Zaloguj się, aby obserwować  
Sheleila

ZJAZD forumowiczów ! [m]

10075 postów w tym temacie

Dnia 20.04.2007 o 13:15, Phelela napisał:

Jak bedzie mi pasowało to pojade ,

Nie ma na co czekać - decydować można się tylko jeszcze do czasu w którym trzeba będzie zrobić przedpłatę.

Dnia 20.04.2007 o 13:15, Phelela napisał:

tylko niebardzo wiem czym i gdzie lezy na miejscowośc przydałoby
się zeby ktoś jakąs mapke tu wkleił :)

Proszę bardzo - mapka w obrazku:

20070420141103

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2007 o 14:28, Phelela napisał:

Dobra ja dam 2 linki do 2 ośrodków w Wilkasach może ktoś wie który to a może żaden z nich ,
inny jak tak to podajcie linka :)


Niestety nie wiem, który to.
Ale Furr wie, napisz do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem na sto procent pewien , że to ten drugi ;]...Bo jakby to był ten pierwszy to byśmy płacili conajmniej 200 złociszy :). Poza tym pisze domki i bez łazienki niektóre...Nie sądzę aby w tym pierwszym kurorcie nie było łazienek ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2007 o 17:19, deih napisał:

Nie sądzę
aby w tym pierwszym kurorcie nie było łazienek ;].


To coś od siebie dodam:)...
Łazienki czy nie.. Nie w takich warunkach się fajnie bawiło i czas spędzało:) Damy radę obojętnie jak nie będzie (no prawie:P):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm. Tak zwane, "a jednak!". ;)

To ten pierwszy ośrodek, jednak nie cieszcie się od razu. Tu nie chodzi o mieszkania... Chodzi o domki znajdujące się w pobliżu hotelu, więc jak już mówiłem - nie spodziewajcie się cudów. Jednak jak powiedział Stwór - nie w takich warunkach się fajnie bawiło :).
Za tydzień znajdę się w tym ośrodku i porobię zdjęcia lokacji. Potem zostanie jakiś tydzień lub trzy i zacznę zbierać pieniądze na zadatek. Od tego momentu nie będę brał kolejnych zgłoszeń, więc proponuję przesyłać mi dane nieco szybciej niż do tej pory...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niestety ten termin 28 lipca wyjezdzam niestety z rodzicami :/ do Mielna :/ Bardzo mi przykro ale niemoge pojechac :[ a tak bym chciał ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2007 o 20:13, Furrbacca napisał:

Jednak jak powiedział Stwór - nie w takich warunkach się fajnie bawiło :).


Bo taka racja:) Jak jest fajnie i zabawnie to może padać, wiać, a i tak wspomnienia będą śmieszne zabawne i miłe:)
Nie w takich warunkach już musiałem "koczować" a było zajeb..:) Wystarczy fajne towarzystwo i chęci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest już jakaś oficjalna lista uczestników zjazdu, czy dalej się zgłaszają? Ile już się zgłosiło?

W tym roku, będzie 2 zjazd forumowiczów i za razem 2 raz na Mazurach.
Co byście powiedzieli na to, żeby 3 zjazd (lato 2008) odbył się w górach (nie koniecznie Tartach)/morzem (nie koniecznie polskim - żart ;P) lub w jakimś dużym mieście (Warszawa, Kraków, Wrocław)?
Wiem że jeszcze nie było tego rocznego zjazdu i mnóstwo czasu jeszcze do wakacji 2008, ale chciałbym wiedzieć co sądzicie o tym Wy - Forumowicze.


Furrbacca ===> O te domki (patrz obrazek) Ci chodziło?

ReWelot ===> Nie miałeś co powiedzieć, to walnąłeś jakąś głupotę? Zazdrościsz że inni wybierają się na ten zjazd a Ty nie?

20070423024138

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, jeżeli wszystko załatwisz, zorganizujesz, zapewnisz możliwość rozrywki to ja mogę pojechać w dowolny punkt Polski. Póki co wszystko organizuje Furrbacca... na Mazurach. :-)
Jednak jeśli jesteś chętny do organizowania zjazdu przyszło rocznego np. w górach to jak najbardziej. Ja nie widzę nic na przeszkodzie jeżeli podołałbyś temu zadaniu. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.04.2007 o 07:34, szerszeń45 napisał:

Jednak jeśli jesteś chętny do organizowania zjazdu przyszło rocznego np. w górach to jak najbardziej.
Ja nie widzę nic na przeszkodzie jeżeli podołałbyś temu zadaniu. :-)


Mi to także by się podobało - mamy pomysł na kolejny zjazd.
Mieszkam w Słupsku - i wolę jechać w góry niż nad morze, a każdy mi zazdrości - choć jak tak się ma je blisko to nudne się robi - i wtedy jak najdalej ^^,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 02:20, balduran2 napisał:

Wybiera się może ktoś na zjazd z Podkarpacia (Rzeszów i okolice) lub Małopolski (Kraków i okolice)?


Na tyle osób na pewno ktoś się znajdzie;) Przed zjazdem wszyscy się dogadamy kto z kąd jedzie i pewnie przyjedziemy takimi delegacjami gramowymi:) Będziemy sobie robić rozróby w pociągach, terroryzować okoliczne wioski itp.:)))) Będzie fajnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 07:25, Stwór napisał:

Na tyle osób na pewno ktoś się znajdzie;) Przed zjazdem wszyscy się dogadamy kto z kąd jedzie
i pewnie przyjedziemy takimi delegacjami gramowymi:) Będziemy sobie robić rozróby w pociągach,
terroryzować okoliczne wioski itp.:)))) Będzie fajnie:)


Mi już się to podoba d-_-b.
PS Ktoś jest z okolic Ustka-Słupsk?
No fajnie byłoby znaleźć kogoś takiego jak najwcześniej by się trochę zaznajomić = bo nawet nie wiesz kto może mieszkać obok ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 07:25, Stwór napisał:

> Wybiera się może ktoś na zjazd z Podkarpacia (Rzeszów i okolice) lub Małopolski (Kraków
i okolice)?

Na tyle osób na pewno ktoś się znajdzie;) Przed zjazdem wszyscy się dogadamy kto z kąd jedzie
i pewnie przyjedziemy takimi delegacjami gramowymi:) Będziemy sobie robić rozróby w pociągach,
terroryzować okoliczne wioski itp.:)))) Będzie fajnie:)


Taa ;) Bedziemy jezdzic po wioskach, grabic i niszczyc piraty (po uprzednim przejsciu gry :P) i zostawimy naklejki gram.pl zeby bylo wiadomo kto tu rzadzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie byłoby pojechać, ale może za rok to zrealizuję .
PS: Jedzie ktoś z okolic Milanówka, Grodziska , Podkowy Leśnej lub Brwinowa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ja zazdroszczę tym, co pojadą... Spotkanie z śmietanką towarzyską forum, to nie lada frajda. Rodzice za Chiny mnie nie puszczą, więc pozostaje mi tylko mieć nadzieję, że zjazdy będą organizowane jeszcze kilka sezonów... Za dwa lata powinienem wpaść :D Cóż, jeszcze jakiś czas będę się musiał domyślać, jak wyglądają co niektórzy... Z miłą chęcią poznałbym gramowiczów osobiście - oczywiście tych co pojadą. Szkoda i mam nadzieję, że niedługo dołączę do sympatyków zjazdów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować