Zaloguj się, aby obserwować  
Sheleila

ZJAZD forumowiczów ! [m]

10075 postów w tym temacie

Dnia 22.11.2007 o 21:31, szerszeń45 napisał:

Optymista. :)

Wiesz, autobus ma wyjechać o 8:18 i teoretycznie będzie jechał 13 minut, czyli do 8:31. A tramwaj ma odjechać o 8:37. Chociaż nie da się ukryć, że autobus praktycznie zawsze się spóźnia, więc może uda nam się nie zdążyć. Najwyżej dotrzemy 20 minut później. :)

Dnia 22.11.2007 o 21:31, szerszeń45 napisał:

Akurat ty i windows nie będziecie mieli problemów z rozpoznaniem, bo pamiętacie (pamiętacie, prawda? :P) mnie ze zlotu we Wilkasach.

Eee, chyba nie pamiętamy. :P

Dnia 22.11.2007 o 21:31, szerszeń45 napisał:

Do mnie numer masz, nie zmienił się od sierpnia. Ja do Ciebie również i do windowsa i do...
masy innych osób. :)

No to na pewno nie będziemy mieli problemów ze skontaktowaniem się. ;)
Heh, już się nie mogę doczekać tych targów. :P Ciekawe ile turniejów uda mi się wygrać. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 22:07, matiz123 napisał:

Heh, już się nie mogę doczekać tych targów. :P Ciekawe ile turniejów uda mi się wygrać. :D


A na turnieje trzeba się wcześniej zapisać ? Czy mozna na targrach ? ;-) Chętnie w coś spróbuję ! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 22:09, Baal Namib napisał:

A na turnieje trzeba się wcześniej zapisać ? Czy mozna na targrach ? ;-) Chętnie w coś spróbuję
! :-)

Spójrz na ten link: http://digitalarena.pl/news.php?nid=500&did=ALL - masz tam spis gier, w które będzie można pograć i w jakie będą turnieje. A do nich zapisywać się można podczas samych targów. :) Zresztą zobacz sobie sam. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 16:36, Kafar napisał:

Zainteresowani mają mój numer lub Stwora ewentualnie Marra. Jeśli ktoś będzie puszczał kretyńskie strzałki i tego typu to osobiście postaram się o BANA''na w jego przełyku.

---> Ej... Jedyne co mnie moze uratowac, podczas podrozy z sianem, to puszczanie Ci kretynskich strzalek, a tu taki numer... Zawiodlem sie na Tobie :/ :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 22:20, Baal Namib napisał:

Kurka, w CS''a zamknięta... No to pozostaje mi ćwiczyć w WiC ! :-D

Ja tam będę korzystał z wszystkiego. :D W żadnej grze nie jestem jakoś wyjątkowo dobry (ba, w wiele z nich nawet nie grałem), ale spróbować zawsze można. :P Najbardziej podoba mi się tekst przy turnieju Trackmania Unlimited - "Kto może zagrać w turnieju: osoby, które dostaną się do komputerów" :D Poza tym będzie turniej tylko dla osób z prasy - tego nie będę mógł ominąć. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem wszystko jeszcze raz. Będę na wszystkich turniejach, na stanowiskach CDP :D Inne oczywiście też, ale te najważniejsze;-) Chciałbym w parę gier spróbować ! :-) Będzie świetnie ! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szybka piłka
Marr i Kafar Macie może jakieś pady do kompa? jeśli skombinujecie 2 może być zabawnie;-) Ale potrzebuję jeszcze 2 pady pod USB:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 22:28, matiz123 napisał:

> Kurka, w CS''a zamknięta... No to pozostaje mi ćwiczyć w WiC ! :-D
Ja tam będę korzystał z wszystkiego. :D W żadnej grze nie jestem jakoś wyjątkowo dobry (ba,
w wiele z nich nawet nie grałem), ale spróbować zawsze można. :P


Ja mogę się założyć, że z połowa uczestniczących w turniejach będzie amatorami, korzy zagrają, wierząc w zasadę: " A nuż się uda"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 22:54, Stwór napisał:

Szybka piłka
Marr i Kafar Macie może jakieś pady do kompa? jeśli skombinujecie 2 może być zabawnie;-)
Ale potrzebuję jeszcze 2 pady pod USB:)

Kurde... będę jechał i wracał obwieszony sprzętem jak muł :P
Mam pożyczonego pada, ale z pozwoleniem na robienie z nim co chcę. Mogę przywieźć jeśli się zmieści w bagażu :P. Masz też gameporta na śledziu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 20:21, Grzybek90 napisał:

Z nudów przeglądałem sobie kilka ostatnich stron i zauważyłem że niektórzy podawali swoje numery
kom, więc ja też podam żeby was łatwiej znalesc, albo żebyscie mnie znalezli jak sie zgubie:P
Lista telefonów:

1. Baal Namib - 512454677 (Komórkowy)
2. Nermi - 783831763 (Komórkowy)
3. Glizda101 - 509993009 (Komórkowy)
4. Lesz3yk - 665618117 (Komórkowy)
5. matiz123 - 608711589 (chyba nie muszę pisać, że komórkowy? :P)
6. Szerszeń - 513339403 (no wiadomo, że stacjonarny, zawsze go noszę ze sobą ;-))
7. Grzybek90 - 515480486 ( komórkowy oczywiście:P)
8. Kazmierczak-M - 691759653 ( ech , to na pewno nie komórkowy :P)
Zauważyłem taką listę i postanowiłem się dopisać - łatwiej będzie się znaleźć

Swoją drogą jak tak czytam te wszystkie posty to tylko jedno mi na myśl przychodzi - organizacja na wysokim poziomie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ano, ja mam taką zasadę :-P Tzn. w sportowe grałem, ale wole te na kompie, i mam nadzieję, że będzie mozna :D Na platformach też chetnie zagram, chociaż właśnie amatorsko ;-) No i muszę w GoW zagrać ! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No szkoda szkoda , że nie ma freeplay''a w CS''a ale poogldądamy w akcji mistrzów to też się liczy :). Tak samo ze SC no cóż szerszeń może następnym razem ;). A do PGA już tylko : 23h 37min ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już za jakies pół godziny jade do Poznania więc do targów juz nic pewnie na forum nie napisze bo nie bede miał dostępu do komputera:P Koło kas bede około 9.30 i jak zobaczycie kogos w czerwonej kurtce campusa, okularkach, medalionem wiedźminskim na szyi i zrąbanej fryzurze to bede to ja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednak choroba wygrała, nie pojawię się na tym PGA :/ Może na EWSC Polska będzie lepiej, a na PGA możecie się nad moją siostrą poznęcać xD Jedyny plus całej sytuacji - kumpela która mnie zaraziła jest mi coś winna, a ja jej łatwo nie odpuszczę ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2007 o 10:28, Kafar napisał:

Stwór --> Nie mam pada :(.. ja nawet nie jadę z domu ;)


Spoko ja mam i jak Marr weźmie to można pograć:) Grałeś kiedyś w Stunt GP?:)
Tak przy okazji miałem ciężka noc.. Pawie leciały na prawo i lewo chyba się czymś strułem, tak czy siak czuję się średnio ale coraz lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejo,

Właśnie odbyło się demokratyczne głosowanie, na którym ustaliłam :P , że jedziemy pociągiem z dworca centralnego o godzinie 7:25. W poznaniu będziemy przed 11nastą, także spotkamy się pod kasami o 11nastej, co Wy na to? ;)

Just

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować