Zaloguj się, aby obserwować  
Sheleila

ZJAZD forumowiczów ! [m]

10075 postów w tym temacie

Dnia 07.05.2006 o 23:25, shelion napisał:

> jesli mialby sie ten pomysl zrealizowac to impreza ta powinna trwac troche dluzej niz
1 dzien
> (ok 3-4) bo jak juz zauwazyliscie ludzie z krancow Polski nie przyjada tylko na godzinke
po
> to by powiedziec "czesc", pograc na kompie i zaraz wracac

Ale dlaczego zaraz takie skrajności? Może nie godzinkę, a 5 godzin. A może 2 dni. Tego jeszcze
nie ustalamy. To na później :)

bo jesli mialaby byc to tylko godzinna lub 5 godzinna impreza to ciekawe kto z forumowiczow z dalszych reginow Polski by sie zdecydowal na taka podroz ? ja sam do Warszawy mam ponad 6 godz jazdy pociagiem (musze przyznac ze jazda tym srodkiem lokomocji nie nalezy do najprzyjemniejszych) czyli przypuscmy ze wyjezdzajac o 8:00 bylbym na miejscu o 15:00, na miejscu bede zmeczony podroza, na miejscu nie bede mogl spokojnie sie rozerwac bo bede miec pociag np o godz 18 bo dluzej nie bedzie mi sie oplacalo siedziec w Wa-wie (oczywiscie jeszcze trzeba doliczyc czas na znalezienie miejsca spedu co przypuscmy dla osby nie znajacej miasta zajmie ok30, pozniej kolejne 30 na dojscie na pociag) czyli z tych kalulacji wychodzi ze na samamym zlocie bede 2 godzinki wg mnie niezbyt rozowo to brzmi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2006 o 00:14, Vaxinar napisał:

> No tak. Ale dlaczego "niestety" :) Całkiem naturalne skojarzenie. :)

A co, Tobie też się tak wszystko kojarzy ? Ciekawe, ciekawe.
Widzę, że się nadajesz, zapraszam do Naszego wątku o relacjach damsko - męskich
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=3100&u=3734
Jednak, narazie nic tam nie pisza, więc jeżeli nie masz nic do powiedzenia to też nie pisz.
:D


Nie wszystko :).., Wzięłam tylko pod uwgę JAK to przeczytałeś - poznać [...] trochę bliżej... - czyli z wielokropkiem na końcu, który dodaje dwuznaczności takiemu zdaniu - tylko, że ominąłeś to co jest w nawiasie kwadratowym :) jak wiesz, więc ten wielokropek do czego innego się odnosi :)
Dzięki za linka. Mówisz, że nic nie piszą, a wątek taaaki długi! :D Takie duże nic? ;)
To lepiej nic nie napiszę, bo skąd wiedzieć czy to co mam do powiedzenia to jest coś czy nic do powiedzenia :)? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2006 o 09:04, Flagun napisał:

> Ale dlaczego zaraz takie skrajności? Może nie godzinkę, a 5 godzin. A może 2 dni. Tego
jeszcze
> nie ustalamy. To na później :)

>
czyli z tych kalulacji wychodzi ze na samamym zlocie bede

Dnia 08.05.2006 o 09:04, Flagun napisał:

2 godzinki wg mnie niezbyt rozowo to brzmi :P


Ja tu napisałam dwa dni :), te 5 godzin zastosowalam bardziej jako stopniowanie :) Toteż właśnie takie głosy jak twój są tu potrzebne bardzo, żeby móc ustalic ile to będzie trwało. Tylko jeszcze tego nie zaczęliśmy robić. 2 godzinki dla mnie też nie różowo, bo z Wawy nie jestem. Byłabym w podrózy 3 razy dłuzej niż na samym zjeżdzie przecież. Ale nie sądzę, żeby to była kwestia tylko godzin. Chyba, ze ktoś sam postanowi przyjechać tylko na tyle. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale juz 2 dniowa impreza calkowicie zmienia plany i mysle ze 2 byly by optymalne przypuscmy impreza - sobota, niedziela (podam na wlasnym przykladzie ) Przyjezdzam w piatek wieczorem, na miejscu znajduje nocleg. Dzieki temu zabiegowi na nastepny dzien czlowiek bedzie wypoczety i gotowy do akcji ;). Powiedzmy ze impreza zacznie sie w godzinach popoludniowych 13-14 wiec do tego czasu mialbym okazje poznac troszke blizej Wa-we pozniej juz sam zjazd do bardzo poznych godzin. szybka dzemka i kontynuacja w niedziele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ja Ci dałem tylko linka - zaprosiłem Cię. :)
A wracając do tematu - trzymajcie kciuki, dziś Keroth dostanie odpowiedź. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2006 o 13:31, Vaxinar napisał:

A wracając do tematu - trzymajcie kciuki, dziś Keroth dostanie odpowiedź. :)


Ach, ten mój pesymizm... Już widzę oczyma wyobraźni, że "Owszem bardzo chętnie, ale niestety w tej chwili CDP nie może sie podjąć organizacji takiego zjazdu, bo..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2006 o 13:33, Abi Dalzim napisał:

> A wracając do tematu - trzymajcie kciuki, dziś Keroth dostanie odpowiedź. :)

Ach, ten mój pesymizm... Już widzę oczyma wyobraźni, że "Owszem bardzo chętnie, ale niestety
w tej chwili CDP nie może sie podjąć organizacji takiego zjazdu, bo..."


A co? sami nie możemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2006 o 13:37, Don Lizak napisał:

A co? sami nie możemy?


Jasne, że możemy ale będzie trudniej i nie będzie takiej organizacji ani atrakcji, jaką mógłby zaproponować CD. A z resztą poczekamy na odpowiedź Sol :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

też nie wierze w powodzenie tego zjazdu be cd-projekt
a może zasponsorowało nas by cd-action ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A po co wam sponsoring ? Zbliża się okres wakacyjno/urlopowy ustalić jakiś termin (weekend najlepiej), następnie jakieś ładne miejsce najlepiej z polem namiotowym/czymś podobnym z dostępem do jakieś wody i już. Myślicie, że nikt nie przyjedzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2006 o 13:33, Abi Dalzim napisał:

Ach, ten mój pesymizm... Już widzę oczyma wyobraźni, że "Owszem bardzo chętnie, ale niestety
w tej chwili CDP nie może sie podjąć organizacji takiego zjazdu, bo..."


Stary, ale po co to piszesz, niektórzy mają nadzieję, że sie uda,a Ty tylko to odpychasz - nie rozumiem Cię.
Nigdy nie jestem pesymistą bo to się nie opłaca, życie jest za krótkie, a nadzieja umiera ostatnia.
Wyprzedzając twoje pytanie - zgadzam się - nie można przesadzić i żyć marzeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może by wysłać jakąś wiadomość do cd-projektu albo ktoś z cd-projekt by się wypowiedział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2006 o 14:19, bonan napisał:

Może by wysłać jakąś wiadomość do cd-projektu albo ktoś z cd-projekt by się wypowiedział


Umiesz czytać wątek czy Ci się nie chce ?
Keroth już czeka na odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować