Zaloguj się, aby obserwować  
Sheleila

ZJAZD forumowiczów ! [m]

10075 postów w tym temacie

Widzę że standardowo jak przed każdym zjazdem/eventem czy innym spotkaniem gdzie zgłasza się spora ilość ludzi nagle na dni przed wyłamują się;-) Nic nowego:P

deih No właśnie spotkasz najważniejszą osobę.. A raczej Stwora^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2007 o 20:13, szerszeń45 napisał:

Nie, tak tylko piszę. :) Czasem odnosić można wrażenie, że Sol jest w podróży. ;>


Mi się prawdę mówiąc również tak wydaję. Byłem w piątek w gramie, by odebrac nagrodę, przy okazji chciałem z Sol pogadać nt. dojazdu do PGA, a tu nie ma jej na stanowisku pracy. Więc nadal tylko e-maile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2007 o 20:18, Stwór napisał:

Widzę że standardowo jak przed każdym zjazdem/eventem czy innym spotkaniem gdzie zgłasza się
spora ilość ludzi nagle na dni przed wyłamują się;-) Nic nowego:P

deih No właśnie spotkasz najważniejszą osobę.. A raczej Stwora^^

Stwór ty mały stworze ja mam nadzieję cię zobaczyć jako twoje prawdziwe oblicze :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2007 o 20:15, Magwisienka napisał:

No właśnie, najpierw dworzec, później już tam na te hale, nie? :)

Opuszczasz dworzec, można schodkami do góry i już jesteś mniej więcej naprzeciwko, ulica dość ruchliwa, ale nietrudno się odnaleźć. Na targach też.

Dnia 20.11.2007 o 20:15, Magwisienka napisał:

5000? :P

Nie, spójrz na URL - 5004 w rzeczywistości. To wszystko ten Matrix :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli z dworca nie będę miał daleko ;) tylko szkoda, że o 6 już tam będę :/ a po spotkaniu zależy do której będzie grupka w jakimś lokalu, wracam na dworzec na ławkę, wezmę ze sobą poduszkę i przywiążę się łańcuchem żeby mnie nie porwali ani nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdarzyła się u mnie dość aburdalna sytuacja - mianowicie będę w Poznaniu 28, jako że na koncert Porcupine Tree się wybieram no i na drugą imprezę dosłownie parę dni wcześniej nie mam ani funduszy, ani czasu (kolosy, wiadomo :/). Szkoda, to od dłuższego czasu pierwsza choć w części gramowa impreza, na której mnie nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2007 o 20:15, Magwisienka napisał:

No właśnie, najpierw dworzec, później już tam na te hale, nie? :)


No raczej. Coś czuję, że będzie dzwonienie po całej ekipie, dobrze, że mam sporo różnych numerów telefonów. :)

Dnia 20.11.2007 o 20:15, Magwisienka napisał:

5000? :P


Happy? ;>

@ Piotrbov
A sam widzisz. ;>

PS. AAAAAAaaaa!! Awatar mi wyblakł! :-}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym tutaj ogłosić wam tu radosną nowinę, przynajmniej dla was. Na ewentualnym sobotnim wypadzie after PGA mnie nie będzie. Jak się okazuje w sobotę z kuzolem urywamy się o 18:00 na koncert w Auli UAM - 50-lecie szkoły, kuzol musi być. Cieszcie się więc. Za to w niedzielę będę do końca, mwahahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marrowski ---> na 90% jadę o 22.36 z Warszawy tym nocnym co ty. Będę w miarę rozwoju wydarzeń informował na bieżąco to sobie pojedziemy razem.

StwóR ---> Będziesz miał jakiś ręcznik?;p czy muszę brać.;)

Szerszeń ---> Koszulek nie będzie;P a ja nie lubię list. No i oczywiście miasto bez Stwora to nie miasto? No nie wiem.. raczej miasto Z to.. ;P Stwora denerwować to fajna rzecz.. każdy o tym marzyć chce;P Jeśli wiesz gdzie się spotykamy to wiesz też kto i o której ma przyjechać? I oczywiście z kim się spotkać trzeba;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O 8 przy kasie muszę już być żeby zdązyć na zapisy do turniejów :D
W sumie ci którzy przyjadą w nocy mogliby zamiast do KFC to kolejkę zająć przy kasie hehe. Ostatnio byłem na targach dopiero drugiego dnia i wtedy kolejek nie było. Ale na całość bilety się rozeszły podobno bardzo szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2007 o 10:26, Kafar napisał:

Marrowski ---> na 90% jadę o 22.36 z Warszawy tym nocnym co ty. Będę w miarę rozwoju
wydarzeń informował na bieżąco to sobie pojedziemy razem.

Ok, zgadamy się później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2007 o 10:50, Mychaa napisał:

O 8 przy kasie muszę już być żeby zdązyć na zapisy do turniejów :D
W sumie ci którzy przyjadą w nocy mogliby zamiast do KFC to kolejkę zająć przy kasie hehe.
Ostatnio byłem na targach dopiero drugiego dnia i wtedy kolejek nie było. Ale na całość bilety
się rozeszły podobno bardzo szybko.


Ja po KFC idę spać.. wstaje o 9.00 i mogę iśc na targi. Chyba że Stwór będzie miał coś fajnego na kompa. np. symulator tramwaju ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To kto w końcu ostatecznie u Ciebie "zimuje" ? ;-)


Słuchajcie, będzie ktoś około 8:30 już w Poznaniu ? Ja będę na dworcu już około tej godziny, i nie wiem co począć, czy już ktoś o tej porze będzie ? Czy może Liqid odebrałbyś mnie, jeśli możesz ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2007 o 15:58, Baal Namib napisał:

Słuchajcie, będzie ktoś około 8:30 już w Poznaniu ? Ja będę na dworcu już około tej godziny,
i nie wiem co począć, czy już ktoś o tej porze będzie ?

Ja będę ale jakieś 15 min po tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jedzie ktoś z Warszawy na PGA? Bo chciałbym się z kimś zabrać a Soleila, nie odpisuje na mojego e-maila.

Pawełdomar1 ---> Jest pociąg Tanich Linii Kolejowych o 5:30 ( około ) i jest w Poznaniu Głównym o około 9:40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2007 o 15:58, Baal Namib napisał:

Słuchajcie, będzie ktoś około 8:30 już w Poznaniu ? Ja będę na dworcu już około tej godziny,
i nie wiem co począć, czy już ktoś o tej porze będzie ? Czy może Liqid odebrałbyś mnie, jeśli
możesz ? ;-)


Ja niestety będę godzinę po tobie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2007 o 10:26, Kafar napisał:

StwóR ---> Będziesz miał jakiś ręcznik?;p czy muszę brać.;)


Jakiś będę miał:P Ale jak weźmiesz to krzywda ci się nie stanie:P
A i o 9 chcesz iść na targi?:) To dobrze że już pogodziłeś się z myślą że TY będziesz chodził:P A my z Marrkiewiczem jeździć:P

A tak w ogóle to mam dla was informacje że prawdopodobnie będzie też z nami mój kuzyn 17 letni:) Dąży do 18 lat prężnie;) TO będzie nasz giermek..^^ On was zna z forum;-) A wy go nie:P taki chudy i można mu rozkazywać:P

I kolejne, o której w końcu będziecie?;)
I o 9? Kurde tak wcześnie po co? Stać pod kasami?:P Integrować się? Koszmar;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez jakis czas nie zaglądałem do tego tematu bo nie miałem czasu więc bede bardzo wdzieczny jak ktos mi wyjasni klka rzeczy:P
1 Jak ja was poznam skoro was nigdy nie widziałem:P?
2 O której sie spotykamy pod kasami:P?( ja jakby co to bede w Poznaniu już w piątek wieczorem albo w piątek w nocy:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować