Zaloguj się, aby obserwować  
Sheleila

ZJAZD forumowiczów ! [m]

10075 postów w tym temacie

Tylko kamerkę trzeba by było mieć.. chyba że telefonami nagramy:) to samo tylko że słabsza jakość :P.

Od razu zastrzegam prawa do pomysłu i nazwy ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2007 o 14:13, szerszeń45 napisał:

A wy w ogóle chcecie w coś grać na zamkniętych? Jakby co pamiętajcie, że na partyjkę w StaCrafta
zawsze mnie namówicie. ;)


Nie no jak będzie okazja to pogram ale o żadne nagrody itp. Chyba że mnie ktoś na UT2k4 namówi jak będzie :P

Dnia 23.11.2007 o 14:13, szerszeń45 napisał:

@ Kepny
O 6? Nie polecam o tej godzinie siedzieć na zewnątrz na ławeczce (no chyba, że masz przenośny
kaloryfer), a z tego co wiem w środku Dworca Głównego ławek ni ma. ;)


Aleś koledze dał radę ;P, przyjechałbyś po niego a nie mu pokazujesz miejsce gdzie cieplej.

Kepny --> A nie masz innych połączeń? jedziesz na noc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2007 o 11:51, Soleila napisał:

że jedziemy pociągiem z dworca centralnego o godzinie 7:25.


EuroCity? Ty za duzo zarabiasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2007 o 14:16, Kafar napisał:

Nie no jak będzie okazja to pogram ale o żadne nagrody itp. Chyba że mnie ktoś na UT2k4 namówi
jak będzie :P


A to nie wiem. ;)

Dnia 23.11.2007 o 14:16, Kafar napisał:

Aleś koledze dał radę ;P, przyjechałbyś po niego a nie mu pokazujesz miejsce gdzie cieplej.


Ja będę o 8.55, nic na to nie poradzę a pchać pociągu nie zamierzam by szybciej jechał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O 21 masz busa do Katowic a o 23:55 mam pociąg innego nie mam albo bym był jeszcze wcześniej albo ok 15 :/ a nie chcę żeby mnie opuściło coś, więc tylko taki środek transportu mi pasuje, ale dam rade poczekam na was na dworcu bo chyba macie kogoś tam odebrać to bym się tam do was przyłączył już, i jeśli mogę jakiś nr bo podawaliście jakbyśmy się minęli to bym zadzwonił ale pierw pytam o pozwolenie czy mogę, o np po 8 zadzwonię gdzie jesteście (do tych zadzwonię którzy mają wyjść na dworzec).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Numery były gdzieś parę postów wyżej.. jak będziesz o 6 to idź coś zjeść itp. czas szybciej leci a 6 to nie tak wcześniej o 7.xx ktoś już ma być. Więc nie jest tak źle.. Ja może ale to może będę przed 9.00.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2007 o 14:25, Stwór napisał:

Kafar nocuj na dworcu we wśi:P hihi

Ps. Ale spamujecie:P


Mówisz o Warszawie? Problem polega na tym że Cała Centralna już zajęta jest.. bezdomny na bezdomnym bezdomnym pogania.

A ty mógłbyś więcej coś napisać lub odpisać bardziej chamsko bo nie mam sposobu do zaatakowania Cię ani Poznania;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 16:36, Kafar napisał:

LIQID też ma mój numer a przynajmniej powinien mieć;) gdyż ja do niego jak coś też mam :P

Hm. Wiesz co, spytam go, bo nie jestem pewien, bo wiesz on taki dziwny jest i w ogóle. <................ (to czas mija, a w przedostatniej z tych kropek ukazał się DN:4EVER, jeszcze kilka i pewnie w serii FIFA pojawi się coś nowego, wartego uwagi)...>(czyli się nie pojawi). A, tak, już mam. Nie, niestety nie posiada i bardzo lubi, jak się mu uświadamia, że czegoś o sobie nie wie (to tak, jak Garfield, który nigdy nie wie, czy nie ma na nogach jakiś fikuśnych butów... ). W chrupkach był? Czy upchnięty gdzieś w tych siatkach z kiełbasą?

Dnia 22.11.2007 o 16:36, Kafar napisał:

Gorzej jak liqid nie ma mojego numeru.. ale powinien mieć a przynajmniej mógł mieć.. jak nie ma niech płacze! :P

*płacze* . Toż to łzy szczęścia są. Jakby przyszło co do czego, to przynajmniej do teczki mnie nie wezmą.
A cyrografów nie podpisuję.

Dnia 22.11.2007 o 16:36, Kafar napisał:

die! die! :P

A nawet das! der! Albo kono! kono!. Esta esta!

Baal pytał, kogo nocuję (/nocuje Liqid :/). Z danych uzyskanych z głowy (mniam, mlask...) Liqida wiem, że na chwilę obecną to 4 osoby - Baal, Deih, Paweldomar i kolega Domara, z tym, że a propos tych ostatnich jeszcze nie wiadomo wszystkiego. Niech się ze mną skontaktują. A jeśli Piotrbov jednak pojedzie na 2 dni, to niech lepiej się szybko zastanowi, najlepiej w "czi minüti", bo później będzie mógł najwyżej wykorzystać swe zdolności i zanocować u CDP...

O której mam być jutro? 7? 8? 9? Północ odpada (regeneracja many), ale zważywszy, iż mam ze wszystkich chyba najbliżej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2007 o 14:29, Kafar napisał:

Numery były gdzieś parę postów wyżej.. jak będziesz o 6 to idź coś zjeść itp. czas szybciej
leci a 6 to nie tak wcześniej o 7.xx ktoś już ma być. Więc nie jest tak źle.. Ja może ale to
może będę przed 9.00.


No poczekam na szerszenia i na tych co będą najwcześniej, więc od razu podam też swój nr telefonu 664322671 jak ktoś będzie po 7 może dzwonić to wyjdę po każdego i powoli będziemy się w większą grupę zbierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2007 o 14:30, Kafar napisał:

A ty mógłbyś więcej coś napisać lub odpisać bardziej chamsko bo nie mam sposobu do zaatakowania
Cię ani Poznania;).


Ależ doskonale zdaję sobie z tego sprawę też nic nie napisałem konkretnego:P Łachudro wstrętna^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2007 o 14:58, Stwór napisał:

Ależ doskonale zdaję sobie z tego sprawę też nic nie napisałem konkretnego:P Łachudro wstrętna^^


Coś bym napisał ale lepiej nie ;P Stwór aby post nie był w 100% bez sensu a tylko w 50% to czy masz mój numer na nocna eskapade i oczywiście nie zaśpij łajdaku włochaty;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2007 o 15:54, Kafar napisał:

Coś bym napisał ale lepiej nie ;P


Lepiej Nie:P

Dnia 23.11.2007 o 15:54, Kafar napisał:

Stwór aby post nie był w 100% bez sensu a tylko w 50% to
czy masz mój numer na nocna eskapade i oczywiście nie zaśpij łajdaku włochaty;P


Oczywiście że mam twój numer tak jak ty masz mój:P Przecież jak do Wawy jechałem to pisaliśmy:P Zaspanie nie wchodzi w grę bo nie pójdę spać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2007 o 15:59, Kafar napisał:

A co tam masz do pogrania jeszczE? Coś na jakieś rekordy ;)


Coś się znajdzie;-) Nie marudź jak ci się nie będzie podobać to w pasjansa będziesz grać;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2007 o 16:06, Stwór napisał:

> A co tam masz do pogrania jeszczE? Coś na jakieś rekordy ;)

Coś się znajdzie;-) Nie marudź jak ci się nie będzie podobać to w pasjansa będziesz grać;P


Załatw duży ręcznik :P bo ja go nie będę taszczył w torbie creativa.. jest za mała :P Taki plażowy ;P. Ja jeszcze siedzę w pracy o 22.20 mam pociąg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2007 o 16:21, Kafar napisał:

Załatw duży ręcznik :P bo ja go nie będę taszczył w torbie creativa.. jest za mała :P Taki
plażowy ;P. Ja jeszcze siedzę w pracy o 22.20 mam pociąg.


Bez obaw będzie;-) I ręcznik i mydełko Fa:P i szampon do psa;P
No ja z forum znikam tak o 19-20 i jadę do mieszkanka przygotować resztę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz wyjeżdżam, więc ostatnie info:
Będę - tak, jak mówiłem - koło 9 - 9.30 przy kasach targów. Jako, że będę jednym z najwcześniej przybyłych najprawdopodobniej, to można się ze mną kontaktować w celach wszelakich - dojazdowych, towarzyskich, zapytaniowych... ^_^ Przypominam - 509 993 009.
CDP między 10, a 11 - gdzie i jak ustalane będzie pewnie na bieżąco. :)
Aha, poszerzę jeszcze popłoch mały - warunkiem odebrania koszulki będzie powiedzenie kilku słów do kamery - taki był wstępny "quest" i taki chyba został. Mam nadzieję, że informacja się nie przeterminowała. :D
See you later! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech pachnie w mieszkanie różą oraz ładnie niech się palą świeczki :) i w ogóle :P:P.. ups to inny cel wizyty i inna osoba :P hyhy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować