Zaloguj się, aby obserwować  
Sheleila

ZJAZD forumowiczów ! [m]

10075 postów w tym temacie

Najlepsze to i tak było siedzenie pod gaśnicami :D Swoją drogą ciekawie to musiało z boku wyglądać :)
Naprawdę warto było pojechać na to PGA , tylko szkoda że już trzeba do rzeczywistości wrócić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 12:44, Kafar napisał:

Wygrałem
w planszówkę Warcraft


Stop Wróć.. Po pierwsze miałem największą armię ostatnie bitwy czekały i.. Musiałem odwieść kuzyna na autobus, gdy wróciłem okazało sięże dokończyliście beze mnie. Tak więc twoje zwycięstwo możesz sobie..:) Nie było mnie, nie uznaje wyniku:P A pewnie bym wygrał tylko dokończyliście jak chcieliście oszuści:P
Chociaż podobno Magi za mnie wygrała jakąś bitwę;-) Choć nawet najważniejsze że Marrkiewicz nie wygrał bo to "instrukcjonalno-paragrafowalno-oszukiwacz" jest:P

Dnia 26.11.2007 o 12:44, Kafar napisał:

orazw Stunt GP nie było na mnie i Stwora mocnych ;).. Stwór fuksem wygrał
w DynaBlaster z kopaniem bomb.. ale to pewnie dlatego że Marrkowski zaczął marudzić że nie
umie kopać bomb i nie chce tak grać;P


Tak te gierki stare proste a dostarczały niesamowite rozrywki i grywalności w 2-3 osoby:P
Co nie zmienia faktu że w Warcrafta mnie zrobiliście w konia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No formalnie Sol wiesz to jesteś dla niego pani , to duża różnica wieku ale że jesteś spoko elo luuzik tak się do ciebie nie mówi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie co do tych gaśnic...To Sol tak mówi a chodźmy tutaj ...my jakoś tak nie chętnie a to najlepsza miejscówka na targach ^^...Pogadaliśmy i POOGLĄDALISMY :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 16:07, deih napisał:

Właśnie co do tych gaśnic...To Sol tak mówi a chodźmy tutaj ...my jakoś tak nie chętnie a
to najlepsza miejscówka na targach ^^...Pogadaliśmy i POOGLĄDALISMY :D.


No i prócz pooglądania, również podglądalśmy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stwór to nie było tak. Magwisienka pokonała na środku Marrkowskiego lecz niestety została jej jedna jednostka. A ja jako ten który wszystko stracił i zachował armie zniszczyłem (dobiłem Marra) i potem mogłem tylko Ciebie dobić bo nie miałeś minerałów tylko jedną jednostkę. A dlaczego formalności nie stało się zadość? Myśmy na Ciebie czekali ale podszedł koleś i powiedział byśmy pomału kończyli;/. Więc ja 1 miejsce dlatego że miałem większą armie a Ty drugie bo tylko ty jeszcze zostałeś. Ci co odpadli to nie wchodzą na podium.. no wiesz.. mięczaki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 14:51, Soleila napisał:

Kto się wypiął, ten się wypiął ;) Myślimy co z tym fantem zrobić. Najpewniej dostaniecie kweścika.
A najlepiej byłoby, aby kweściki wymyślili Gramowicze. O. Bo nam nie wypada się pastwić ;D

To jak z tym kweścikiem? Pomysł żeby gramowicze go wymyślili jest niezły, tylko trzeba ich jakoś zachęcić ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 16:51, AQ22 napisał:

To jak z tym kweścikiem? Pomysł żeby gramowicze go wymyślili jest niezły, tylko trzeba ich
jakoś zachęcić ;p


chyba nikt się do tego nie będzie palił, a szkoda, bo było by trochę ciekawie ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 16:53, pizmak666 napisał:

> To jak z tym kweścikiem? Pomysł żeby gramowicze go wymyślili jest niezły, tylko trzeba
ich jakoś zachęcić ;p
chyba nikt się do tego nie będzie palił, a szkoda, bo było by trochę ciekawie ; )

To może wpadniemy razem to załatwić? Podobno też masz taką sprawę;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 16:55, AQ22 napisał:

To może wpadniemy razem to załatwić? Podobno też masz taką sprawę;p

bardzo chętnie. można zrobić mini nalot na siedzibe CDP w parę osób ; ) tylko pytanie czy będzie kweścik i kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 15:52, Stwór napisał:

Chociaż podobno Magi za mnie wygrała jakąś bitwę;-)

Podobno? Wygrałam, wygrałam. Tak więc przykro mi bardzo, ale to ja mam drugie miejsce, a Ty dyskwalifikacja za opuszczenie gry :P Czyli przegrałeś, czyli wszystko w normie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 14:14, Laid back napisał:

Opiszcie na swoich gramsajtach relacje z PGA ze zdjęciami (...)

Oki doki, tylko dajcie jakiś w miarę zdatny do przeżycia termin, chociażby do końca tygodnia. Jak nie, to nie wiecie co stracicie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 16:40, Kafar napisał:

Stwór to nie było tak. (blabla)

Ej, nie zapominaj o moich wojskach (wtedy już były niby moje...), które perfidnie zacząłeś chować jako pierwsze, wykorzystując to, że jako niezbyt znający zasady nie protestowałem., by wygrać, bo tymi "wiewiórkami" i "pudlami na kółkach" bym rozwalił i Mag i Ciebie. Ładna zagrywka strategiczna, ni ma co. Elfy górą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 22:24, matiz123 napisał:

O, widzę, że już się zaczynają zapisy do drużyny ze mną. :D Ale dlaczego chcesz być ze mną?
Czy ja jakiś wyjątkowy jestem? :D


Ja chcę zagrać w siatkówkę i przeżyć. :) To wszystko.

@ Magwisienka

Dnia 25.11.2007 o 22:24, matiz123 napisał:

O, właśnie, właśnie, też mi się o tym teraz przypomniało - nie zapomniałeś aby o czymś...?


W sumie to oboje zapomnieliśmy, bo chciałem dać już zaraz na początku, a potem jakoś wyleciało z głowy. Ze swojej strony nie będę robić problemów i zwrócę to co miałem możliwie najszybciej. :)
Zresztą sama wiesz, że to nie było specjalnie.

@ Baal & Sol

Zaraz, Baal powiedział "Proszę Pani", "Dzień dobry pani"? :) Nie dziwię się, że Sol została zdezorientowana. :)
Swoja drogą Baal, Kepny był specjalnie oznaczony, ciężko go było nie rozpoznać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 17:44, szerszeń45 napisał:

W sumie to oboje zapomnieliśmy, bo chciałem dać już zaraz na początku, a potem jakoś wyleciało
z głowy. Ze swojej strony nie będę robić problemów i zwrócę to co miałem możliwie najszybciej. :)

Spokojnie, nie spieszy się aż tak bardzo :)

Dnia 26.11.2007 o 17:44, szerszeń45 napisał:

Zresztą sama wiesz, że to nie było specjalnie.

Nawet nigdy by mi to do głowy nie wpadło, naprawdę :)

Dnia 26.11.2007 o 17:44, szerszeń45 napisał:

Zaraz, Baal powiedział "Proszę Pani", "Dzień dobry pani"? :) Nie dziwię się, że Sol została
zdezorientowana. :)

Gorzej by było jakby gdzieś siedział i powiedział do Sol: "Może chce Pani usiąść?" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i właśni dorwałem się do kompa po powrocie :P Impreza ogolnie super, milo bylo sie spotkac, chociaz chodzilem raczej wlasnymi drogami ;). Opis na gs''ie niedługo się pojawi i jeszcze gdzies jak sie z Magi zgadamy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.11.2007 o 17:44, szerszeń45 napisał:

Zaraz, Baal powiedział "Proszę Pani", "Dzień dobry pani"? :) Nie dziwię się, że Sol została
zdezorientowana. :)
Swoja drogą Baal, Kepny był specjalnie oznaczony, ciężko go było nie rozpoznać. :)


A gdzie ja napisałem że nie poznam nigdzie kepnego ? ;-)
Ale gramowicze byli świetni ! Normalnie spotykać się z wami to sama przyjemność ! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Opis na gs''ie niedługo się pojawi i jeszcze gdzies jak sie z Magi zgadamy :P
Aha, zapomnij, ja nic nie robię :P Albo nie, zrobimy tak - Ty piszesz, a ja będę dopisywać coś od siebie podczas sprawdzania, i wyjdzie wspólna relacja :) Aha, mógłbyś podrzucić mi parę ładnych fotek fotek na maila, bo niedobry Lik nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować