Zaloguj się, aby obserwować  
Sheleila

ZJAZD forumowiczów ! [m]

10075 postów w tym temacie

Dnia 03.12.2007 o 18:58, Stwór napisał:

Nie jesteś aby nowym pracownikiem?:)


Raczej pustelnikiem :P
Przepraszam, ale w natłoku ważnych spraw w ogóle zapomniałem o tym co było w wakacje i przy okazji o forum xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 10:18, Kafar napisał:

Chciałem poinformować że koszulkę dostałem i mały gadżecik. Dzięki;).

Mały gadżecik może uchylisz rąbka tajemnicy :D ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2007 o 11:26, szerszeń45 napisał:

> Wyślą ci tę koszulkę ;) (Przynajmniej tak mi się wydaje)

Mam taką nadzieję. A ty chyba też wygrałeś jedną koszulkę, prawda? Wziąłeś ją?


Oczywiście ;) Mam ją w domu :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

!!!!!!!!!!!!!!!! UWAGA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mastering i ogólny szlif spóźnionego, jak ***** (wstaw co chcesz :P) właśnie dobiegł końca. Wszystko czeka tylko na wrzucenie na serwer.

Może gram.pl ma jakiś serwer/miejscówkę :P, gdzie wszyscy mogliby sobie ściągnąć mój owoc pracy (no i Wasz oczywiście, drodzy Zjazdowicze :D)?

5,33 MB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 14:57, SSj2- napisał:

Oczywiście ;) Mam ją w domu :d


Mam już też. :) Została wysłana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 15:34, Pustelnik 88 napisał:

Może gram.pl ma jakiś serwer/miejscówkę :P, gdzie wszyscy mogliby sobie ściągnąć mój owoc
pracy
(no i Wasz oczywiście, drodzy Zjazdowicze :D)?


Mówiąc krótko jak na razie nie masz gdzie tego wrzucić?:) Na gram.pl nie licz i tak ich serwery kiepsko działają;P A okaże się że tym forum byś zrobił furorę jak kupno wiedźmina i znów by wszystko padło:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mozesz jakby co podrzucic to mi, 20GB transferu miesiecznie jest, wiec na jakis czas powinno starczyc. Mail na GS :)

EDIT: Nie moge cos wejsc na GS swojego i dodac maila ;) Mail: gram (at) lifcio.risp.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 17:17, Pustelnik 88 napisał:

Wszelkie komentarze (czy na GSie czy tu) mile widziane) :D

---> Great job :D Myslalem, ze tak zaskanujesz byle jak i wrzucisz na szybciocha, byle dali Ci spokoj :P, ale widze ze jednak nie :> Odpowiednia pierwsza i druga strona :D
I w koncu przejrzec moglem wpisy ktore zostaly dodane po moim, widze nareszcie, ze ktos na mojego posta odpowiedzial ;) (thx Kafarzyna :P) I niektorzy [vide Furr, matiz, lurynowicz], pisza tak czytelnie, ze... Zeszyt w trzy linie trzeba znowu kupic i uczyc sie ladnego pisania :P
Dzieki Pustelnik :)

Jakby co, zapasowy link: http://lifcio.risp.pl/Forum_z_Pustelnikiem.zip , zamienione na zip i udalo sie nawet zmniejszyc rozmiar ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to się wpisałem na szybko i nic nie przeczytałem z tego forum, dopiero teraz widzę naszą wspólną twórczość, choć niektórzy mają niezłe pismo. :)
Może się zamknę, sam nie mam za ładnego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 17:17, Pustelnik 88 napisał:

Wszelkie komentarze (czy na GSie czy tu) mile widziane) :D


Że tak to określę jednak dałeś ciała;P Bo kogoś mi tam brakuje w dziale "WYSTĘPUJĄ", takiego jednego Stworzastego, Stfforaśnego Stfforaska:) (jak mogłeś mnie nie dopisać:( ;( :( będę płakac;P )

A tak w ogóle to proszę nie mieć pretensji do mojego pisma bo nie dość że mnie poganiali to w dodatku pisałem na kolanie siedząc na ławce!^^ Tak więc jestem usprawiedliwiony:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 18:18, Stwór napisał:

Że tak to określę jednak dałeś ciała;P Bo kogoś mi tam brakuje w dziale "WYSTĘPUJĄ", takiego
jednego Stworzastego, Stfforaśnego Stfforaska:) (jak mogłeś mnie nie dopisać:( ;( :( będę płakac;P
)

O Boże serdecznie przepraszam. 3 razy sprawdzałem i za każdym razem kogoś brakowało na liście. Naprawię to w wersji 1.1, ale to już jutro. Przepraszam xD

Dnia 04.12.2007 o 18:18, Stwór napisał:

A tak w ogóle to proszę nie mieć pretensji do mojego pisma bo nie dość że mnie poganiali to
w dodatku pisałem na kolanie siedząc na ławce!^^ Tak więc jestem usprawiedliwiony:D


Zapomniałeś dodać, że jeszcze byłeś głodny, przez co (....burczenie w brzuchu :P) ręka ci niekiedy zadrżała i dlatego nie jest tak pięknie napisane, jak miało być :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 18:37, szerszeń45 napisał:

Ależ przecież jesteś na liście! Zobacz kto jest między Kamiloosem i Liqidem. :)


Bah to wiem, ale w "spisie treści" mnie nie ma:P

Pustelnik 88 To trzeba było 5 razy sprawdzić:P Nie wybaczę ci:P No chyba że przelejesz mi na konto 100zł i misia co świeci w ciemności jak oprezent na gwiazdkę:P Może wtedy ci wybaczę^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 17:45, LifaR napisał:

[vide Furr, a zmatiz, lurynowicz], pisza tak czytelnie, ze... Zeszyt w trzy linie trzeba znowu kupic i uczyc sie ladnego pisania

Pffffffff. :P Ja bez problemu potrafię odczytać swoje pismo, więc nie rozumiem kłopotu. :D Ale na swoje usprawiedliwienie mogę powiedzieć, że posta pisałem jak było ognisko, czyli wtedy gdy było ciemno (bo to chyba było jeszcze zanim ognisko się porządnie rozpaliło). :) Dlatego nie mogłem sprawdzić czy to, co napisałem było wyraźne. :D
Hm, to może nam kupisz zeszyty w trzy linie i będziesz nas uczyć ładnego pisania? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 18:53, matiz123 napisał:

Ale na swoje usprawiedliwienie mogę powiedzieć, że posta pisałem jak było ognisko, czyli wtedy gdy było ciemno (bo to chyba było jeszcze zanim ognisko się porządnie rozpaliło). :) Dlatego nie mogłem sprawdzić czy to, co napisałem było wyraźne. :D

---> Jasne, jasne, kazdy tlumaczenie jest dobre :P Jakby ognisko bylo rozpalone, to pewnie bys brzydko napisal, bo juz kielbaske trzymales [ :D ], a jakby ogniska nie bylo, to brzydko napisane, bo spieszyles sie isc grac w siatke itp. itd. :P

Dnia 04.12.2007 o 18:53, matiz123 napisał:

Hm, to może nam kupisz zeszyty w trzy linie i będziesz nas uczyć ładnego pisania? :D

---> Eee... Moze nie, bo ja sam pisze najwyzej poprawnie ("wygladowo"), lepiej zeby za nauczanie bral sie ktos, kto naprawde umie ladnie pisac ;] [np. Pustelnik czy RX-8 ;P]

Stwór
---> Eee... chyba nie spojrzales na liste po przeczytaniu posta Szerszenia ;)

I co do zjazdu za rok (przypomnialo mi sie po przeczytaniu wpisu Kamiloosa ;) - wszyscy pisali sie do skladu z matizem, a ja bede lepszy - zapisuje sie do skladu z Pustelnikiem, w koncu na nastepnym zjezdzie wyglada na to, ze bedzie mial go kto ogladac :D O ile pojedzie oczywiscie sam Pustelnik - na razie sie nie wpisal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 19:31, LifaR napisał:

I co do zjazdu za rok (przypomnialo mi sie po przeczytaniu wpisu Kamiloosa ;) - wszyscy pisali
sie do skladu z matizem, a ja bede lepszy - zapisuje sie do skladu z Pustelnikiem, w koncu
na nastepnym zjezdzie wyglada na to, ze bedzie mial go kto ogladac :D O ile pojedzie oczywiscie
sam Pustelnik - na razie sie nie wpisal ;)


Za daleko, jak dla mnie. Z resztą to jeszcze za parę miesięcy, mam czas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 19:31, LifaR napisał:

I co do zjazdu za rok (przypomnialo mi sie po przeczytaniu wpisu Kamiloosa ;) - wszyscy pisali
sie do skladu z matizem, a ja bede lepszy - zapisuje sie do skladu z Pustelnikiem, w koncu
na nastepnym zjezdzie wyglada na to, ze bedzie mial go kto ogladac :D O ile pojedzie oczywiscie
sam Pustelnik - na razie sie nie wpisal ;)


Ja jestem bezpartyjny ;) i takowy będę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować