Zaloguj się, aby obserwować  
Sheleila

ZJAZD forumowiczów ! [m]

10075 postów w tym temacie

Sol zamailowała mi, iż gramowa ekipa zawita na PGA w sobotę około 10-11. Jako, że całe targi i tak zaczynają się o 10, to myślę, że spotkanie o tej godzinie pod kasami będzie dobrym pomysłem. :) Jeśli kilka osób będzie wcześniej to na pewno się w jakiś sposób odnajdą i rozpoczną integrację szybciej, niż inni. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja jeszcze nie wiem jak, czy na sobote, czy i na niedzielę... ale gdzieś w okolicach głównego wejścia to dobry pomysł ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 20:37, glizda101 napisał:

Sol zamailowała mi, iż gramowa ekipa zawita na PGA w sobotę około 10-11. Jako, że całe targi
i tak zaczynają się o 10, to myślę, że spotkanie o tej godzinie pod kasami będzie dobrym pomysłem.
:) Jeśli kilka osób będzie wcześniej to na pewno się w jakiś sposób odnajdą i rozpoczną integrację
szybciej, niż inni. :P

Czyli oficjalnie ok. 10 przed kasami, nieoficjalnie jak kto chce :P Ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetnie ! :-) Już nie mogę się doczekać ;-)

Sephitath
: Najprawdopodobniej, ja też tylko na sobotę jadę, bo nie mam z kim wrócić w niedzielę... Niby mam blisko, ale niestety nie mogę wrócić sam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 20:37, glizda101 napisał:

Sol zamailowała mi, iż gramowa ekipa zawita na PGA w sobotę około 10-11. Jako, że całe targi
i tak zaczynają się o 10, to myślę, że spotkanie o tej godzinie pod kasami będzie dobrym pomysłem.
:) Jeśli kilka osób będzie wcześniej to na pewno się w jakiś sposób odnajdą i rozpoczną integrację
szybciej, niż inni. :P


Z tego, co pamiętam, to kasy mają być czynne od 9. I chyba lepiej być wcześniej, bo z tego, co pamiętam, w zeszłym roku kolejki spore były. Może w tym roku będzie lepiej/luźniej.
Na szczęście ja się przy kasach męczyć nie będę ^^ Tylko, że będę musiał swoje cztery litery dostarczyć na ósmą pewnie ;s

Pozdrawiam
C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już prawdopodobnie będę tam ok. 9 :) Chyba, że pójdziemy (przyjeżdżam z kumplem) jeszcze gdzieś się przejść. Ale o 10 będziemy na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 20:45, Deathscythe napisał:

Z tego, co pamiętam, to kasy mają być czynne od 9.


A widzisz, tego nie wiedziałem. Dzięki za informację. :)
W takim bądź razie oficjalne spotkanie z ekipą gramu między 10, a 11 pod kasami, a oficjalne spotkanie gramowiczów również pod kasami, jednakże o godzinie 9. Pasuje? :P
Oczywiście, jak ktoś lubi stać w kolejce, albo ma już bilet, albo przyjeżdża tylko dla koszulki, to meeting o 9 może olać. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 20:50, glizda101 napisał:

spotkanie gramowiczów również pod kasami, jednakże o godzinie 9. Pasuje? :P

Tyle, że ja dopiero o 9:27 będę na dworcu :P Ale postaram się wyrobić w miarę szybko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no o 9 to może być wcześnie. może by się powstrzymać jeszcze pare dni z ustawianiem meetingu aż każdy sobie dojazd sprawdzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 20:57, pizmak666 napisał:

no o 9 to może być wcześnie. może by się powstrzymać jeszcze pare dni z ustawianiem meetingu aż każdy sobie dojazd sprawdzi...


W porządku, w porządku.
Zresztą - ten "oficjalny" meeting nie jest wcale taki oficjalny. ;P Jeszcze. ;] Dlatego spytałem, czy pasuje. Jak ktoś przyjdzie później (między 9, a 10) to powinien nas odnaleźć. Jeśli mu się to nie uda, lub zjawi się o wiele później, to proszę, oto mój numer:

509993009

Na pewno będę o 9 i ze mną można się kontaktować. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 20:56, Magwisienka napisał:

> spotkanie gramowiczów również pod kasami, jednakże o godzinie 9. Pasuje? :P
Tyle, że ja dopiero o 9:27 będę na dworcu :P Ale postaram się wyrobić w miarę szybko ;)


To jest dosłownie przy wyjściu z dworca. Praktycznie na wprost centrum targowego wychodzisz ^^

Pozdrawiam
C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 21:02, Deathscythe napisał:

To jest dosłownie przy wyjściu z dworca. Praktycznie na wprost centrum targowego wychodzisz

Wiem, ale być może będę musiała jeszcze wpaść na chwilkę do ''noclegu'' ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 20:50, glizda101 napisał:

spotkanie gramowiczów również pod kasami, jednakże o godzinie 9. Pasuje? :P


ja mam pociąg tak ze do Poznania przyjadę ok 8.45 wiec na pewno mnie tam zobaczycie przed 9.00 jeżeli pociąg nie będzie opóźniony :D
tylko że muszę wstać i to w sobotę o 4.00 aby zdążyć na pociąg tak o 5.26 xD to będzie ekstremalny tydzień :D A na koszulce to tak średnio mi zależy bardziej wole poznać ludzi z gram jako "wielką rodzinę" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... no to już za tydzień będę miał okazję poznania w Poznaniu(odpowiednia miejscowość do tego, swoją drogą :P) innych gramowiczów :) Bardzo miło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A my z Kafarem i Marrem będziemy o tej o której chłopcy wstaną^^
A że mnie spora część gramowiczów która tam będzie rozpoznaje to nie będzie problemu z odnalezieniem się:P
Zresztą trudno takiego przystojniaka nie zauważyć w tłumie:D

Sam Fisher5 A ja chciałbym choć raz wśród gramowiczów i w ogóle wśród ludzi być cichą myszką:) Co pewnie mi się nie uda jak zwykle bo bardzo towarzyski ze mnie Stwór jest, hałaśliwy, żarłoczny z sporą dawką humoru;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 21:17, Stwór napisał:

A że mnie spora część gramowiczów która tam będzie rozpoznaje to nie będzie problemu z odnalezieniem
się:P


Czyli co? Spotykamy się koło Stwora o 17.00? ;D

Dnia 16.11.2007 o 21:17, Stwór napisał:

Zresztą trudno takiego przystojniaka nie zauważyć w tłumie:D


No jak przyjedzie nasza ekipa i ktoś powie "to ten przystojniak z gram.pl" to nie będzie miał problemu ze znalezieniem osobnika zwanego Stworem? :)
Hm, chyba faktycznie nie. ;P Ale nie mówię tu o przystojności. :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 21:33, szerszeń45 napisał:

Czyli co? Spotykamy się koło Stwora o 17.00? ;D

> Zresztą trudno takiego przystojniaka nie zauważyć w tłumie:D

No jak przyjedzie nasza ekipa i ktoś powie "to ten przystojniak z gram.pl" to nie będzie miał
problemu ze znalezieniem osobnika zwanego Stworem? :)
Hm, chyba faktycznie nie. ;P Ale nie mówię tu o przystojności. :-]


No ciekawe jak ja was mam rozpoznać jak ja pierwszy raz będę w takim tłumie.
Szerszeń liczę na pomoc w poruszaniu się po Poznaniu i targach xD bo ja tam zgubię się i to napwno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 21:42, Nermi napisał:

No ciekawe jak ja was mam rozpoznać jak ja pierwszy raz będę w takim tłumie.

Jak zobaczysz gdzieś grupkę wariatów to pewnie my :P

Dnia 16.11.2007 o 21:42, Nermi napisał:

Szerszeń liczę na pomoc w poruszaniu się po Poznaniu i targach xD bo ja tam zgubię się i to
napwno.

Jak już będą koszulki to nikt się nie zgubi ;)

Stwór--->Twoje samouwielbienie przekracza wszelkie granice^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 21:42, Nermi napisał:

No ciekawe jak ja was mam rozpoznać jak ja pierwszy raz będę w takim tłumie.


Kurka oglądnij jakieś relacje ze zjazdu, lub urodzin gram.pl to zobaczysz mnie na zdjęciach:) A nawet szerszenia;P Kafara, Marra i wielu innych:) Ale najważniejszy to jestem ja;P ^^ potem nie będzie trudno sie odnaleźć damy radę:P Zresztą looknij na mój awatarek to moje oko, czy kogoś takiego trudno znaleźć w tłumie?:)

szerszeń45 No wiesz miał być grill u ciebie o 23:30 ale się wymigałeś:P Bo u mnie w mieszkaniu w centrum Poznania o nie bardzo mogę zrobić grilla:P A tak przez ciebie musimy iść na stację benzynowa o bliżej nie określonej porze którą ustali kafar;) (tak sobie myślę, co ja tu wypisuje????!!!!):):):)
Tylko okolice dworca i Dębca? Biedactwo z Nermi:) Pewnie wyprowadzisz biedaczkę w jakieś ciemne uliczki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować