyszeli, jak ja na siebie bluzgam kiedy gadam z Alojzym (biały szczur, co to mi po monitorze ciągle biega)...

Piotrbov-obaj byliśmy Delegatami i obaj molestowaliśmy Sol i Wolwoksa, żeby wreszcie zostać Kimś Więcej, czyż nie XD ?

A tamto to był taki mały żarcik, nic złośliwego :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.03.2007 o 20:25, Piotrbov napisał:


1. Zobaczymy, zobaczymy... 2. Jakimi akcjami?



Nie no to żart był :P Spoko fajnie ze jedziesz posmiejemy sie troche i powspominamy zeszly Zjazd ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 22:55, Rados-kapcrew napisał:

Nie no to żart był :P Spoko fajnie ze jedziesz posmiejemy sie troche i powspominamy zeszly Zjazd ;]


W końcu "za naszych czasów", to wszystko było lepsze... ;P

****
Chciałbym przypomnieć wszystkim o mejlach, ponieważ z listy, którą aktualnie posiadam, na zjazd ma zamiar jechać aż 9 osób :D. Wiecie, w takim przypadku to ja znajdę miejsce u siebie w domu ;D.

Serio, zrozumcie, mimo moich najszczerszych chęci nie zorganizuję nic bez choćby odrobiny dobrej woli z waszej strony... Jeśli nie dostanę mejli z wymaganymi danymi, to zwyczajnie nie uwzględnię was w planach - a chciałbym zauważyć, że w tamtym ośrodku miejsc (tanich) już nie ma - my zajęliśmy ostatnie domki.

Poza tym chciałbym poinformować, że chyba wszystkim, którzy się skontaktowali ze mną drogą mejlową odpisałem z kilkoma prośbami i wyjaśnieniami. Nie otrzymałem zwrotnego info od sześciu osób, które szczególnie proszę o przejrzenie skrzynek pocztowych i przeszukanie folderu ze spamem, ponieważ tam mogło przypadkiem trafić... Z góry dziękuję za sprawdzenie i za odpowiedź.
To chyba wszystko.

Wszystkim zainteresowanym zjazdem polecam przeczytać przyklejony post!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.03.2007 o 23:10, Furrbacca napisał:

****
Chciałbym przypomnieć wszystkim o mejlach, ponieważ z listy, którą aktualnie posiadam, na zjazd
ma zamiar jechać aż 9 osób :D. Wiecie, w takim przypadku to ja znajdę miejsce u siebie w domu
;D.


No to ja juz mam to za soba, wlasnie napisalem Ci maila :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 23:10, Furrbacca napisał:

****
Chciałbym przypomnieć wszystkim o mejlach, ponieważ z listy, którą aktualnie posiadam, na zjazd
ma zamiar jechać aż 9 osób :D. Wiecie, w takim przypadku to ja znajdę miejsce u siebie w domu
;D.

I więcej niż 30 osób pewnie nie pojedzie.

Dnia 26.03.2007 o 23:10, Furrbacca napisał:

Poza tym chciałbym poinformować, że chyba wszystkim, którzy się skontaktowali ze mną drogą
mejlową odpisałem z kilkoma prośbami i wyjaśnieniami. Nie otrzymałem zwrotnego info od sześciu
osób, które szczególnie proszę o przejrzenie skrzynek pocztowych i przeszukanie folderu ze
spamem, ponieważ tam mogło przypadkiem trafić... Z góry dziękuję za sprawdzenie i za odpowiedź.
To chyba wszystko.

A ode mnie dostałeś maila, bo nie wiem czy doszedł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, no to "nieźle". :/ Nie spodziewałem się, że tak mało osób się odezwie. Ja wysłałem swojego maila kilkanaście minut po zamieszczeniu posta. :D Ale mam nadzieję, że po tym poście więcej (albo lepiej wszyscy) zainteresowani się odezwą. :) Bo to byłby faktycznie kłopot, gdyby potwierdziło swój udział tylko 10 osób...

Czy mógłbyś jakoś opisać, co w tych Wilkasach jest? To znaczy jakie atrakcje będą na nas czekać razem z tymi domkami? :) Mam nadzieję, że jest boisko do siatkówki (choć wydaje mi się, że być o tym nie zapomniał). :D Co jeszcze tam jest? Jakieś inne boiska, może miejsce na ognisko, czy może jakieś inne ciekawe rzeczy/miejsca? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 23:10, Furrbacca napisał:

Chciałbym przypomnieć wszystkim o mejlach, ponieważ z listy, którą aktualnie posiadam, na zjazd
ma zamiar jechać aż 9 osób :D. Wiecie, w takim przypadku to ja znajdę miejsce u siebie w domu
;D.


Och zaglądam w temat, a tu już trzeba maile wysyłać?:) No skoro tak to czas to zrobić i przypomnieć innym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować