Zaloguj się, aby obserwować  
Sheleila

ZJAZD forumowiczów ! [m]

10075 postów w tym temacie

Dnia 30.04.2007 o 19:25, szerszeń45 napisał:

--> rick90
Nie no chyba będzie więcej niż dwie :-)


No ja nie mówię, że nie... po prostu nie zaglądam zbyt często do tego wątku więc mogłem przeoczyć wieeelee przygotowanych atrakcji. Poza tym gdyby były dwie to by było trochę nudno... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 19:26, Stwór napisał:

> A za 10 zl gratis dostaniesz buziaka
> <lol>

Ej drogi jesteś ja daję za 6 groszy:P ;)))) Będę lepszą atrakcją niż ty:P



Tanio sie cenisz Ci powiem xD Nie no sie zobaczy po ile bedzie to juz w zaleznosci od gramowiczow ilosci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Matiz123
Lifar
Balduran2
Rados-kapcrew
Ulcia-KapCrew
Dead-pl
Windows00
AQ22
Bumber
Wdowiakm
Szerszeń45
Adam K.
Agrah (Kain)
Cinus`
Piotrbov
Stwór
Walgierz
Bartuc

Aktualna lista w pełni potwierdzonych osób. Do tego jeszcze:
Pustelnik88 - potrzebne wszystkie dane oprócz info o pełnoletności
Wampir11 - potrzebuję jeszcze numeru telefonu i informacji o (nie?)pełnoletności

Informuję, że jeszcze nie pojawiłem się w Wilkasach - miałem ciekawsze rzeczy do roboty, jednak nie odwołuję jeszcze tych dokładnych zdjęć. Po prostu później. Może jutro, lub pojutrze, zobaczę. Ale zdjęcia i relacja będą. Proponuję jednak wziąć się do roboty i się zgłaszać, bo na razie dość marnie to to wygląda.
Aha - do tej listy dochodzi jeszcze kilka osób z CDP. Później dowiecie się kto dokładnie.

Uwaga ostatnia - do tej listy proszę się nie dopisywać. Jeśli ktoś chce się zgłosić, to proszę o mejla z informacjami podanymi w przyklejonym poście I KONIECZNIE DO TEGO NICKA Z GRAM.PL!!! (to taka aluzja do pewnego pana Sebastiana, którego ni cholery nie mogę rozpoznać i który stosunkowo niedawno wysłał zgłoszenie ;))

A mazury cudne, tylko teraz trochę zimne... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 10:57, Furrbacca napisał:

(...) Proponuję jednak wziąć się do roboty i się zgłaszać, bo na razie
dość marnie to to wygląda.

Właśnie, a taka obszerna lista była na początku.

Dnia 02.05.2007 o 10:57, Furrbacca napisał:

Aha - do tej listy dochodzi jeszcze kilka osób z CDP. Później dowiecie się kto dokładnie.

Kilka osób to nawet nietrudno się domyśleć. ;-)

Dnia 02.05.2007 o 10:57, Furrbacca napisał:

(...) A mazury cudne, tylko teraz trochę zimne... :P

Właśnie, mam nadzieję, że w sierpniu pogoda nam dopisze. To ochłodzenie to tylko tak jednorazowo powinno być :-)
___________________

Pytanko: czy wiesz już kiedy dokładnie podasz termin pierwszej wpłaty ? Czy może najpierw pojedziesz do Wilkas i dopiero wtedy ?
To dla mnie bardzo ważna informacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wreszcie coś konkretnego w sprawie zjazdu ;)
Tylko zaskoczony byłem jak zobaczyłem listę uczestników gdyż na samym początku było ich sporo a teraz raptem 18 potwierdziło swoje zgłoszenie do zjazdu ;) No ale cóż na pewno będzie fajnie przynajmniej mam taka nadzieje ;)
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie również to (niemile) zaskoczyło, ale myślę, że jeszcze dojdzie kilka(-dziesiąt ?) osób, które sobie nagle przypomną o zjeździe. :-) No i oczywiście parę osób z CD-Projekt dojdzie, uzbiera się jeszcze niezła grupa. Mam nadzieję ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie odwiedzałem tego tematu... :) ale z przykrością muszę stwierdzić, że w terminie, który proponujecie, nie dam rady... :( niestety, wakacje mam rozplanowane już do połowy sierpnia, więc pierwszy jego tydzień jest dla mnie co najmniej niefortunny... pozostaje mi życzyć miłej zabawy reszcie forumowiczów, którzy wybierają się na zjazd ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 10:57, Furrbacca napisał:

Aktualna lista w pełni potwierdzonych osób. Do tego jeszcze:
Pustelnik88 - potrzebne wszystkie dane oprócz info o pełnoletności


Podałem Ci wszystkie dane. Adres + nr telefonu. Wytłumacz mi, bo nie wiem co jeszcze mam podać.
Pomimo bana nic się nie zmieniło. Pustelnik88 i Pustelnik 88 to ta sama osoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 15:22, Pustelnik 88 napisał:

Pomimo bana nic się nie zmieniło. Pustelnik88 i Pustelnik 88 to ta sama osoba :)


To i owszem, nie zmieniło się, ale najwyraźniej nie dotarł do mnie mejl, więc jakbyś mógł wysłać raz jeszcze, to będę wdzięczny. A potrzebuję nazwiska, imienia i numeru telefonu właśnie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś mało osób potwierdziło... W porównaniu ze wztąpną listą, to nawet bardzo mało. Ja się cieszę, że termin zjazdu mi pasuje i już dziś mogę zagwarantowac swój przyjazd (o ile znowu nie wyląduję w szpitalu). Ludziska, zgłaszać się, bo 18 osób to za mało! Do sierpnia jeszcze trochę czasu, pozostaje mieć nadzieję, że zgłosi się więcej forumowiczów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 16:26, Bumber napisał:

[...] pozostaje mieć nadzieję, że zgłosi się więcej forumowiczów. :)


A jak nie zgłoszą się dobrowolnie to siła można ;)
A tak poważnie to miejmy tą nadzieję ;)


Ludzie zapisujcie się lub ci co sie zapisali na wstępną listę to niech potwierdzą swój przyjazd na zjazd ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 16:33, wdowiakm napisał:

A jak nie zgłoszą się dobrowolnie to siła można ;)
A tak poważnie to miejmy tą nadzieję ;)


Ludzie zapisujcie się lub ci co sie zapisali na wstępną listę to niech potwierdzą swój przyjazd
na zjazd ;)


Podsunąłeś mi dobry pomysł... <cwaniak>
Ci, którzy wpisywali się na listę chętnych niech wybierają: Jadą na zjazd lub BAN! Nie ma zmiłuj!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 16:26, Bumber napisał:

Do sierpnia jeszcze trochę czasu, pozostaje mieć nadzieję, że zgłosi się więcej forumowiczów. :)

-> No, troche sie jeszcze moze zglosic, trzeba uwzglednic, ze kilka osob jeszcze moze wyleciec [z roznych przyczyn], ale bez przesady z tymi nawolywaniami, bo sie pol forum zleci. A co za duzo, to niezdrowo ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 17:04, LifaR napisał:

-> No, troche sie jeszcze moze zglosic, trzeba uwzglednic, ze kilka osob jeszcze moze wyleciec
[z roznych przyczyn], ale bez przesady z tymi nawolywaniami, bo sie pol forum zleci. A co za
duzo, to niezdrowo ;P

Pół to za dużo, jednak trochę więcej by się przydało. I z pewnością trochę jeszcze przybędzie, bo już co niektórzy przymiarki do transportu robili, więc wątpię, by tak łatwo zrezygnowali. :) Modów nawet mało się zgłosiło... Ciekawe ile osób z CDP się wybiera i kto konkretnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 12:14, szerszeń45 napisał:

uzbiera się jeszcze niezła grupa. Mam nadzieję ;-)


Ile będzie tak będzie, bo i tak będziemy się dobrze bawić;) Chyba w to nie wątpisz?:P Ze mną można tylko się dobrze bawić;) ;-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 17:28, Stwór napisał:

Ile będzie tak będzie, bo i tak będziemy się dobrze bawić;) Chyba w to nie wątpisz?:P Ze mną
można tylko się dobrze bawić;) ;-*

Z takim podejściem to faktycznie dobra zabawa gwarantowana. ;) Aż nie mogę się doczekać! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ależ skąd. Nie wątpię, że zabawa będzie dobra, nawet jakby pojechały 3 osoby (co ja wygaduję xD). Mimo wszystko taki zjazd nie jest co tydzień i chciałoby się poznać jak najwięcej gramowiczów, nie sądzisz ? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 17:54, Baal Namib napisał:

Mam pytanie, jak dotychczas było z niepełnoletnimi ? O ile tacy jeździli :)


Oczywiście. Na przykład: Ja, Kamil, Radoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dużo jest tu na forum osób pełnoletnich? Ja mam tylko 15 lat to brakuje sporo do pełnoletności. Szkoda że nie pojadę bo mnie starzy nie puszczą. Zapewne za to że to nie jest "sprawdzone". Chyba że jakby stiffyone się zabrał to może bym pojechał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować