Zaloguj się, aby obserwować  
Sheleila

ZJAZD forumowiczów ! [m]

10075 postów w tym temacie

Dnia 21.11.2007 o 23:15, Stwór napisał:

nie przesadzajcie, znajdziemy się prędzej czy później:) Zresztą ja nie planuje wychodzić z
mieszkanka przed 9:P

khem... planujesz znacznie wcześniej, tylko potem wrócić trza będzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2007 o 23:26, Marrbacca napisał:

khem... planujesz znacznie wcześniej, tylko potem wrócić trza będzie :P


Czepiasz się by nabić posta:P ;P :P
To że po was wychodzę.. No właśnie o której będziecie? Ustalone?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej nie będzie... Choć to nic pewnego. Wejściówki są tylko dla szkolnych ekip, i chyba trzeba mieć jakieś zaświadczenie od szkoły, czy coś takiego. Ale nie jestem w 100% pewien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2007 o 20:04, Grzybek90 napisał:

Dzieki zdjecie przyda sie:P chyba je sobie wydrukuje i wezme ze sobą:P. O widze ciebie tam:P


Możesz nawet powiększyć i dać sobie na tapetę w pokoju. W antyramie np. Ja i Stwór bardzo ładnie wyglądamy a nawet zrobię krok w Twoją stronę i trzasnę Ci autograf;).

Piotrbov ---> Można także bez koszulki. Trochę mogłoby być Ci zimno ale na hali powinni grzać. A pomyśl jak byś się wyróżniał;).

StwóR ---> No właśnie co do ręcznika to może stać bo nie będę miał go gdzie włożyć. Biorę tylko kilka ciuchów i przybory do mycia w małą torbę. Więc najwyżej sobie kupie w waszym TESCO ;) jednorazowy jakiś;P

A to giermkiem nie miał być Marrowski?;/ No trudno. Marr dostajesz awans na przodownika pracy i opiekuna grupy kuchennej. Gratuluje;).

No ja pewnie dosiądę się do Wawie o 22.36 do Marra. Więc będziemy o 2 w nocy i do KFC coś przegryźć i spać;) a to czy się dostaniemy na targi to nie istotne.. najwyżej znów pójdziemy do KFC lub McDonald. Swoją drogą ciekawe czy Tusk maczał palce w nazwie McDonald. No chyba że ktoś przyjdziecie o 9.00 i idzie od razu na targi to by nam kupił bilety. W końcu jak ktoś nie śpi już to może zrobić przysługę tym co śpią.

Marrkowski ---> Patrzyłeś na powrót? Bo trzeba będzie chyba wracać EX albo IC bo pośpiech dopiero jedzie w nocy.

Co do koszulek jakoś ich się nie spodziewam. CDP ostatnio ma nie tylko kłopoty personalne i duchowe ale także finansowe. Obciążeni są np. rekompensatą która ma być za EK itp. Więc koszulek chyba nie będzie. Ale choć LifaR nie ma w czym chodzić i Ja też Cierpię na brak koszulek ;P;P to i tak jadę.

Koszulka to nic za parę godzin męczenia Sol albo patrzenia jak ją inni męczą..;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 10:41, Kafar napisał:

No chyba że ktoś przyjdziecie
o 9.00 i idzie od razu na targi to by nam kupił bilety. W końcu jak ktoś nie śpi już to może
zrobić przysługę tym co śpią.

Tylko niech nie próbują mi biletu kupować. Ja mam już załatwioną wejściówkę.

Dnia 22.11.2007 o 10:41, Kafar napisał:

Marrkowski ---> Patrzyłeś na powrót? Bo trzeba będzie chyba wracać EX albo IC bo
pośpiech dopiero jedzie w nocy.

Patrzyłem na powrót. 2:30 w poniedziałek, tym nocnym mama zamiar się zabrać, bo w Ełku będzie tylko kilkanaście minut przed moim powrotnym autobusem do domu :)

Dnia 22.11.2007 o 10:41, Kafar napisał:

Co do koszulek jakoś ich się nie spodziewam. CDP ostatnio ma nie tylko kłopoty personalne i
duchowe ale także finansowe. Obciążeni są np. rekompensatą która ma być za EK itp. Więc koszulek
chyba nie będzie. Ale choć LifaR nie ma w czym chodzić i Ja też Cierpię na brak koszulek ;P;P
to i tak jadę.

To wychodzi, że tylko ja mam się w co ubrać :D. I będę szpanował swoją wiedźmińską z nickiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 10:53, Marrbacca napisał:

Tylko niech nie próbują mi biletu kupować. Ja mam już załatwioną wejściówkę.


Skąd masz bandyto?:P Jeszcze może się okaże że pierzasty-StwoRzasty też ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 10:57, Kafar napisał:

Skąd masz bandyto?:P Jeszcze może się okaże że pierzasty-StwoRzasty też ma?

Pierzasty chyba nie ma. A ja mam z kolektywu ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 10:41, Kafar napisał:

Ale choć LifaR nie ma w czym chodzić i Ja też Cierpię na brak koszulek ;P;P to i tak jadę.

---> Pewnie, nie ma jak odrobina ekshibicjonizmu na targach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie - wszystko załatwione, tj. nocleg, kasa, dojazd, zgoda od rodziców... A i tak nie wiem czy będę. To się nazywa mieć szczęście - planować wyjazd od ~2 miechów a na 3 dni przed PGA zachorować. Obym się do jutra wyleczył, choć ta grypa mocno trzymie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 10:57, Kafar napisał:

Skąd masz bandyto?:P Jeszcze może się okaże że pierzasty-StwoRzasty też ma?


ja nic nie wiem i nic nie mam. Na dodatek nie mam pierza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może jakieś info, co gdzie i kiedy sie spotykamy ? ;-) Chyba że mnie coś ominęło. ;-) O której będziecie w Poznaniu ?
I czy planuje ktoś coś takiego, że jak ktoś przyjedzie wcześniej, to zbieramy się gdzieś w ciepłej restauracji, lub coś w tym stylu ?

EDIT: Jest taka możliwość że biletów nie starczy ? To jak co, to mi szybko mówić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest ode mnie taka wielka prośba. Bo jadę pociągiem razem w pawełdomar1 i będzie w Poznaniu około godziny 9:30 - 10:00 i czy mógłby ktoś kupić dwa bilety, żebyśmy tak w kolejce nie stali, jak wy byście już mieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto by było powiedzieć, czy na dzień, czy na dwa ;-) Ty też spisz u Liqida?

Hm, to skoro każdy o innych porach przyjeżdża, to nie spotykamy się nigdzie, tylko po prostu kto przyjedzie to idzie na targi ? Hmm... Jak się odnajdziemy ? Telefony ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 16:19, Baal Namib napisał:

Hm, to skoro każdy o innych porach przyjeżdża, to nie spotykamy się nigdzie, tylko po prostu
kto przyjedzie to idzie na targi ?

Możemy przecież do tej 10 czekać przed kasami :)
>Hmm... Jak się odnajdziemy ? Telefony ? ;-)
Chociażby ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować