Zaloguj się, aby obserwować  
Sheleila

ZJAZD forumowiczów ! [m]

10075 postów w tym temacie

Dnia 28.11.2007 o 11:10, Marrbacca napisał:

> A jak tam Wasze relacje na gs''ach? Podeślecie linki? ;)
Pewnie, że nie :P. Ja będę tylko spamował w komentarzach tym, którzy linki podeślą ;P


IĆ se :( Do sianera!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 11:12, Soleila napisał:

IĆ se :( Do sianera!

Ale to przez Was wszystko. Nie dość, że ja leń jestem, to jeszcze Xboxa mam teraz. Nijak mnie nie idzie zaciągnąć do żadnej roboty ;PPP

I jeszcze pewnie od piątku do niedzieli w Wawie będę, to w ogóle nic nie zrobię ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 12:21, LifaR napisał:

> http://ja.gram.pl/blog_wpis.asp?id=4346&n=19
---> Eee... Tu nic nie ma :P Na Twoim GS jest tyle samo relacji co na moim, tyle ze moj
ladniejszy ;P


No może relacja to za dużo powiedziane.. ot moje opinia o tych arenach.

Eh błąd się wkradł i chyba nie działał ten link. Bo zamiast publikuj dałem zapisz jako szkic. Teraz powinno działać (chyba że wtedy też działało).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 12:32, Kafar napisał:

Eh błąd się wkradł i chyba nie działał ten link. Bo zamiast publikuj dałem zapisz jako szkic. Teraz powinno działać (chyba że wtedy też działało).

---> Teraz jest ok, chodzilo mi to, ze nie bylo wpisu z relacja, gdy pisalem tamte slowa, teraz dziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 12:30, Soleila napisał:

Kurczę, starać się Panie i Panowie, bo być może link do Waszego gs''a znajdzie się na stronie
głównej ;)


A więc już poprawiłem i działa ;P

LifaR --> pisałem to w 6 ratach i przyzwyczajenie robi swoje.. "zapisz jako szkic" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, a może te wcześniejsze co podali (w tym ja) są "niedopracowane" i nie zasługują na miano umieszczenia na stronie głownej ? ;-)
Może troszkę podrasuję mój tekst. Dam pare fotek, o ile je dostanę... [Liqid, ty zdrajco ! :-P]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 12:30, Soleila napisał:

Kurczę, starać się Panie i Panowie, bo być może link do Waszego gs''a znajdzie się na stronie
głównej ;)

Ejże! Do piątku dawać czas, bo się obrażę. Niektórzy muszą się pilnie uczyć, coby później się do pracy u Was (eeeeeee...) załapać, więc dajcie szansę, co Wam szkodzi w piątek dać? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko przerzucone na dysk. Nie wyszło tego dużo (leniłem się, argh, jaki ze mnie "pappa_Ratzi" ;P), ale nawet ujdzie. Ale są i filmiki. Więc jeśli CDP cierpliwe będzie, to jutro będzie miało trochę więcej do zamieszczenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 15:25, Magwisienka napisał:

A ja nie piszę relacji, bo się mnie nie chce :P
Poczytam sobie Wasze :)

Moja najlepsza mówie Wam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 12:30, Soleila napisał:

Kurczę, starać się Panie i Panowie, bo być może link do Waszego gs''a znajdzie się na stronie
głównej ;)

A do kiedy trzeba tymi linkami rzucić? Bo ja aktualnie jestem straszliwie zmęczony (ech, ta szkoła... :P), więc gdybym teraz się za to zabrał, to relacja byłaby raczej kiepska. :P Więc byłoby miło gdybyś podała jakiś ostateczny termin. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz szczęście że nic złego o mnie nie napisałeś :P a z tym KFC to wróciliśmy bo restauracja była pusta a KFC (FULL w 300%)

szerszeń45 --> Poczeka na jakiś konkurs który wygrasz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale tak w ogóle Justyna przez to co się ostatnio dzieje z gadżetami, nie wiem czy ktoś Ci dziękował ale ja to zrobię i dziękuję że udało Ci się te koszulki w ogóle załatwić bo na pewno prosto aż tak nie było. Dzięki jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować