Zaloguj się, aby obserwować  
Sheleila

ZJAZD forumowiczów ! [m]

10075 postów w tym temacie

A u mnie Furriusz z Marriuszem siedzą, menelują
Ha, dorwałem się do klaswiatury, a Stwór zamawia pizzę :D
Mógłbyś przynajmniej się podpisać, cholero jedna...
Chamy dostane bana przez nich za wypisywanie głupot:)

Jeśli na forum pojawi się jakiś głupawy, totalnie niezrozumiały post to znaczy że nie pisał Stwór tylko ktoś z rodziny "Marrarów/Furrów":)

Ps. A tak w ogóle to oni są pijani :P

Muahahaha, możemy edytować!
Stwór też jest pijany xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

noo ale niestety już kupiłem bilet na pociąg w te i z powrotem. więc kupuję jednak 1 dniowy bilet kanapki spakuje i picie zresztą tam jest KFC to pierwsze co jak tam wparóję to lece do KFC bo potem w tej kolejce to sie nie doczekam xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 20:31, Sweet16 napisał:

noo ale niestety już kupiłem bilet na pociąg w te i z powrotem. więc kupuję jednak 1
dniowy bilet kanapki spakuje i picie zresztą tam jest KFC to pierwsze co jak tam wparóję
to lece do KFC bo potem w tej kolejce to sie nie doczekam xDD


Ja jeszcze nie kupowałem biletu. jadę samochodem bo nie chce mi się pociągiem zresztą najeździłem się pociągiem wystarczająco długo :)
Oczywiście jedzonko biorę ze sobą bo kasa będzie na co innego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jutro myśle pomiędzy 9:00 a 9:30 będę przed przeszklonym wejściem, i tamże będę was szukać. Najlepiej zachowujcie się jak na ekpię gramu przystalo np. machajcie łapami i róbcie z kolejek ludzkie domino :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, biorąc pod uwagę to co się stało w ubiegłym roku (pomimo oficjalnego zapisania się na zjazd, byłem tam tylko... nieoficjalnie ;P), zamiast ogłaszać wszem i wobec to, że będę (a wstyd by było gdybym nie był - dziesięć minutek komunikacją miejską, albo piętnaście szybkim marszem...) powiem tylko - jeśli ktoś z zupełnie niezrozumiałych przyczyn będzie chciał ze mną pogadać/ obić po twarzy, powinien wypatrywać dziwnego człowieka, otoczonego równie dziwnymi ludźmi (eRPeGie drimtim!) ściskającego w ręce to coś. Co to jest? Dawniej była to część maszynki do szatkowania, ale odkryłem, że da się toto wykorzystać jako megafon ("rzuć mi koszulkę! Mi! Mi! Mi! ;P).

20081121213310

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pojawiły się pewne problemy i jeśli będę, to raczej później niż dotychczas, tj. ok. 10-11 ;p Tak w ogóle to o której się rozpoczyna cała impreza? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie, że zapytam, bo być może już było, ale nie będę przecież przekopywał całego tematu. :) Czy ekipa Gramowa się zbiera także w niedzielę gdzieś, i, jeśli tak, to gdzie? A może Gram.pl ma jakieś specjalne stoisko? ;] Będę z Jacobkiem92 i kilkoma kumplami, niestety nie gramowiczami, ale jeden z niegramowiczy jest już bardzo związany z Gramem przeze mnie (sam w domu nie ma dostępu do Internetu, to mój sąsiad, a niestety mamy bardzo kiepskie tereny jeśli chodzi o zasięg Internetu). :D
No, to na Targach będziemy prawdopodobnie od rana w niedzielę (kumple mają w sobotę praktyki, więc kiepsko).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak rozumiem po PGA idziemy gdzies na piw... znaczy sie cole? Do Szczecina powrotny pociag mam o 19:02 (wygodniejszy, bo bez przesiadki), ostatecznie moge jechac o 20:12 (mniej preferowany, bo z przesiadka). A nastepny pociag jest o 3:00 w nocy jesli dobrze pamietam, wiec raczej odpada. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle tylko, że PGA chyba o 20 się kończy, o ile dobrze mi się kojarzy :-) No ale zawsze mozna wyjść wcześniej.

EDIT: A wypad na colę oczywiście jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 19:48, Stwór napisał:

A u mnie Furriusz z Marriuszem siedzą, menelują
Ha, dorwałem się do klaswiatury, a Stwór zamawia pizzę :D

Kcem do Was, chlip. ;( C*****o być dorosłym...! :( Idę dzisiaj oglądać mieszkania do wynajęcia.

Siepu --> WOOT????????? "Ja i tak nie będę spał, więc możesz wpaść do mnie jak będę jechał" - twoje słowa. Czyżby jednak siła natury zwyciężyła z Twoją wolą? Nie przemęczaj się chłopie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O to ja pierwszy jakas relacje zdaje? Fajnie sie bylo spotkac z Wami, a z niektorymi wymienic uwagi. Wczulem sie dzisiaj w role kelnera i jak na kelnera przystalo uslyszeliscie ode mnie "pizzy nie ma". ;) A samo PGA? Baaardzo srednia impreza moim zdaniem. Najpierw cyrki z wejsciem, przepychanki, bandyckie odzywki ochroniarzy to po prostu nie przystoi. Kolejna sprawa - zaproszenia i akredytacje. Troche sie z Laid Backiem nastalismy nim pozwolono nam wejsc. Tu tez sie nie obylo bez buractwa ochrony - jak Laid powiedzial skad jest to go w koncu przepuszczono. A ja ide za nim. Ochroniarz mnie zlapal za ramie no to mowie, ze jestem z Laidem. To zaczal sie go pytac czy to prawda. No, ale prawda to byla wiec jakos weszlismy.
Sama impreza tez w sumie srednia. Z dystrybutorow gierkowych to byl chyba tylko Microsoft i Electronic Arts. Niestety znow musze ponarzekac na kulture, tym razem zwiedzajacych. Jak tylko ktos rozdawal jakies gadzety zaraz chetni sie zlatywali, bezczelnie wpychali a nawet wyrywali te gadzety. W sumie udalo mi sie zalapac tylko na plakat Red Alert 3 i jakas wywieszke odblaskowa NTT. Plakaty akurat lubie, wiec kolejny bedzie wisial u mnie w pokoju. Co prawda udalo mi sie jeszcze zdobyc smyczke z gry Spore, ale oddalem ja jakiemus malemu dzieciakowi, bo bardzo o nia prosil. Wazne, ze chociaz gramowicze nie zawiedli i bylo bardzo sympatycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu etap z żarciem był do chrzanu, a akurat przyjechałem gdy się zbierano na wyjście. To już tak nagminne i powtarzalne, że aż tradycjonalne się stało. Enough. Następne ESWC/PGA obowiązkowo własne żarcie+picie na teren targów wniosę i fest. Chcecie obiadu, proszę bardzo, without me. :) *
Same targi wydały mi się gorsze niż zeszłoroczne, ale może błędnie odebrałem.
Darkowi dzięki wielkie za siniaka pod kolanem (paintball). ^^
Znów najlepsze z tego wszystkiego było samo spotkanie z znajomymi z forum. Szkoda, że mogłem dopiero od południa być...
Do zobaczenia następnym razem, a kto przychodzi tylko w niedziele ten sam sobie szkodzi. :)

* w pizzerii, zamawiamy pizze, *werble* nie ma ciasta :), zamawiamy spaghetti *fanfary* nie ma makaronu *sigh*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie super in plus. Bo w konkursie na glównej scenie wygrałem 3 gier, Pure, Space Siege i Devil may cry 4 xD Poza tym fajnei bylo się spotkac itp. wszyscy już to mowili :P Do zobaczenia jutro :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 21:27, mtobi napisał:

Generalnie super in plus. Bo w konkursie na glównej scenie wygrałem 3 gier, Pure, Space
Siege i Devil may cry 4 xD Poza tym fajnei bylo się spotkac itp. wszyscy już to mowili
:P Do zobaczenia jutro :P

A, to byłeś ty! Ale nie wybaczę Ci, że nie zechciałeś się wymienić DMC za Stalkera (którego to już mam ;). I musisz przyznać, że te pytania nie były hardkorowo trudne ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować